کرونا در ایران؛ صدور دستورالعمل مجدد مرخصی به زندانیان

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 53%

سخنگوی قوه قضاییه ایران از ابلاغ دستورالعمل مجددی برای اعطای مرخصی به زندانیان به دلیل افزایش آمار کرونا در این کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

سخنگوی قوه قضاییه ایران از ابلاغ دستورالعمل مجددی برای اعطای مرخصی به زندانیان به دلیل افزایش آمار کرونا در این کشور خبر داد.غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضاییه ایران اعلام کرد: شرایط کرونایی در کشور تداوم یافته و در روزهای اخیر آمار مبتلایان و جان باختگان ناشی ازاین بیماری فزونی یافته، دستورالعمل مجددی برای اعطای مرخصی به زندانیان صادر و به واحدهای قضایی و زندان‌ها ابلاغ شد.

وی در نشست خبری امروز خود با خبرنگاران گفت: مرخصی مجدد ریاست قوه به زندانیان با موج دوم کرونا را داریم و براساس تصمیم قوه قضاییه در چهارشنبه گذشته دستورالعمل مجددی برای اعطای مرخصی به زندانیان صادر و به واحدهای قضایی و زندان‌ها ابلاغ شد. قوه قضاییه ایران پیش از این نیز در پی شیوع ویروس کرونا در این کشور بخشنامه اعطای مرخصی به حدود 85 هزار نفر از زندانیان واجد شرایط را تصویب کرد.

اسماعیلی همچنین درباره حکم اعدام سه نفر در ارتباط با حوادث آبان 98 گفت: آنچه که از ناحیه همکاران به ما اعلام شده این است که این حکم در دیوان عالی بعد از فرجام خواهی که متهمان و وکلای آنها داده بودند به تایید دیوان عالی رسیده و به دادسرا اعاده شده است. گفتنی است براساس آخرین آمار رسمی وزارت بهداشت ایران، تاکنون 13 هزار و 32 نفر بر اثر بیماری کووید-19 فوت کرده و 259 هزار و 652 نفر نیز به این ویروس مبتلا شده‌اند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران؛ فعالیت برخی مشاغل در تهران به مدت یک هفته تعطیل شدتعداد روزانه قربانیان شیوع ویروس جدید کرونا در ایران روز دوشنبه برای دومین بار بیش از ۲۰۰ نفر بود. بنا به آمار رسمی تاکنون ۱۳ هزار و ۳۲ نفر در ایران بر اثر ابتلا به کووید۱۹ جان خود را از دست داده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ تهران در وضعیت قرمز، مرگ ۹۷ نفر در ۲۴ ساعت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اسیر فلسطینی در زندان اسرائیل به کرونا مبتلا شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اعتراض هزاران اسرائیلی به مدیریت اقتصاد در دوران کروناهزاران نفر در تل‌آویو در اعتراض به مدیریت اقتصادی دولت اسرائیل تظاهرات کرده‌اند؛ آنها دولت و سوء‌مدیریت در بحران کرونا را مسئول وضعیت سخت اقتصادی‌شان می‌دانند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

آمار بهبودیافتگان از کرونا در جهان به مرز 7 میلیون 600 هزار رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در آمریکا به 137 هزار و 418 نفر افزایش یافتشمار قربانیان کرونا در آمریکا به 137 هزار و 418 نفر افزایش یافت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »