کرونا و احتمال تعطیلی نشریه فیلم کامنت پس از ۵۸ سال انتشار

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 44 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 63%

شیوع ویروس_کرونا بر یکی از معروف‌ترین مجلات فیلم دنیا به نام «فیلم‌کامنت» نیز تاثیر گذاشت. نسخه چاپی این دوماه‌نامه سینمایی از ماه مارچ امسال دیگر منتشر نشده است. اطلاع_رسانی کرونا_در_جهان بیشتر بخوانید👇

ایران اخبار, ایران سرفصلها

شیوع ویروس کرونا بر یکی از معروف‌ترین مجلات فیلم دنیا به نام «فیلم‌کامنت» نیز تاثیر گذاشت. نسخه چاپی این دوماه‌نامه سینمایی از ماه مارچ امسال دیگر منتشر نشده است.

نشریه فیلم‌کامنت از سال ۱۹۶۲ از سوی بخش فیلم «مرکز فرهنگی لینکلن» در نیویورک منتشر می‌شود. اما حالا پس از ۵۸ سال انتشار، به دلیل تاثیرات اقتصادی کرونا، در خطر تعطیلی و احتمالا انتشار آنلاین قرار گرفته است. «یوجین هرناندز»، مدیر بخش سینمایی مرکز فرهنگی لینکلن در این باره گفته است: «ما به مجله فیلم‌کامنت، گذشته و آینده آن اعتقاد داریم و هنوز نمرده‌ایم. با شیوع ویروس کرونا، مرکز فیلم لینکلن با چالش‌هایی روبه‌رو شده است اما به مجله فیلم‌کامنت به عنوان بخشی اساسی از ماموریت‌مان متعهد هستیم و در حالی که انتشار آن با وقفه مواجه شده است، امیدواریم در اولین فرصت برنامه خود را از سر بگیریم.

نشریات تخصصی معمولا سودآور نیستند. نسخه چاپی فیلم‌کامنت نیز به صورت رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گرفت. این مجله اولین‌بار در سال ۱۹۶۲ در ۳۶ صفحه و با الهام از نشریه سینمایی و معروف «کایه دو سینما» فرانسه، در نیویورک منتشر شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شمار بهبود یافتگان از کرونا در ترکیه به 239 هزار و 797 نفر رسیدشمار بهبود یافتگان از کرونا در ترکیه به 239 هزار و 797 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

خوزستان به وضعیت هشدار کرونا بازگشتسرپرست معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از قرار گرفتن مجدد خوزستان در وضعیت هشدار خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شیوع شتابان کرونا در ایتالیا و فیلیپین؛ تلفات در ایران از ۲۱ هزار نفر گذشتهمزمان با عبور تعداد جانباختگان ناشی از ابتلا به بیماری کووید۱۹ در ایران از مرز ۲۱ هزار نفر، شیوع ویروس کرونا در ایتالیا به بالاترین حد در سه ماه گذشته رسید و فیلیپین نیز به کانون جدید همه‌گیری این ویروس بدل شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

زور روحانی به مداحان نرسید؛ پیروز نهایی، ویروس کرونا
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

افزایش آمار قربانیان کرونا در برزیل، هند و مکزیک
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ شمار قربانیان به 21 هزار 137 نفر رسیدایران:‌ با فوت 117 نفر دیگر طی 24 ساعت گذشته تعداد جان باختگان کرونا به 21 هزار 137 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »