کرونا در ایران؛ ابتلای بیش از 39 هزار نفر و فوت 378 بیمار دیگر

03/08/2021 01:51:00 ب.ظ

#کرونا در #ایران؛ ابتلای بیش از 39 هزار نفر و فوت 378 بیمار دیگر

کرونا, آمار 12 مرداد کرونا

کرونا در ایران؛ ابتلای بیش از 39 هزار نفر و فوت 378 بیمار دیگر

طی شبانه‌روز گذشته 39 هزار و 19 مورد جدید ابتلا به کرونا در ایران شناسایی شده و 378 بیمار نیز جان باختند. - خبرگزاری آناتولی

03.08.2021استانبول/ خبرگزاری آناتولیبنا به اعلام «روابط عمومی وزارت بهداشت ایران»، طی شبانه‌روز گذشته بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی 39 هزار و 19 بیمار مبتلا به ویروس کووید-19 در این کشور شناسایی شده و مجموع بیماران به 3 میلیون و 979 هزار و 727 نفر افزایش یافت.

همچنین 378 بیمار طی 24 ساعت گذشته جان‌ خود را از دست دادند و مجموع قربانیان کرونا به 91 هزار و 785 نفر رسید.تاکنون 3 میلیون و 424 هزار و 650 نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌‌اند و 5 هزار و 793 نفر از بیماران نیز در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

ویدیوها : ویدئو؛ راهپیمایی زنان افغان در اعتراض به حمله انتحاری به یک موسسه آموزشی

ویدیوها : اقلیت شیعه هزاره هدف این حمله انتحاری قرار داشت و در میان کشته‌شدگان پیکر دست‌کم ۴۶ دختر و زن جوان به چشم می‌‌خورد ادامه مطلب >>

کرونا در ایران - ۵ هزار مبتلای جدید در یک روز؛ هزینه ۱۴۰ میلیون تومانی بستری شدن در خانه🔺 کرونا در ایران - ۵ هزار مبتلای جدید در یک روز؛ هزینه ۱۴۰ میلیون تومانی بستری شدن در خانه ▪️آمار وزارت بهداشت ایران نشان می‌دهد از ۱۰ مرداد تا ۱۱ مرداد، ۴۱۱ نفر در اثر ابتلا به کرونا جان باختند ما که پول نداریم کرولا بگیریم کروناشو میگیریم...... Anyone that believes the official, Iranian, statistics on Corona should have his head examined. Banning of the effective vaccines by the Supreme Criminal Khamenei has caused in excess of one million deaths. Another crime against humanity committed by the medieval mullahs.

تجمع اعتراضی در مشهد در پی بازداشت شماری از فعالان سیاسی و مدنی

گسترش حریق‌های موسمی در جنوب اروپا؛ شمار قربانیان آتش‌سوزی در ترکیه به ۸ تن رسیدسازمان آتش‌نشانی ایتالیا اعلام کرد تنها در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۸۰۰ عملیات اطفاء حریق را در نواحی جنوبی کشور اجرا کرده است. در ترکیه نیز از ابتدای سال جاری میلادی تا کنون ۱۳۳ حریق پراکنده رخ داده و بیش از ۹۵ هزار هکتار از مراتع کشور سوخته است. فکر بدبختی مردم ایران را بکنید، کون لغ تو ترکیه که سپاه در آنجا زندگی میکنه، دیوسها، شما ها ژورنالیسم ترکیه شدید، ریدم تو روحتون جاکشها اینو پخش کن دیوس حرومزاده، ترکیه خر کیه، از قبل ایران خوردند، پوفیوزهای دست نشونده، بعد میگید چرا ژورنالیستهارو ترور میکنند، بی پدر مادر، درست نمیگم، جاکش زن روسپی اینو پخش کن.تو ترکیه رو ریدم تو روحتون جاکشهای مفت خور تو توییتر

شانس مدال با شاگردان محمد بنا؛ دو کشتی‌گیر در نیمه نهایی، یکی در رده‌بندی

نامه جمعی از زندانیان سیاسی و عقیدتی سابق در مورد سرکوب در خوزستانمثلا قاتلا و دزدا؟

امسال بیشترین تعداد فروش خانه در ترکیه در استانبول ثبت شده استطی نیمه نخست سال جاری بیش از 550 هزار باب خانه در ترکیه خرید و فروش شده و استانبول 20 درصد کل معاملات را به خود اختصاص داده است. - خبرگزاری آناتولی

طی شبانه‌روز گذشته 39 هزار و 19 مورد جدید ابتلا به کرونا در ایران شناسایی شده و 378 بیمار نیز جان باختند.این آمار از افزایش ۳۸ درصدی شمار مرگ و میر ناشی از ابتلا به کووید-۱۹ در ایران نسبت به هفته گذشته خبر می‌دهد.استان‌وایر- در ادامه تجمعات و تظاهرات ضد حکومتی که از هفته‌های اخیر در ایران آغاز شده است، تعدادی از شهروندان مشهدی در شامگاه یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ دست به تجمع اعتراضی زدند.Aa حریق‌های موسمی همچنان در مناطقی از جنوب ترکیه و یونان و جنوب ایتالیا و اسپانیا ادامه دارد و آتش‌سوزی‌ در نزدیکی برخی شهرهای ساحلی جنوب ترکیه طی پنج روز گذشته جان دست‌کم ۸ تن را گرفته است.

03.08. وزارت بهداشت ایران همچنین در این ۲۴ ساعت، شناسایی ۳۷ هزار و ۱۸۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا را تأیید کرد.2021 استانبول/ خبرگزاری آناتولی بنا به اعلام «روابط عمومی وزارت بهداشت ایران»، طی شبانه‌روز گذشته بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی 39 هزار و 19 بیمار مبتلا به ویروس کووید-19 در این کشور شناسایی شده و مجموع بیماران به 3 میلیون و 979 هزار و 727 نفر افزایش یافت.  فاطمه سپهری از امضاکنندگان «بیانیه ۱۴ کنشگر زن برای استعفای خامنه‌ای» و جواد لعل محمدی، عضو کانون صنفی معلمان ایران است. همچنین 378 بیمار طی 24 ساعت گذشته جان‌ خود را از دست دادند و مجموع قربانیان کرونا به 91 هزار و 785 نفر رسید. پیش‌بینی ۸۰۰ مورد مرگ در روز ایرج حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت، در برنامه خبر صدا و سیما گفت در صورت ادامه روند کنونی و عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، میزان مرگ‌ ناشی از کرونا در ایران به حدود ۸۰۰ نفر در روز خواهد رسید. تاکنون 3 میلیون و 424 هزار و 650 نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌‌اند و 5 هزار و 793 نفر از بیماران نیز در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند. دست‌کم ۶ کشته در جریان آتش سوزی جنگل‌ها در جنوب ترکیه از سوی دیگر مناطقی از جنوب یونان نیز طعمهٔ حریق‌های موسمی شده است و از آغاز سال جاری ۱۳۵۰۰ هکتار از مراتع این کشور سوخته است که رقمی دو برابر سال‌های ۲۰۰۸ تا ۲۰۲۰ میلادی است.

تا کنون 26 میلیون و 99 هزار و 787 آزمایش تشخیص کووید-19 در ایران انجام شده است. به گفته خانم لاری، استان‌های مازندران، ایلام، گلستان، و سمنان بیشترین شمار مبتلایان را در هفته گذشته ثبت کردند. با گسترش بحران اقتصادی و ناتوانی حکومت جمهوری اسلامی از تامین نیازهای اولیه شهروندان مانند آب و برق، چندین استان ایران در هفته‌های گذشته شاهد تجمعات اعتراضی بوده‌اند که بر اساس گزارش سازمان‌های حقوق بشری دست‌کم ده نفر در این اعتراضات با گلوله نیروهای حکومت ایران کشته‌ شده‌اند. طبق آمار رسمی، تاکنون 10 میلیون و 741 هزار و 956 نفر دوز اول واکسن کرونا و 2 میلیون و 844 هزار و 250 نفر نیز دوز دوم را دریافت کرده‌اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده در ایران به 13 میلیون و 586 هزار و 206 دوز رسیده است. . لنگرود، ماسال و فومن نیز از وضعیت نارنجی (پرخطر) خارج شده و در وضعیت قرمز (بسیار پر خطر) قرار گرفتند.