کرونا در ایران؛ حسن روحانی: ایران در مساله کرونا درخشید

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 64 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 29%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در حالی ‌که مقام‌های وزارت بهداشت و دولت روحانی در ۲ ماه اخیر بارها بروز موج_دوم_کرونا در ایران را انکار کردند، روحانی امروز گفت نظام جمهوری اسلامی ایران در هر دو موج کرونا در مقابله با آن درخشید. بخوانید👇 اخبار_ایران کرونا_در_ایران بهداشت_عمومی

کولیوند با تاکید بر این‌که خللی در ارایه خدمات فوریت‌های پزشکی در بحران کرونا ایجاد نشده است، گفت با گذشت شش ماه از رسیدن این ویروس به ایران، هنوز همکاران اورژانس در آماده‌باش به سر می‌برند و همه مرخصی‌ها لغو شده‌اند.

به گفته ریيس اورژانس کشور، در این شش ماه گذشته، هزار و ۹۰۰ نفر از پرسنل اورژانس به کرونا مبتلا شده‌ و چهار نفر از آن‌ها به همین دلیل جان‌باخته‌اند. او با اشاره به این‌که اورژانس کشور برای نشان دادن شراکت خود در عزاداری‌های ماه محرم نشانه‌ای روی آمبولانس‌ها نصب خواهد کرد، گفت در ایام مراسم‌های عزاداری ماه محرم بر اساس پروتکل‌های بهداشتی و درمانی اقدام خواهند کرد.

به گزارش رسانه‌ها، سازمان اسناد و کتاب‌خانه ملی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد به منظور رعایت مصوبات ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا و جلوگیری از شیوع آن و تداوم وضعیت قرمز کرونا در تهران، تالار‌های کتاب‌خانه ملی ایران از فردا سه‌شنبه ۲۸ مرداد تا اعلام تغییر وضعیت، توسط این ستاد تعطیلبر اساس این اطلاعیه، تالار‌های کتاب‌خانه ملی در این مدت هیچ‌گونه خدمات حضوری ارایه نخواهند داد و تداوم تعطیلی تالار‌ها منوط به اعلام وضعیت از سوی ستاد مقابله با کرونا خواهد بود.

گفتنی است که کتاب‌خانه ملی در شش ماهی که از شناسایی رسمی ویروس کرونا در ایران می‌گذرد، دست‌کم دو بار دیگر هم به صورت موقتبنا بر گزارش امروز «سیما سادات‌لاری»، سخن‌گوی وزارت بهداشت، در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر دوشنبه ۲۷ مرداد، دو هزار و ۲۴۷ بیمار جدید مبتلا به کووید-۱۹ شناسایی شدند که هزار و ۲۵۵ نفر از آن‌ها در بیمارستان‌های کشور بستری هستند. به این ترتیب، مجموع مبتلایان قطعی کشور به ۳۴۵ هزار و ۲۵۵ نفر رسیده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران – شمار قربانیان کرونا در ایران به ۲۰ هزار نفر نزدیک شدکرونا در ایران – شمار قربانیان کرونا در ایران به ۲۰ هزار نفر نزدیک شد سخنگوی وزارت بهداشت ایران روز دوشنبه ۲۷ مردادماه از مرگ ۱۶۵ نفر دیگر در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و تعداد کل مرگ به ۱۹ هزار و ۸۰۴ مورد رسید
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ وزیر بهداشت: «دشمنان» خیز کرونا را به پای عزاداران محرم ننویسند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تیر خلاص کرونا بر صنعت کم‌رمق گردشگری در ایران - BBC News فارسیصنعت گردشگری ایران مانند بسیاری از کشورهای دیگر تحت تاثیر شیوع کرونا و قرنطینه قرار گرفته است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ فوت 147 نفر طی یک روزدر یک روز گذشته 2 هزار و 133 بیمار جدید مبتلا به کووید-19 در ایران شناسایی شده است و 147 بیمار نیز در طی این مدت جان خود را از دست داده اند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ سرنوشت نامعلوم واکسن و پافشاری بر عزاداری محرم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ فوت 165 نفر طی یک روزکرونا در ایران؛ فوت 165 نفر طی یک روز ایران: با تشخیص قطعی 2247 مورد جدید، شمار افراد مبتلا به کووید-19 به 345 هزار و 450 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »