کرونا در ایران بیش از ۴ و در جهان بیش از ۹۶ هزار قربانی گرفته است

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 76 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 34%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🎥تداوم قرنطینه در کابل؛ نیروهای داوطلب مشغول ضدعفونی کردن شهر آخرین خبرها و گزارش‌ها درباره شیوع ویروس کرونا در کشورهای مختلف جهان و ایران را در وب سایت یورونیوز بخوانید:

ویروس کرونا و بیماری کووید۱۹ برغم آنکه همچنان در جهان قربانی می‌گیرد اما آنچه دولت‌ها را در جهان پیش از فرا رسیدن سیر نزولی این بحران نگران کرده رکود بی سابقه اقتصادی است که نهادهای جهانی بویژه صندوق بین المللی پول نسبت به تبعات سخت آن هشدار داده‌اند.

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت با اعلام این مطلب یادآور شد که طی بیست و چهار ساعت گذشته ۱۲۲ نفر به قربانیان ویروس کرونا در ایران افزوده شده است. به گفته کیانوش جهانپور ۳۹۶۹ نفر از بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند و تاکنون ۲۴۲ هزار و ۵۶۸ مورد آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است. شمار مبتلایان به ویروس کرونا طی بیست و چهار ساعت گذشته نیز به گفته رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت ۱۹۷۲ نفر بوده است.

بر اساس آمار ارائه شده از سوی منابع مطلع ۴۹۶ نفر ظرف بیست و چهار ساعت گذشته بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در بلژیک جان باخته‌اند. با احتساب آمار جدید شمار کل قربانیان بیماری کووید ۱۹ در بلژیک تا ظهر روز جمعه دهم آوریل به ۳ هزار و ۱۹ نفر افزایش یافته است. بر این اساس گفته می‌شود که برنامه‌های عمومی هر ساله که واتیکان به این منظور تدارک می بیند از جمله خطابه‌های پاپ فرانسیس به صورت آنلاین برای مومنان پخش خواهد شد.روسیه در ادامه افزایش ثبت موارد جدید ابتلا به ویروس کرونا طی روزهای گذشته از مبتلا شدن ۱۷۸۶ شهروند خود در بیست و چهار ساعت اخیر خبر داد. بر اساس آمار ارائه شده از سوی منابع دولتی با احتساب موارد جدید ثبت شده تاکنون ۱۱ هزار و ۹۱۷ نفر در روسیه به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شده‌اند.

منابع پزشکی در یمن روز جمعه از ثبت نخستین مورد ابتلا به ویروس کرونا در این کشور خبر دادند که در استان جنوبی حضرموت به ثبت رسیده‌ است. کمیته رسیدگی به وضعیت اضطراری تحت مدیریت دولت عبد ربه منصور هادی،‌ رئیس جمهوری تبعیدی یمن با اعلام این مطلب تصریح کرده که فرد مبتلا مراقبت‌های پزشکی را طی می‌کند و وضعیت جسمانی وی وخیم نیست.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

حکومت های اسلامی با این دیدگاه در داخل و خارج از کشورهای شان میتوان همیشه با دنیا تعامل داشت.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شناسایی بیش از ۶۸ هزار مبتلا به کووید۱۹ در کشور/تاکنون ۴۲۳۲ نفر جان باخته‌اند۶۸ هزار نفر در حال حاضر در کشور به کرونا مبتلا هستند و تا ظهر امروز آمار ثبت فوت بر اثر بیماری کرونا، ۴ هزار و ۲۳۲ نفر بوده است از شنبه آمار وحشتناک میشه وزارت_گه_داشت بجای وزارت بهداشت!! روحشان شاد🙏
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اوپک‌پلاس در صدد کاهش تولید بیش از 12 میلیون بشکه در روز استمنابع رویترز تاکید کردند که پادشاهی عربی سعودی و روسیه در مورد کاهش چشم‌گیر تولید نفت، به توافق
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در هلند از مرز 20 هزار نفر گذشت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در بریتانیا از ۷ هزار تن گذشتبا اعلام تازه‌ترین آمار رسمی از قربانیان ویروس جدید کرونا، شمار کسانی که در بریتانیا جانشان را با ابتلای قطعی به این ویروس از دست داده‌اند از هفت هزار تن گذشت. ملکه مرد ؟ اون پیرزن لعنتی(ملکه انگلیس) کی میمیره؟؟؟؟؟؟ ThePromisedSaviour
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

شمار بهبود یافتگان کرونا در جهان از مرز 350 هزار نفر گذشت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار بهبود یافتگان کرونا در جهان از مرز 330 هزار نفر گذشتشمار بهبود یافتگان بیماری کووید-19 در سراسر جهان به بیش از 330 هزار نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »