کرونا در ایران؛ کیانوش جهانپور: وضعیت قرمز در ۲۵ استان کشور

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 52 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

درحالیکه به گفته کیانوش جهانپور وضعیت کرونا در ۲۵استان قرمز است،سخنگوی وزارت بهداشت گفت مراسم محرم از آیینهای مذهبی وعاطفیست وچون مردم ایران «دل در گرو عشق سیدالشهدا» دارند، این مراسم امسال برگزار خواهد شد. گاهشمار_کرونا کاری از شاهد علویShahedAlavi 👇

رییس‌کل سازمان نظام پزشکی در نامه‌ای به معاون بهداشتی وزارت بهداشت، ضمن انتقاد از مقایسه میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مراکز درمانی با سایر کسب‌وکارها، این مقایسه‌ها را غیرعلمی و نادرست خواند و مکاتبه با سازمان نظام پزشکی برای اجرای چنین برنامه‌ای را برخلاف قواعد وگفتنی است که معاون کل وزارت بهداشت دیروز در گفتگویی خبر داده بود که براساس برآوردهای آنان مطب‌ها با حدود ۱۰ درصد رعایت پروتکل‌های بهداشتی در قیاس با سایر فضاها و مکان‌های اجتماعی، بدترین وضعیتکرونا در مازندران همچنان سیر صعودی...

سیما سادات‌لاری همچنین گفت همچون روزهای پیشین، استان‌های لرستان، البرز، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، ایلام، خراسان رضوی، خوزستان، زنجان، گلستان، مازندران، کرمان و فارس در وضعیت قرمز قرار دارند و استان‌های تهران، اصفهان، بوشهر، هرمزگان، قزوین، مرکزی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، سمنان، اردبیل، سیستان‌و‌بلوچستان، کهگیلویه‌ و بویراحمد و همدان هم در وضعیت هشدار قرار دارند.

اما همچون روزهای پیشین اشاره کنم که بر مبنای اطلاعات منتشرشده از سوی مقامات و دانشگاه‌های استان‌ها، علاوه بر استان‌های فوق‌الذکر، استان‌های تهران، خراسان جنوبی و سیستان‌وبلوچستان، قزوین، اردبیل، همدان، بوشهر، هرمزگان، اصفهان و مرکزی نه در وضعیت هشدار که چندین روز است در وضعیت قرمز قرار گرفته‌اند و استان‌های کُردستان، کرمانشاه، قُم و یزد نیز در وضعیت هشدار قرار دارند.

بنا بر اعلام سخنگوی وزارت بهداشت تا ظهر شنبه ۴ مرداد، ۲۳۳۳ مبتلای دیگر به کرونا شناسایی شدند که ۱۲۸۲ نفر از آن‌ها بستری شدند و مجموع مبتلایان به ۲۹۱ هزار و ۱۷۲ نفر رسید. در همین مدت ۲۱۶ بیمار دیگر هم درگذشتند و مجموع درگذشتگان کرونا در ایران به ۱۵ هزار و ۷۰۰

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران؛ وزارت بهداشت: تهران، منبع پخش بیماری کرونا در سراسر کشور
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا دوباره در ایران؛ وخامت وضع در همه استان‌ها، تهران در وضعیت هشدار - BBC News فارسیمعاون وزیر بهداشت ایران می‌گوید تهران منبع پخش ویروس کرونا به بقیه کشور است و تقریباً کل کشور در وضعیت قرمز قرار گرفته است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

آمار کرونا؛ رکورد تازه مبتلایان در جهان و توصیه به لغو سفر کیش در ایراندر شبانه‌روز گذشته حدود ۲۸۵ هزار نفر در جهان به کووید ۱۹ مبتلا شده‌اند، آمار روزانه ای که در سطح جهانی رکورد تازه‌ای به حساب می‌آید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تهیه‌کننده سینما در ایران بر اثر کرونا درگذشتهمایون رضا عطاردی، تهیه کننده سینما در ایران بر اثر کرونا درگذشت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایرانکماکان وضعیت استان‌های تهران، اصفهان، بوشهر، هرمزگان، قزوین، مرکزی، خراسان شمالی، همدان، خراسان جنوبی، سمنان، سیستان‌و‌بلوچستان، اردبیل و کهگیلویه‌و‌بویراحمد در وضعیت هشدار قرار دارد.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ فوت 195 بیمار دیگر و شناسایی 2316 مورد جدیدکرونا در ایران؛ فوت 195 بیمار دیگر و شناسایی 2316 مورد جدید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »