کرونا در ایران بار دیگر رکورد شکست؛ 486 نفر طی یک روز جان باختند

26/08/1399 01:41:00 ب.ظ

کرونا در ایران؛ 486 فوتی و 13053 بیمار جدید طی یک روز

16.11.

2020 تهران/ خبرگزاری آناتولی سیما سادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت ایران امروز دوشنبه در تشریح آخرین وضعیت شیوع ویروس کرونا در این کشور گفت: «متاسفانه در 24 ساعت گذشته 486 بیمار جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به 41 هزار و 979 نفر رسید.

لاری افزود: «بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 13هزار و 53 بیمار جدید مبتلا به کووید-19در کشور شناسایی شد و مجموع بیماران به 775 هزار و 121نفر رسید.» وی با بیان اینکه در یک روز گذشته 3 هزار و 133 نفر بستری شدند ادامه داد: «تا کنون 564 هزار و 699 نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند. اما 5 هزار و 677 نفر در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.»

سخنگوی وزارت بهداشت ایران همچنین از انجام پنج میلیون و 545 هزار و 444 مورد آزمایش کرونا خبر داد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

کرونا در ایران؛ آغاز قطره‌چکانی واکسیناسیون کرونا در مراکز درمانی

کرونا در ایران؛ تهدید ویروس جهش‌یافته در یک‌ سالگی اعلام ورود کرونا

کرونا در ایران؛ عدم هماهنگی در ثبت‌نام واکسیناسیون و نگرانی از ورود گونه هندی کروناکرونا در ایران؛ عدم هماهنگی در ثبت‌نام واکسیناسیون و نگرانی از ورود گونه هندی کرونا آمار جمع‌آوری شده توسط تارنمای «دنیای ما در قالب آمار» نشان می‌دهد شمار مرگ و میر روزانه به ازای هر میلیون نفر در ایران، از هند بالاتر است و تقریبا نزدیک کشور ایتالیا است

پنهان‌کاری چین در ارتباط با کرونا؛ ابهام در مورد 174 مبتلا به کرونا در 2019سازمان جهانی بهداشت تأکید کرد که چین از ارائه اطلاعات در مورد 174 مورد ابتلا به کرونا که در سال 2019 میگن بن نایف رو میخوان پادشاه کنن خبر درسته یا شایعه ست چين بايد پاسخگو باشد. و عادلانه محاكمه شوند كه چرا در ابتداي اين ويروس، بجاي روشنگري، ان دكتر را به زندان فرستادند. مسول اينهمه جانباختگان از اين ويروس، تنها چين است.

کرونا در ایران؛ استقرار ۷۰۳ تیم پلیس در ۵۰۰ نقطه تهران | ایران | DW | 23.11.2020رئیس پلیس تهران از همگان خواسته حین خروج از خانه ماسک داشته باشند وگرنه افراد متخلف با دوربین‌های نظارتی و دوربین‌های البسه پلیس شناسایی خواهند شد. گفته شده در دو روز گذشته ۲۶ هزار نفر پیامک جریمه ۲۰۰ هزار تومانی دریافت کرده‌اند. منظورش از البسه یعنی پلیسهای ایران هم لباسشون دوربین داره؟؟؟؟؟ چه درامدی کرونا هم بخاد بره دیگه اینا نمیزارن آخه بگو کس کش اینا اگر اینقدر امکانات داشتن که مطلبشونو نمیدادن شما خایه مالا چاپ کنید. خودشون انجام میدادن .

کرونا در ایران؛ میلیون‌ها نفر در خطر، دعوا در وزارت بهداشت | DW | 21.11.2020ایران پیشتاز کشورهای خاورمیانه در مرگ‌ومیر کروناست. در حالی که سخنگوی ستاد ملی کرونا از زندگی ۷۹میلیون نفر از جمعیت کشور در وضعیت‌ هشدار خبر می‌دهد، مجلس سرگرم حواشی استعفای معاون وزیر بهداشت و شکایت از او شده است.