کرونا؛ دولت آلمان در چند قدمی تصمیم برای تعطیلی کامل کشور | DW | 22.03.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 50 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دولت آلمان در تلاش برای تصمیم یکپارچه در اقدامات ضد کرونایی امروز یکشنبه نشستی با حضور تلفنی آنگلا مرکل، صدراعظم و نخست‌وزیران ایالتی برگزار می‌کند که سرنوشت منع آمد و شد در سراسر کشور را روشن می‌سازد.

نخست‌وزیران ایالت‌های مختلف آلمان امروز یکشنبه سوم فروردین در برلین در نشستی غیر حضوری همراه با آنگلا مرکل، صدراعظم این کشور در مورد اقدام‌های بعدی در مقابله با بحران کرونا تصمیم خواهند گرفت.

طبق گفته اشتفان زایبرت، سخنگوی دولت آلمان نخست‌وزیران ایالتی در نشست روز یکشنبه به تحلیل چگونگی پیشرفت اوضاع در روزهای گذشته خواهند پرداخت؛ اوضاعی که در هر ایالت متقاوت از دیگری بوده است: در برلین اجتماع بیش از ۱۰ نفر ممنوع بود و در سایر شهرها اجتماع بیش از دو نفر. در برخی مناطق مردم حتی مجاز نبودند جلوی خانه‌هایشان بیایند و در برخی مناطق نیز اجازه داشتند تنها در کنار رودخانه آلستر قدم بزنند.

روشن نیست که این مشورت‌ها چقدر به طول خواهد انجامید. اما در صورتی که تصمیمی متحد گرفته شود مانند تصمیم‌های دیگر با اعلامیه‌ای به اطلاع عموم خواهد رسید. در بایرن، زارلند، بادن ـ ورتمبرگ، راینلد ـ فالس، هامبورگ، نیدرزاکسن و هسن مقررات سخت‌گیرانه‌ای در مبارزه با سرایت کرونا وضع شده است.یواخیم هرمان، وزیر داخلی بایرن از حزب سوسیال‌مسیحی می‌گوید، مردم این ایالت با مقررات جدید خوب کنار آمده‌اند. تنها در برخی نقاط جوانان جمع شده و جشن گرفتند که با ممانعت پلیس مواجه شده و راهی خانه شدند. به گفته پلیس، در زارلند در طول شب ۲۰ مورد نقض قانون آمد و رفت مشاهد شد که اکثرا توسط جوانان انجام شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا؛ دولت آلمان در فکر کمک مالی به مستأجران و صاحبان فرزند | DW | 21.03.2020بحران کرونا دشواری‌های مالی به همراه آورده و ممکن است برخی دیگر از پس اجاره یا تأمین نیازهای مالی فرزندانشان برنیایند. دولت آلمان در صدد کمک‌هایی، از جمله ممنوعیت اخراج مستأجران در صورت عدم پرداخت اجاره است. Gute Nachricht چشم و دل سیرها انسانهای متمدن از ایرانی‌های اصیل یاد بگیرید که بیشتر موجرها اجاره‌هاشون رو بخشیدن
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ضوابط سختگیرانه آلمان در پذیرش مسافران ایرانی و ترانزیت به کانادا | DW | 20.03.2020شرکت هواپیمایی هما به مسافران ایرانی خود که مقصدشان آلمان و کانادا است توصیه کرد بر اساس وضعیت پاسپورت و مدارک اقامتی و روادیدهای کاری و تحصیلی برای مسافرت به آلمان و یا ترانزیت به مقصد کانادا تصمیم بگیرند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بحران کرونا؛ اعمال محدودیت‌های شدید در بخش‌هایی از آلمان | DW | 20.03.2020برای مقابله با شیوع سریع ویروس کرونا، در بخش‌هایی از آلمان محدودیت‌های شدیدی برای شهروندان اعمال شده است. رئیس دفتر صدراعظم آلمان می‌گوید ممکن است به زودی محدودیت تردد شهروندان شامل سراسر آلمان شود. DoNotEaseSanctions بنویسید قرنطینه همانطور که برای ایران می نویسید... بار روانی منفی داره
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

احتمال تلاش برای برکناری دولت در مجلس یازدهم صفر استدبیرکل حزب اسلامی کار درباره روابط دولت با مجلس یازدهم گفت: فکر نمی‌کنم که همه خواسته‌‌ها در مجلس آینده شخصی و بنا بر تفکرات جناحی و گروهی باشد، بلکه به نظر من در این مدت باقی‌مانده تا حدودی با دولت همراهی صورت خواهد گرفت.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

احتمال جان باختن 70 هزار تن در خوزستان در اثر کرونارئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز از احتمال فوت 70 هزار نفر در خوزستان به دلیل کرونا خبر داد. - خبرگزاری آناتولی 😲 چراااااا چی میزنی رفیق
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هفت‌سین در بیمارستان و مردم در خانه - BBC News فارسیوزارت بهداشت ایران می‌گوید رشد بیماری ناشی از ویروس کرونا در ۱۳ استان که مردم در خانه مانده‌اند و مسافر پذیرش نکرده‌اند، کاهش یافته است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »