کرونا در ترکیه؛ آمار بهبودیافتگان از 278 هزار نفر گذشت

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شمار بهبودیافتگان کرونا در ترکیه با ترخیص 1452 بیمار از بیمارستان‌ها طی 24 ساعت گذشته به 278 هزار و 504 نفر افزایش یافت.

براساس آمار امروز وزارت بهداشت ترکیه، طی 24 ساعت گذشته 1452 تن دیگر از بیماران کرونایی سلامتی خود را بازیافته و مجموع بهبودیافتگان از این بیماری در کشور به 278 هزار و 504 نفر رسید.

همچنین در 24 ساعت گذشته در ترکیه 114 هزار و 940 آزمایش کووید-19 صورت گرفت که نتیجه 1427 مورد از آنها مثبت بوده است. از سوی دیگر با فوت 68 نفر دیگر بر اثر ابتلا به کرونا در ترکیه، شمار قربانیان این ویروس به 8 هزار و 130 تن رسید. شمار بیماران بدحال نیز با کاهش 13 نفر دیگر نسبت به روز گذشته به 1583 مورد افزایش یافته است.

فخرالدین کوجا، وزیر بهداشت ترکیه در حساب توئیتر خود نوشت: شمار بیماران بدحال ثابت است. امروز ابتلای 1427 تن به کرونا ثبت شد. این نتیجه مبارزه همگانی با ویروس است. رعایت تدابیر به ما توان مبارزه می‌دهد. برای ادامه و دوام موفقیت از این مبارزه حمایت کنیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آخرین آمار کرونا در هند و برزیل
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آخرین آمار کرونا در هند و برزیل
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آخرین آمار کرونا در کشورهای آمریکای لاتین
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اینفوگرافی| جهان در موج دوم کرونا و ایران درگیر سومین موج کرونا!بررسی‌ها نشان می‌دهد که موج دوم کرونا در سایر کشورهای جهان آغاز شده اما نکته قابل تامل درباره ایران است که برخلاف دیگر کشورها با موج سوم کرونا روبروست.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

۲۰۷ فوتی کرونا در ۲۴ ساعت گذشته/۴۰۷۹ تن در وضعیت شدید بیماریشناسایی ۳۶۷۷ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور *تعداد مبتلایان جدید: ۳۶۷۷ نفر *تعداد فوت‌شدگان جدید: ۲۰۷ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۴۵۳۶۳۷ نفر *تعداد بهبودیافتگانِ ترخیص شده: ۳۷۸۷۲۷ نفر *تعداد فوت‌شدگان: ۲۵۹۸۶ نفر
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رافت قوه قضاییه برای سه نویسنده؛ انتقال به زندان اوین در دوران ویروس کرونااعدام_اندیشه
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »