کرونا در ایران؛ ابتلای بیش از ۳۰ هزار فرد زیر ۱۸ سال به کووید-۱۹

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تنها در یازده روز گذشته بیش از دو هزار نفر در ایران در اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده‌اند. پیش‌بینی‌ها حاکی از آن است که این اعداد در هفته‌های آینده چندین برابر شود. گزارش گاهشمار_کرونا از پویان خوشحالpkhwshhal 👇 اخبار_ایران راستی_آزمایی

۱۱ روز از سومین فصل سال گذشته است. سرما آرام در بخش‌های مختلف کشور جان می‌گیرد. سرمایی که هر ساله باعث تشدید ویروس آنفلوآنزا در کشور می‌شود، امسال با وجود میهمان ناخوانده‌ای با نام ویروس کرونا، قصد جان مردم را کرده است. تنها در ۱۱ روز اخیر، بیش از دو هزار نفر در ایران در اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده‌اند. پیش‌بینی‌ها حاکی از آن هستند که این اعداد در هفته‌های آینده اگر فکری اساسی برای مدیریت و مقابله با کرونا نشود، چندین برابر شود.

«حسین کرمانپور»، مدیر درمانگاه اورژانس «بیمارستان سینا» روز جمعه ۱۱ مهر۱۳۹۹ آمار تکان‌ دهنده‌ای از تعداد فوتی‌های زیر ۱۸ ساله است: «آمار درگیری اطفال به کرونا رو به افزایش است. ابتلای اطفال به کرونا ناراحت کننده است چون تاکنون بیش از ۳۰ هزار فرد زیر ۱۸ سال به کرونا مبتلا شده و نزدیک به ۳۰۰ نفر از آن‌ها فوت کرده‌اند.»

«مینو محرز»، عضو کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا نیز در مصاحبه روز جمعه یازدهم مهر خود درباره احتمال افزایش تعداد مرگ و میرها به روزانه ۶۰۰ تا ۷۰۰ نفر: «زمانی که تعداد بیماران و به ویژه بیماران بدحال افزایش یابد، طبیعتا میزان مرگ و میر هم بالا می‌رود و می‌توان انتظار افزایش تعداد مرگ و میرهای ناشی از کووید-۱۹ را داشت.

در حال حاضر چهار هزار و ۱۳۷ نفر از بیماران مبتلا کرونا با وضعیت شدید در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها نگه‌داری می‌شوند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران؛ مدارس، خانه جدید ویروس کرونا
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ هر ۱۱ دقیقه یک نفر در کرمانشاه بستری می‌شود
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در جهان؛ شمار شهرهای دارای «وضعیت قرمز» در ایران رو به افزایش استایران هم اکنون در جدول جهانی کشورهایی که با کووید۱۹ دست و پنجه نرم می‌کنند، جایگاه سیزدهم را از لحاظ شمار مبتلایان، جایگاه دهم را در موضوع بیشترین شمار مرگ و میر و جایگاه چهارم را به عنوان کشوری با بیشترین بیمار در وضعیت بحرانی دارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ابتلای 2 نماینده مجلس به کرونا- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم - Tasnimعزت الله ‏اکبری تالارپشتی نماینده تهران و مهدی عیسی‌زاده نماینده میاندوآب در مجلس شورای اسلامی به ویروس کرونا مبتلا شدند. طرح اولیه اصلاحیه ماده54قانون مالیاتهای مستقیم، یک تبصره3بودکه به هرکدملی اجازه داشتن یک واحد مسکونی میداد اما با بازگشت ناگهانی بی اجازه از صحن علنی به کمیسیون اقتصادی، این تبصره حذف و فقط کل خانواده 1 واحد اجازه داد.چرا بقیه اعضای خانوار حق مسلم مصرح قانون اساسی، محروم میشود؟
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ فوت 187 نفر دیگر و شناسایی 3552 بیمار جدیدکرونا در ایران؛ فوت 187 نفر دیگر و شناسایی 3552 بیمار جدید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شیوع کرونا در میان کودکان و نوجوانان ایران؛ «نزدیک به ۳۰۰ جان‌باخته»مدیر درمانگاه اورژانس بیمارستان سینا می‌گوید شمار مبتلایان به بیماری «کووید ۱۹» در میان افراد زیر ۱۸ سال ایران «بیش از ۳۰ هزار» است. Justice ⚖ for China 🇨🇳
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »