کرونا جان انیس نقاش، عامل ترور ناموفق شاپور بختیار را گرفت | DW | 22.02.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

انیس نقاش، تروریست لبنانی و عامل ترور ناموفق شاپور بختیار به علت ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستانی در دمشق درگذشت. انیس نقاش مقیم ایران بود. اکنون گفته می‌شود که پیکر او برای دفن از دمشق به بیروت منتقل خواهد شد.

خبرگزاری‌های جمهوری اسلامی از فوت انیس نقاش، تروریست لبنانی ساکن ایران خبر داده‌اند. انیس نقاش در چندین عملیات نظامی در خاورمیانه شرکت داشت.

نقاش در سن ۷۰ سالگی و به علت ابتلا به بیماری کووید ۱۹ در بیمارستانی در دمشق فوت کرد. جسد او قرار است روز سه‌شنبه ۲۳ فوریه برای خاک‌سپاری به بیروت منتقل شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

💩💩💩💩💩

يك انگل از فاضلابي بنام جمهوري_اسلامي كمتر

چرا نوشتی پیکر؟؟؟؟ میگفتی جسد خو !

نام ترور مترادف نام رژیم کثیف ملایان

عاقبت. همه. مرگ. است. اما. مرگ. یک. پرستار. بامرگ. یک....... خیلی. تفاوت. داره.... روح. تمام پزشکان. و پرستاران. قرین رحمت باد... امین

آفرین به ادبیاتتون، یه قدم به مسلک منوتو نزدیک شدین

ای کاش جسدش رو می‌بردن فرانسه و کنار پلیسی که کشت دفن می‌کردن و ج.ا. براش مقبره خیلی بزرگ و باشکوهی می‌ساخت که به عنوان سمبل بی‌وجودی و رذالت اروپایی‌های کثافت تروریست‌پرور برای همیشه جلوی چشمشون بمونه.

لاشهٔ او. این جاکشا پیکر ندارن

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ابتلا به گونه انگلیسی کرونا رو به افزایش / ضرورت اعمال محدودیت سفر به استان‌های درگیرعضو کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا با اشاره به افزایش موارد ابتلا به کرونا در کشور درباره احتمال ابتلای بهبودیافتگان گونه قبلی کرونا (ویروس ووهان)، گفت: نظر می‌رسد افرادی که پیش‌تر به بیماری مبتلا شدند و آنتی‌بادی محافظت کننده دارند آسیبی در نتیجه ابتلا به نوع بریتانیایی نخواهند دید.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ورود شهردار تهران به موضوع تزریق واکسن کرونا به نام پاکبانان اما به کارمندانورود شهردار تهران به موضوع تزریق واکسن کرونا به نام پاکبانان اما به کارمندان: *فوراً بررسی خواهیم کرد *در صورت مشاهده تخلف٬ افراد خاطی احتمالی علاوه بر برخورد٬ به مراجع ذیصلاح معرفی خواهند شد *دستور دادم اسامی دریافت‌کنندگان در سایت شفاف بارگزاری شود خیلی خنده دار بود افراد خاطر احتمالی. اون احتمالی رو خوب اومدی. داره علاجش میکنه🤣😂🤣😂 یعنی چکار می‌کنن ، واکسن رو از تنشون درمیارن؟ قیافه شهردار چقدر منو یاد کیک تولد بهشت زهرا میندازه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مرگ انیس نقاش، جمهوری اسلامی و بازخوانی ترور به خاطر خدا
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

انتقال 3 شهروند ترک مبتلا به کرونا از تانزانیا به ترکیهوزارت بهداشت ترکیه سه شهروند مبتلا به کرونا را با آمبولانس هوایی از تانزانیا به استانبول منتقل کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ویروس انگلیسی به قم رسید؛ صعود مرگ روزانه کرونا در ایران به اوج یک ماه گذشتههمزمان با ادامه «خیز سنگین» کرونا در استان خوزستان، دانشگاه‌های علوم پزشکی قم و اصفهان روز پنجشنبه از ورود ویروس جهش‌یافته انگلیسی به این دو شهر خبر دادند. ویروس انگلیسی به خانه پدری خوش آمدی به اميد شنيدن اخبار خوش و خوشحال كننده بدبختهای مفلوکی که خوشحالید مثلا به قم برسه چه نفعی به شما میرسه؟! بیش از یک ماهه که به تهران رسیده. قبلترش به خوزستان رسیده بود... مگه این ویروس آخوندشناسه و به بدن سایر اقشار وارد نمیشه؟! واقعا برای خر بودن، لزوما احتیاج به دو گوش دراز نیست!!!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »