کرونا در ایران؛ افزایش آمار بستری‌شدگان و مرگ پنج کودک | DW | 11.02.2022

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

همزمان با افزایش روزانه آمار بستری بیماران کرونایی، وزیر بهداشت ایران با تأکید بر ادامه موج ششم تا چند هفته آینده خواستار کامل کردن واکسیناسیون و توقف مهمانی‌ها شد. یک مقام آذربایجان‌غربی از مرگ پنج کودک خبر داده است.

بهرام عین‌اللهی، وزیر بهداشت ایران در تازه‌ترین واکنش نسبت بە افزایش فزاینده آمار مبتلایان به ویروس کرونا با اشاره به حضور موج ششم و ادامه آن"تا دو یا سه هفته آینده" بر ضرورت کامل کردن سه دوز واکسیناسیون و رعایت‌ شیوه‌نامه‌های بهداشتی تاکید کرد.

دبیر قرارگاه دانشگاهی مبارزه با کرونای آذربایجان‌غربی هم به خبرنگاران گفته است که در هفته اخیر پنج کودک زیر پنج سال در این استان بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داد‌ه‌اند.همچنین معاون درمان وزارت بهداشت روز پنج‌شنبه به خبرگزاری ایلنا گفته است که در حال حاضر تعداد مراجعه‌ حضوری به صورت سرپایی به ۶۰ هزار نفر و شمار روزانه بستری‌شدگان به چهار هزار نفر در روز رسیده است.

کمال حیدری، معاون بهداشت وزارت بهداشت ایران روز چهارشنبه ۲۰ بهمن از افزایش سریع تعداد بیماران مبتلا به سویه اومیکرون ویروس کرونا در ایران خبر داده بود. وزارت بهداشت ایران روز جمعه، ۲۲ بهمن، از جان باختن ۱۴۳ نفر و شناسایی بیش از ۳۱ هزار بیمار جدید در شبانه‌روز گذشته خبر داد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمار رسمی کرونا در ایران؛ شناسایی ۳۳ هزار بیمار جدید، تداوم افزایش قربانیانهمزمان با افزایش شمار مبتلایان به کرونا در ایران، شمار جان‌باختگان نیز روند صعودی در پیش گرفته است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

مرور رسانه‌ها؛ روزنامه خراسان، تبلیغ اقتدار نظامی در کنار گزارشی از مرگ با مازوت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کانون صنفی معلمان: مسئولیت مرگ مونا حیدری با حاکمیت ایران است | DW | 10.02.2022کانون صنفی معلمان ایران مسئولیت مرگ زن ۱۷ ساله اهوازی را بر عهده حاکمیت ایران و قوانین زن‌ستیز دانسته است. دادستان کل کشور اما فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی را علت این قتل فجیع دانسته است. «قوانین زن‌ستیزانه» پوششی است برای «احکام توحش اسلام.» از کانون صنفی معلمان خواهشمندیم فکری به حال جاده‌های خراب هم بکنند آیا این کانون نگفت که نباید زن بدون اطلاع شوهر و اجازه او از کشور خارج بشه و باعث آشفتگی شوهر و قتلی که هیچکس نمی پسنده ، بشه. واقعا معنای آزادی که شما خواهانش هستید اینه که بنیان خانواده رو سست و ویران کنید؟ این پسر که نه آخوند و نه تیپ حزب الهی داره که بگیم یک بسیجی زنی را کشت.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

عضو جمعیت موتلفه اسلامی: صداوسیما با «جهاد تبیین» با «تطهیر» دوران پهلوی مقابله کند🔺عضو جمعیت موتلفه اسلامی: صداوسیما با «جهاد تبیین» با «تطهیر» دوران پهلوی مقابله کند ▪️یک عضو بلندپایه جمعیت موتلفه اسلامی می‌گوید جریانی برای تطهیر دوران پهلوی دست به کار شده است که به گفته او باید با آن مقابله کرد. حکومت پهلوی اگر بد هم بود، برای فهم حکومت آخوندی جاهل وطن فروش، باید آن بد را در میلیون ها ضرب کرد!!!! تاریخ نوشته ی حکومت هاست، برنامه های حکم امسال صورتی دگر است را ببینید تا مطالب مهمی از دوران پهلوی ، رژیم فعلی ، بازمانداه های قاجار ، تحلیل گران و خبر نگاران و روزنامه نگاران و ارتباط انها با هم را متوجه بشیم خب پس صداش به گوش کر لات و لوطهای موتلفه هم رسید. چنان سرگرم شمردن اسکناس بودند که فکر کردم متوجه نشدند که تشت رسوایشان از بام افتاده قربانت_شوم_پهلوی جاویدشاه زنده_باد_پهلوی
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

افزایش 41 درصدی صادرات بخش معادن ترکیه در ژانویهافزایش 41 درصدی صادرات بخش معادن ترکیه در ژانویه بر اساس داده های مجمع صادرکنندگان ترکیه، صادرات محصولات معدنی کشور در ماه اول امسال با 41.3 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال 2021، به 498 میلیون و 221 هزار دلار رسید.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

افزایش 200 درصدی قیمت لوازم خانگی در یک سال گذشته/استقبال مشتریان از کالاهای خارجیدر حالى که در چند سال گذشته با هدف حمایت از صنعت لوازم خانگى داخلى از واردات کالاى خارجى به کشــور ممانعت شد اما در طول این ســال ها این صنعت نتوانست انتظار مصرف کننده را برآورده کند. فقط جنس خارجی نه مونتاژ کاری جنس اشغال چینی
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »