کلیسای ارتدوکس, مذهب, ویروس کرونا, قرنطینه

کلیسای ارتدوکس, مذهب

کرونا در بیت المقدس؛ مراسم رستاخیز مسیح در کلیسای خالی مقبره مقدس

🎥کرونا در بیت المقدس؛ مراسم رستاخیز مسیح در کلیسای خالی مقبره مقدس بیشتر بخوانید:

19/04/2020 06:32:00 ب.ظ

🎥کرونا در بیت المقدس؛ مراسم رستاخیز مسیح در کلیسای خالی مقبره مقدس بیشتر بخوانید:

شیوع ویروس کرونا هزاران مسیحی ارتودکس را از زیارت کلیسای مقبره مقدس در روز پاک یا همان رستاخیر مسیح، که امسال روز یکشنبه ۳۱ فروردین (۱۹ آوریل) برگزار می‌شود، بازداشته است. بدین ترتیب، تنها گروه کوچکی از کشیشان ارتودکس موفق شدند مراسم آتش مقدس را در کلیسای مقبره مقدس برپا کنند.

شیوع ویروس کرونا هزاران مسیحی ارتودکس را از زیارت کلیسای مقبره مقدس در روز پاک یا همان رستاخیر مسیح، که امسال روز یکشنبه ۳۱ فروردین (۱۹ آوریل) برگزار می‌شود، بازداشته است. بدین ترتیب، تنها گروه کوچکی از کشیشان ارتودکس موفق شدند مراسم آتش مقدس را در کلیسای مقبره مقدس و در اتاقی که گفته می‌شود مسیح در این مکان به صلیب کشیده، دفن و سپس به زندگی بازگردانده شد، به جابیاورند. در طی این مراسم، کشیش‌ها شمع‌هایی را با آتش مقدس شعله‌ور در اتاق روشن کردند. معمولاً این شمع‌ها سپس در بین مومنان پخش می‌شود تا آنها نیز از این آتش، که مرسوم است به پیامی از سوی عیسی مسیح، بهره‌مند شوند. منبع این آتش رمزی محفوظ است.

روحانی: از طریق فضای مجازی و سیستم الکترونیک می توان با فساد مبارزه کرد فرمانده کل سپاه: بخش خطرناک قدرت ما پنهان است | DW | 28.05.2020 پرزیدنت ترامپ فرمان اجرایی برای نظارت بر محتوای شبکه‌های اجتماعی امضا کرد

به توییتر یورونیوز فارسی بپیوندیدبا ادامه قرنطینه مربوط به شیوع کرونا، دولت اسرائیل اعلام کرده جابجایی آتش مقدس به کشورهای مسیحی ارتودکس، از جمله یونان، روسیه و رومانی را تسهیل خواهد کرد.روز شنبه، آتش مقدس برای روشن کردن شعله‌هایی به کار رفت که با خودروهای دیپلماتیک از بخش قدیمی بیت المقدس به مکان‌های دیگر منتقل شد. مراسم پیش رستاخیر مسیح حداقل ۱۲۰۰ سال قدمت دارد.

روز شنبه، دولت اسرائیل بیش از ۱۳ هزار مورد ابتلا به کووید ۱۹ و ۱۵۸ قربانی ناشی از این بیماری را اعلام کرده بود. ادامه مطلب: euronews فارسی »

عجب ....... حالا انجام ندن چی میشه کسانیکه از هیچ چیز خبر ندارند کارهای نیاکان خود را تعقیب میکنن و کتاب شان هم ...

ویدئو؛ مراسم شستشوی پا در آستانه عید‌پاک ارتدوکس‌ها در کلیسای رستاخیزعیسی مسیح قبل از مرگش پای حواریون خود را شسته بود و کشیشان عالی‌رتبه ارتدکس به تاسی از پیامبرشان پای کشیش‌های جوان را می‌شویند. اینا قراره کرونا نگیرن؟ خلیج_فارس الخلیج_الفارسی persian_gulf در_خانه_میمانیم

حزب حاکم کره جنوبی در پایان برگزاری انتخابات در دوره کرونا پیروز شد🔺حزب حاکم کره جنوبی در پایان برگزاری انتخابات در دوره کرونا پیروز شد ⚡️حزب حاکم لیبرال در کره جنوبی در انتخابات پارلمانی آن کشور که با فاصله گذاری اجتماعی ناشی از ویروس_کرونا در حوزه های اخذ رای برگزار شد به یک پیروزی پر سر و صدا دست یافت.

شیوع کرونا در جهان؛ ۱۰۰ هزار قربانی در اروپا و هشدار ترامپ به چینرئیس جمهوری ایالات متحده ادعا کرد که در ابتدا امکان جلوگیری از شیوع ویروس جدید کرونا در چین وجود داشت اما این اتفاق روی نداد. كسي هم مونده كه محكوم نكرده؟؟؟ بي لياقت کرونا در اسپانیا؛ ۴۱۰ بیمار دیگر جان باختند پوشش زنده اخبار شیوع کرونا در ایران و جهان را در وبسایت یورونیوز دنبال کنید:

شدیدترین برخوردها در انتظار جوجه‌کُش‌ها / اخطار به واحدهای تولید جوجه در تهرانبه دنبال انتشار فیلم‌هایی از معدوم‌سازی جوجه‌های یک روزه و زنده به گور کردن آن‌ها، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران، گفت: این اقدام غیر انسانی و غیر علمی است و ما به تمام واحدهای تولیدکننده جوجه در تهران اخطار داده‌ایم که اگر اقدام به چنین کاری کنند با آن‌ها به شدت برخورد خواهد شد. واکنش محیط زیست به زنده به گور کردن جوجه‌های یک روزه: *این اقدام غیر انسانی و غیر علمی است *نامه‌ای برای دادستانی تهران تنظیم شده که بتوانیم جلوی این اتفاق را بگیریم پ.ن: دادستان تهران که خودش آدمها رو زنده به گور میکنه به نظرت دلش برا جوجه های یک روزه میسوزه!؟ واسه زنده به گور کردن دسته جمعی ملت ایران هم بعد ۴۰ سال تاخیر کاری بکنید ! KeepIRSanctions همونطور که با بقیه اقدامات جنایتکارانه برخورد کردین، لاپوشونی بیشتر

شیوع کرونا در جهان؛ بیش از ۷۰۰ هزار مبتلا در آمریکاآخرین آمارها از ابتلای بیش از دو میلیون و ۲۵۲ هزار نفر در کشورهای مختلف جهان به ویروس جدید کرونا حکایت دارد. مردم احمق! وقتی تعداد ابله ها زیاد میشه اینجوری میشه بالاخره در همه کشورها آدم‌های نادان وجود دارند که معنی خطر را نمی فهمند

شیوع کرونا در جهان؛ ۲۷ مورد ابتلای جدید در چین به ثبت رسیدآخرین آمارها از ابتلای بیش از دو میلیون و ۲۵۲ هزار نفر در کشورهای مختلف جهان به ویروس جدید کرونا حکایت دارد. با امید به بیشتر شدن مبتلایان و کشته ها در چین . این چین کثافت عمدا مردم دنیا را به قتلگاه فرستاد و روی هیتلر را سفید کرد شیوع کرونا در جهان؛ تعداد جان‌باختگان در اسپانیا از ۲۰ هزار نفر بیشتر شد بیشتر بخوانید: