کرونا در ایران؛ ‌فوت 476 بیمار طی شبانه‌روز گذشته

29/08/1399 01:38:00 ب.ظ

کرونا در ایران؛ فوت 476 بیمار طی شبانه‌روز گذشته

سخنگوی وزارت بهداشت ایران اعلام کرد در شبانه روز گذشته 476 بیمار مبتلا به کرونا جان باختند. - خبرگزاری آناتولی 19.11.

2020 استانبول/ خبرگزاری آناتولی سیما سادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت ایران امروز در تشریح آخرین وضعیت شیوع ویروس کرونا «کووید-19» در این کشور گفت: طی یک روز گذشته و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 13 هزار و 223 مورد جدید ابتلا به کرونا در کشور شناسایی شد که 2 هزار و 938 نفر از آنها بستری شدند.

وی با بیان اینکه مجموع بیماران به 815 هزار و 117 نفر رسیده است، ادامه داد: در طول 24 ساعت گذشته، 476 بیمار جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به 43 هزار و 417 نفر رسید. به گفته لاری، تا کنون 583 هزار و 704 نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند. همچنین 5 هزار و 729 بیمار دیگر در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.

بر این اساس، تاکنون 5 میلیون و 667 هزار و 538 آزمایش تشخیص کرونا در این کشور انجام گرفته است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

کرونا در ایران؛ 406 تن در 24 ساعت اخیر فوت کردسخنگوی وزارت بهداشت ایران اعلام کرد در شبانه روز گذشته 406 بیمار مبتلا به کرونا جان باختند. - خبرگزاری آناتولی

کرونا در ایران؛ فوت دومین پرستار باردار در کمتر از ده روز

کرونا در ایران؛ آغاز قطره‌چکانی واکسیناسیون کرونا در مراکز درمانی

کرونا در ایران؛ تهدید ویروس جهش‌یافته در یک‌ سالگی اعلام ورود کرونا

کرونا در ایران؛ عدم هماهنگی در ثبت‌نام واکسیناسیون و نگرانی از ورود گونه هندی کروناکرونا در ایران؛ عدم هماهنگی در ثبت‌نام واکسیناسیون و نگرانی از ورود گونه هندی کرونا آمار جمع‌آوری شده توسط تارنمای «دنیای ما در قالب آمار» نشان می‌دهد شمار مرگ و میر روزانه به ازای هر میلیون نفر در ایران، از هند بالاتر است و تقریبا نزدیک کشور ایتالیا است

کرونا در ایران؛ استقرار ۷۰۳ تیم پلیس در ۵۰۰ نقطه تهران | ایران | DW | 23.11.2020رئیس پلیس تهران از همگان خواسته حین خروج از خانه ماسک داشته باشند وگرنه افراد متخلف با دوربین‌های نظارتی و دوربین‌های البسه پلیس شناسایی خواهند شد. گفته شده در دو روز گذشته ۲۶ هزار نفر پیامک جریمه ۲۰۰ هزار تومانی دریافت کرده‌اند. منظورش از البسه یعنی پلیسهای ایران هم لباسشون دوربین داره؟؟؟؟؟ چه درامدی کرونا هم بخاد بره دیگه اینا نمیزارن آخه بگو کس کش اینا اگر اینقدر امکانات داشتن که مطلبشونو نمیدادن شما خایه مالا چاپ کنید. خودشون انجام میدادن .