کرونا زندانیان فلسطینی در بند اسرائیل را تهدید می‌کند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

زندانیان فلسطینی در بند اسرائیل در حالی وارد چهل و ششمین سالگرد «روز اسیر فلسطینی» می‌شوند که بطور جدی با خطر ابتلا به کرونا مواجه هستند.

زندانیان فلسطینی در بند اسرائیل در حالی وارد چهل و ششمین سالگرد «روز اسیر فلسطینی» می‌شوند که بطور جدی با خطر ابتلا به کرونا مواجه هستند.زندانیان فلسطینی در زندان‌های اسرائیل در حالی وارد چهل و ششمین سالگرد «روز اسیر فلسطینی» می‌شوند که به طور جدی با خطر ابتلا به ویروس کرونا مواجه هستند و این موضوع نگرانی‌های بسیاری را برانگیخته است.

بیماری کووید- 19 که اکنون به مرحله پاندمی رسیده است، به دلیل سهل‌انگاری و عدم توجه مقامات اسرائیلی به فراخوان‌های جهانی، نگرانی‌ها نسبت به سلامت زندانیان فلسطینی را عمیق‌تر می‌کند. ابوبکر همچنین اظهار داشت: از طریق سازمان‌های مختلف مانند سازمان ملل و کمیته بین‌المللی صلیب سرخ خواستار آزادی زندانیان سالمند، بیمار، زن و کودک شدیم. ولی درخواست ما را رد کردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آغاز موج اپیدمی کرونا در ۶ استان/ رتبه هشتم ایران در ابتلا به کووید ۱۹آغاز موج اپیدمی کرونا در ۶ استان بر اساس آخرین بررسی‌های صورت گرفته درباره کرونا تا روز ۲۷ فروردین، در ۶ استان بنظر می‌رسد موج جدید اپیدمی آغاز شده است؛ این درحالی است که باید مدنظر داشت یک استان می‌تواند چندین اپیدمی متوالی و چندین پیک منحنی را تجربه کند این ینی کونمون پارست شما هم کلا رسالت خبرنگاریتون رو بوسیدید گذاشتید کنار و شدید دستگاه تمام عیار پروپاگاندای رژیم جمهوری اسلامی. وقتی آخوند زمامدار باشه از این هم که هست حتما بدتر هم میشه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تدفین در دوران کرونا؛ دشواری باورنکردنی در موقعیت آخرالزمانی | DW | 16.04.2020بیش از ۱۳۸ هزار انسان تا کنون در سراسر جهان قربانی ویروس کرونا شده‌اند. این ۱۳۸ هزار تن چگونه به خاک سپرده شدند؟ آیا حق بازماندگان آنها برای سوگواری محترم شمرده شد؟ نوشته‌ای از: میترا شجاعی
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ابتلای چندین بیمار سرطانی به کرونا در بیمارستانی در آلمان | DW | 15.04.2020حدود ۲۰ بیمار مبتلا به سرطان و چند تن از کادر درمانی بخش سرطان‌شناسی یک بیمارستان در هامبورگ به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند. احتمال می‌رود سرمنشا شیوع ویروس در این بخش، یکی از نظافتچی‌های بیمارستان بوده است. وقتی نظارتی روی نظافتچیان نیست، نتیجه اش چنین فاجعه ای شده است! تمام مسئولیت آن بر گردن مدیر نالایق و بی مسئولیت آنجاست! این اتفاق ضعف مدیریت و بی مسئولیتی مدیریت در المان رو نشون میده، اینطور که معلومه بعد از پول شویی های گسترده در بانک های المانی نوبت به بی لیاقتی مدیران المان رسیده
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در اروپا؛ شیوع گسترده ویروس در انگلستان و فرانسه📌کرونا در اروپا؛ شیوع گسترده ویروس در انگلستان و فرانسه ◀️انگلستان و فرانسه که شمار قربانیان کووید-19 در این دو کشور به سرعت در حال افزایش است ممکن است بیش از همه تحت تأثیر این بیماری همه گیر در اروپا قرار بگیرند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در اسرائیل؛ توافق مقدماتی در دولت نتانیاهو برای لغو تدریجی قرنطینهدولت اسرائیل طرحی را به طور مقدماتی به تصویب رسانده است که برخی محدودیت‌های سختگیرانه‌ که از حدود یک ماه پیش برای مهار اپیدمی کرونا بر بخش‌های تجاری، خدمات و تولیدات این کشور اعمال شده را به طور تدریجی و مشروط لغو می کند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

رئیسی: جلوه‎های غرورآفرین ارتش را در این روزها در مقابله با کرونا شاهد بودیمرئیس قوه قضائیه در پیامی به فرمانده کل ارتش روز ارتش را به خانواده بزرگ ارتش جمهوری اسلامی، فرماندهان ، کادر و سربازان این ارتش سرافراز تبریک گفت. وقتی طرف رویای رهبری دارد به حمایت ارتش و سپاه نیاز مند است!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »