کرونا در جهان؛ ۸۰ میلیون مبتلا و یک میلیون و ۷۴۷ هزار فوتی | DW | 25.12.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دانشگاه جانز هاپکینز روز پنجشنبه ۲۵ دسامبر (۵ آذر) اعلام کرد در سراسر جهان آمار مبتلایان به کرونا به ۸۰ میلیون نزدیک شده و در مجموع یک میلیون و ۷۴۷ هزار نفر تا کنون در جهان بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند.

دانشگاه جانز هاپکینز روز پنجشنبه ۲۵ دسامبر اعلام کرد در سراسر جهان آمار مبتلایان به کرونا به ۸۰ میلیون نزدیک شده و در مجموع یک میلیون و ۷۴۷ هزار نفر تا کنون در جهان بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده‌اند.آمریکا با ۱۸ میلیون و ۶۹۷ هزار مبتلا و ۳۲۹ هزار و ۶۲۲ فوتی در اثر بیماری کووید ۱۹ رتبه نخست را در میان کشورهای جهان دارد.

برزیل با هفت میلیون و ۴۲۶ هزار مبتلا و ۱۹۰ هزار فوتی سومین کشور آلوده به ویروس کرونا در جهان محسوب می‌شود. تعداد مبتلایان به کرونا در فرانسه از مرز دو میلیون و۵۸۵ هزار نفر گذشته و شمار فوتی‌ها نیز به ۶۲ هزار ۳۸۹ رسیده است.داده‌های دانشگاه جانز هاپکینز آمریکا که میزان آلودگی به ویروس کرونا و آمار جان‌باختگان در ۱۹۱ کشور جهان را گزارش می‌دهد، حاکی از آن است که وضعیت کشورهای رتبه‌های پنجم تا دهم در آلودگی به ویروس کرونا در چند روز گذشته بدتر شده است.

در آلمان نیز مجموعا یک میلیون و ۶۳۰ هزار نفر به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و ۲۹ هزار و ۳۸۹ نفر نیز تا کنون جان خود را از دست داده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پنهان‌کاری چین در ارتباط با کرونا؛ ابهام در مورد 174 مبتلا به کرونا در 2019سازمان جهانی بهداشت تأکید کرد که چین از ارائه اطلاعات در مورد 174 مورد ابتلا به کرونا که در سال 2019 میگن بن نایف رو میخوان پادشاه کنن خبر درسته یا شایعه ست چين بايد پاسخگو باشد. و عادلانه محاكمه شوند كه چرا در ابتداي اين ويروس، بجاي روشنگري، ان دكتر را به زندان فرستادند. مسول اينهمه جانباختگان از اين ويروس، تنها چين است.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

آمار کرونا در هند به ۲۰ میلیون رسید؛ کارشناسان: هفته‌های بدتری در پیش استکارشناسان از سوی دیگر با استناد به کندی روند مهار کرونا و سرعت گسترش بیماری در هند، در مورد تشدید این وضعیت بحرانی در روزهای آینده هشدار داده و می‌گویند که هیچ چشم‌اندازی برای پایان این وضعیت وجود ندارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جولان کرونا در هند؛ ۳ هزار مرگ در یک روز، ۲ میلیون ابتلا در یک هفتهتنها در یک ماه گذشته ۶ میلیون نفر در این کشور گرفتار کووید شده‌اند. 🤦‍♂️😥😥💔 مرزهای وحشت رو جابجا کرد یهو بیدادگاه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شمار موارد ابتلا به کرونا در هند به مرز 20 میلیون نفر رسیدبا ثبت 368 هزار و 147 مورد جدید ابتلا به کرونا در هند در یک روز گذشته شمار مبتلایان به 19 میلیون و 925 هزار و 604 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در سراسر جهان به بیش از 86 میلیون نفر رسیدمجموع مبتلایان به ویروس کرونا در سراسر جهان به 86 میلیون و 105 هزار و 851 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در جهان به ۱۰۰ میلیون نفر رسید | DW | 25.01.2021برای نخستین بار شمار مبتلایان به کرونا در جهان به حدود ۱۰۰ میلیون نفر رسیده است. آمریکا، هند، برزیل، روسیه، بریتانیا بیشترین رقم ابتلا به ویروس کرونا را در جهان دارند. لطفا یک ادیتور فارسی استخدام کنید. یعنی چه که برای اولین بار به ۱۰۰ میلیون رسیده؟ قراره یک بار دیگر هم به ۱۰۰ میلیون برسه؟ اصولا یک بار به یه عدد خاص میرسه هرچیزی! ممکنه برای دومین بار هم به عدد ۱۰۰ میلیون برسه؟؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »