کرونا در ایران؛ کنکور دکتری و کارشناسی ارشد به تعویق افتاد | DW | 13.07.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

با تصمیم وزارت بهداشت و به دلیل بحران کرونا در بسیاری از استان‌های ایران،آزمون_دکتری و کارشناسی_ارشد به تعویق افتاد. در همین حال شمار قربانیان بیماری کووید۱۹ در ایران از مرز ۱۳ هزار نفر گذشت.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

بر پایه تازه‌ترین آمار و اطلاعاتی که وزارت بهداشت دوشنبه ۲۳ تیرماه درباره وضعیت شیوع کرونا در ایران منتشر کرده، ۱۳ استان در وضعیت قرمز یا هشدار قرار دارند.

با توجه به افزایش دوباره موارد ابتلا و فوت بر اثر بیماری کووید۱۹ در بسیاری از کلان‌شهرها ستاد ملی مقابله با کرونا با اعمال مجدد محدودیت‌هایی موافقت کرده که شامل تجمع در مکان‌های سربسته نیز می‌شود. سعید هاشمی، رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت می‌گوید مطابق تصمیمی که شب گذشته در این وزارت‌خانه گرفته شده، زمان برگزاری آزمون‌های دکتری تخصصی علوم پزشکی، زبان و غربالگری المپیاد علمی دانشجویی"با توجه به شدت شیوع کرونا در سطح کشور" به تعویق افتاد.

به گفته سیما سادات لاری در شبانه روز گذشته ۲۰۳ نفر در ارتباط با بیماری کووید۱۹ جان خود را از دست داده‌اند و شمار قربانیان به ۱۳ هزار و ۳۹ نفر رسیده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران؛ تهران در وضعیت قرمز، مرگ ۹۷ نفر در ۲۴ ساعت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در برزیل طی یک روز 631 و در هند 500 قربانی گرفت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رکوردهای کرونا ادامه دارد؛ ثبت بیشترین تعداد مبتلای جدید در یک روز در جهانسازمان جهانی بهداشت می‌گوید تعداد واقعی کسانی که به این بیماری مبتلا شده‌اند بالاتر از این عدد است و بسیاری از آنها در آمارهای رسمی ثبت نشده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا طی یک روز در برزیل 1071 و در مکزیک 539 قربانی گرفتطی شبانه روز گذشته در برزیل 1071 نفر، در مکزیک 539 و در هندوستان 551 تن دیگر بر اثر ابتلا به کرونا جان باختند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

متخصص سرشناس چینی پس از حضور در آمریکا از پنهانکاری پکن در مورد ویروس کرونا می‌گوید🔺متخصص سرشناس چینی پس از حضور در آمریکا از پنهانکاری پکن در مورد ویروس_کرونا می‌گوید ⚡️لی منگ یان، یک ویروس‌شناس سرشناس چینی در مصاحبه ای با شبکه فاکس نیوز آمریکا حکومت چین را به پنهانکاری در مورد شیوع ویروس کرونا متهم کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دچار خودغافلگیری در برابر کرونا شده‌ایم/ پیگیری انتخابات شورایاری در مجلسمحسن هاشمی: *دچار خودغافلگیری در برابر کرونا شده‌ایم *دوره اوج این بیماری در اسفندماه بازگشته است و موجب نگرانی افکار عمومی شده است *کشورهایی که در مهار اولیه موج اولیه کرونا، از ما عقب تر بودند، توانستند این بیماری را تا حدود زیادی مهار کنند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »