کرونا در جهان؛ چین یک روز دیگر را بدون قربانی پشت سر گذاشت

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کرونا در جهان؛ چین یک روز دیگر را بدون قربانی پشت سر گذاشت آخرین اخبار و اطلاعات درباره انتشار ویروس کرونا در ایران و جهان را از این لینک دنبال کنید:

در این میان آمریکا با بیش از ۹۶۰ هزار مبتلا و بیش از ۵۴ هزار قربانی صاحب بیشترین آمار بیماران و جان باختگان کووید-۱۹ در جهان است. آخرین آمار و اطلاعات مربوط به شیوع ویروس کرونا در ایران و جهان در روز یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ خورشیدی را در اینجا دنبال کنید.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

همه چینیام بمیرن به تخم چپ اسب حرزت عباشششششش

همزمان با «ثبت کمترین میزان مرگ و میر ناشی از کرونا در ۴۶ روز گذشته در ایران!» حتما آمار انگلستان هم به آمار مستعمراتش نزدیک است!

ثبت کمترین میزان مرگ و میر ناشی از کرونا در ۴۶ روز گذشته در ایران آخرین اخبار و اطلاعات درباره انتشار ویروس کرونا در ایران و جهان را از این لینک دنبال کنید:

عده ای از اینکه چین دو روز متوالی قربانی نداده ناراحتن. هاها

بعد از اینکه ریدن تو‌دنیا

دنیا برای شما گلوبالیستها آش روغنداری پخته، همه فهمیدن رفیق کمونیست شما چه بلایی سر دنیا آورده، این تو بمیریها دیگه از اون تو بمیریهای سارس نیست که قسر در رفتین. آمریکا ، ایتالیا، فرانسه، کانادا و چندین کشور دیگه از الان پرونده جنایت علیه بشریت برای چین و شماها باز کردن.

چین از ۱۰ هزار حساب کاربری فیک یا هک شده توئیتر برای پروپاگاندای پیشگیری از شیوع کرونا یا همان ویروس_چینی استفاده میکند. به احتمال زیاد یورونیوز هم باید یکی از آن دها‌هزار کاربرهای فیک باشه که اینطور چرت‌و‌پرتهای شاخدار تیتر میزنه .

۲۱ میلیون موبایل بدون صاحب در چین ، بعد از شیوع ویروس_چینی

آره پنگوئن ها ام پرواز میکنن!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در جهان؛ شمار جان‌باختگان کرونا در ایران به ۵۶۵۰ نفر رسیدکرونا در جهان؛ شمار مبتلایان در افغانستان از ۱۴۰۰ نفر فراتر رفت آخرین آمار و اطلاعات مربوط به شیوع ویروس کرونا در ایران و جهان در روز شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ را در وب سایت یورونیوز دنبال کنید: دستش درد نکنه باعث زحمتش شده خدا ایشالله برکت بده واتیکانش 😂😂😂بهش بگین اینقدر زحمت نکشه پیشنهاد میکنم کارکنان قبرستانم به جای کار کردن برای مرده ها دعا کنند
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

افزایش شمار قربانیان کرونا در فرانسه به بیش از 22 هزار نفر
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در جهان؛ شمار جان‌باختگان کرونا در اروپا از ۱۲۰ هزار نفر گذشتبیش از ۲ میلیون و ۸۳۳ هزار نفر در سراسر جهان به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند. از این تعداد ۱۹۷ هزار و ۳۵۴ نفر جان خود را از دست داده‌اند. براساس آمار اطلاعات بهداشت جهانی ۸۶۷ هزار مورد تا کنون به ثبت نرسیده که با مجموع این ۲۰۰ هزار نفر و تعداد کسانی که به طور غیر رسمی ثبت شده اند وارد مرحله جدیدتری می شویم
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بیش از ۳۰ درصد بیماران مبتلا به کرونا علائم عصبی دارندبیش از ۳۰ درصد بیماران مبتلا به کرونا علائم عصبی دارند نتایج نهایی طرح‌های پژوهشی محققان مرکز مطالعات علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس حاکی از آن است که بیش از ۳۰ درصد بیماران مبتلا به کرونا ویروس علائم عصبی دارند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مبتلایان کرونا در کشور به ۸۹۳۲۸ نفر رسید/۷۶ تن دیگر جان باختندمجموع مبتلایان کووید۱۹ در کشور به ۸۹۳۲۸ نفر رسید *تعداد مبتلایان جدید: ۱۱۳۴ نفر *تعداد فوت شدگان جدید: ۷۶ نفر *تعداد کل مبتلایان: ۸۹۳۲۸ نفر *تعداد بهبود یافتگانِ ترخیص شده: ۶۸۱۹۳ نفر *تعداد فوت شدگان: ۵۶۵۰ نفر
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شمار قربانیان ویروس کرونا در ایتالیا به 26 هزار و 384 نفر رسیدشمار قربانیان ویروس کرونا در ایتالیا به 26 هزار و 384 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »