کرونا در ایران؛ آیا طرح مدیریت هوشمند در ایران کار می‌کند؟

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 57 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 26%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بسیاری از کشورهای دنیا با توجه به واکسیناسیون به موقع و اجرای سیستمی هوشمند،ماه‌هاست زندگی شهروندان را به حالت عادی درآوردند.جمهوری اسلامی نیز در نهایت تصمیم گرفت با طرح هوشمند کرونا،شرایط زندگی را برای شهروندان هموار کند. راستی‌_آزمایی گزارشpkhwshhal

ئالان توفیقی با بیان این که رسیدن به واکسیناسیون صد در صدی کار بسیار دشواری است، توضیح می‌دهد: «در هیچ جای دنیا تاکنون این موضوع محقق نشده است. حتی در ایران نیز در حال حاضر بنا به گزارش وزارت بهداشت، چیزی حدودمیلیون نفر تنها دو دوز واکسن دریافت کرده‌اند. این بدان معنا است که دورنمایی که مقامات برای این طرح در نظر گرفته‌‌اند، بسیار خوش‌بینانه بوده است.»پرداختند.

محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های طرح هوشمند کرونا در ادامه مراحل بعدی در خطوط هوایی، ریلی و جاده‌ای ایران نیز اعمال خواهند شد؛ به این معنی که تنها با ارایه کد دیجیتال یا کد ملی و تایید آن در سامانه، فرد می‌تواند از خدمات بهره‌مند شوند. طرح هوشمند کرونا به عقیده ئالان توفیقی، روی کاغذ همه چیز تمام است اما یک مشکل دارد: «در جمهوری اسلامی همه چیز تا زمانی که روی کاغذ است و مسوولان در تلویزیون و رسانه‌ها آن را اعلام می‌کنند، خوب به نظر می‌رسد. حتی برای این که طرح را موفق نشان بدهند، آمار و اعداد و ارقام را تغییر می‌دهند. متاسفانه سوابق جمهوری اسلامی نشان می‌دهند که در عمل از عهده آن تعهدها و برنامه‌‌ای که از قبل روی کاغذ مشخص کرده‌ است، بر نمی‌آید.

ئالان توفیقی در ادامه گفت‌وگو با «ایران وایر» می‌گوید: «باید از مسوولان پرسید که آیا زیرساخت‌های لازم، از جمله نرم‌افزاری و سخت افزاری و نیز نیروی انسانی کافی برای استعلام این کدهای دیجیتال وجود دارد؟ بخش مهمی که نباید در خصوص اجرایی شدن طرح فراموش کرد، مسوولیت‌های ارایه دهنده خدمات هستند و بحث اجباری شدن واکسن نیز از همین موضوع شکل می‌گیرد؛ به طور مثال، در برخی کشورها کادر درمان به عنوان یکی از گروه‌های ارایه دهنده خدمات، مجبور به دریافت واکسن هستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

pkhwshhal جمهوری اسلامی با آبانی ها و نویدها و پویا ها و نداها و ستارها رفتار شهروندی داشته!! آره بروبچ ایرا وایر ماله کش... کاری باهاتون میکنیم تا راستی آزمایی از اونورتون بزنه بیرون..لیست سیاه قرمز!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وضع محدودیت‌های تازه در اتحادیه؛ فن در لاین: اومیکرون به سویه غالب در اروپا بدل می‌شودهمزمان با افزایش نگرانی‌ها در خصوص افزایش چشمگیر ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در آستانه تعطیلات سال نو میلادی در اروپا، رئیس کمیسیون اروپا روز چهارشنبه اعلام کرد که انتظار می‌رود سویه اومیکرون تا اواسط ژانویه به نوع غالب ویروس کرونا در ۲۷ کشور عضو اتحادیه اروپا تبدیل شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اتخاذ رویکرد گام به گام، تنها راه احیای برجام است/ اعتماد در مذاکرات وین در حال کاهش است/ توافق در چند قدم اول، رسیدن به توافق‌های بعدی را آسان‌تر می‌کند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

'در ۱۰ سال گذشته ۱۷۰ زن در ایران اعدام شده‌اند' | DW | 15.12.2021علیرغم تعدیل قانون اعدام برای جرائم مواد مخدر در جمهوری اسلامی، تنها در سال جاری میلادی ۱۱۶ زندانی که پنج نفرشان زن بودند اعدام شده‌اند. این تعداد در اسل گذشته تنها ۲۵ نفر بود. اروپا شریک جرم رژیم جنایتکار آخوندی ایران است انگار مرد ها وظیفه شون یا حقشونه اعدام بشن؟ خب ولدالزنا اگر 5 نفرشون زن بودن، 111 نفرشون هم مرد بودن. چرا زوم میکنی رو زنا؟ شاشیدم به رسانه تخمیت
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تصاویری از ویرانی به جای مانده از گردباد در ایالت کنتاکی آمریکاگردباد مهیب که روز جمعه و شنبه ایالت کنتاکی در آمریکا را در نوردید، حداقل ۷۴ کشته بر جای گذاشت که ۱۲ تَن از آنها کودک بودند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

قطعنامه حقوق بشری علیه ایران؛ چه کشورهایی در سازمان ملل به نفع ایران رای دادند؟واکنش قوه قضائیه به قعنامه سازمان ملل: «موضوع ممنوعیت اعدام، یک پدیده غربی است. آیا اگر مجازات اعدام در قوانین کشورهای غربی لغو شده، باید به تمامی کشورها تسری پیدا کند و یک استاندارد جهان‌شمول شود؟» واکنش نماینده‌ی ایران رو هوندم حالم به هم خورد، چقدر وقیحانه دروغ میگه و بدتر از اون فرافکنی میکنه حرامزاده یمن جزموافقان قطعنامه بوده.یاللعجب سازمان لجن و حقوق حشر. یکجانبه گرایی و دو رویی رو میشه محسوسسسس دید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

زمینه پذیرش دانشجوی خارجی در اکثر رشته های علوم پزشکی را در کشور داریموزیر بهداشت با بیان اینکه زمینه پذیرش دانشجوی خارجی در اکثر رشته های علوم پزشکی را در کشور داریم، گفت: ورود دانشجوی خارجی به کشور سبب ارزآوری شده و علاوه بر آن، آنها مبلغ ما هم می شوند که این موضوع بسیار با اهمیت است. بله خیلی ممتاز است.هر شهر کوچکی دانشگاه پزشکی زدی و ظرفیت را فله ای بردید بالا.در زمینه پزشکانی که فقط سرماخوردگی را از نزدیک در آموزش خود دیده اند خیلی کیفیت ممتازی داریم .
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »