کرونا در ایران؛ واقعیت چند برابر آمارهای رسمی است؟

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آن‌چه مشخص است، بر اساس آمار روزانه بیش از ۳۰۰ نفر در ایران بر اثر ابتلا به کووید۱۹ جان خود را از دست می‌دهند؛ آماری که «سعید نمکی»، وزیر بهداشت، در مورد شفاف بودن آن قسم خورده است، اما... جزییات بیشتر را در گزارش pkhwshhal بخوانید راستی_آزمایی کرونا

»، مشاور عالی وزیر بهداشت، نیز نظرات مشابهی دارد. او می‌گوید اگر وضعیت شیوع ویروس در ایران کنترل نشود، تا پایان پاییز آمار درگذشتگان به سه برابر خواهد رسید: «ایتالیا و اسپانیا تعداد جان‌باختگان‌شان کمتر شده است. آن‌ها تست‌های بیشتری می‌گیرند و تعداد بیشتری کرونا مثبت اعلام می‌کنند. این که ما مبتلای کمتری کشف می‌کنیم به این دلیل است که تست‌های کمتری می‌گیریم، نه به این دلیل که اوضاع بهتری داریم.

مشاور عالی وزیر بهداشت سیاست افزایش بیمارستان را اشتباه دانست و توضیح داد: «نیروهای مسلح به فرمان رهبری به میدان آمده‌اند و هیچ چیزی کم ندارند. ما به جای این که از توان آن‌ها برای غربال‌گری و پی‌گیری ویروس استفاده کنیم، از آن‌ها بیمارستان خواسته‌ایم. هر تعداد هم بیمارستان داشته باشیم، بدون نظام غربال‌گری و تعقیب ویروس باز تعداد مبتلایان بالا می‌رود.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران؛ از محدودیت شدید در ۴۳ شهر تا دورکاری ۵۰ درصدی در تهراناین محدودیت‌ها در گروه مشاغل دو، سه و چهار از روز دوشنبه پنجم آبان ماه به مدت یک هفته اعمال می‌شود. در وعضش امنیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییت داریم
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تحریم سفیر ایران در عراق؛ ایران هم سفیر آمریکا در بغداد را تحریم کرداین افراد به «مشارکت در ارتکاب نقض (...) حقوق بین‌الملل بشردوستانه و حقوق بشر علیه مردم منطقه»، «معاونت در ترور سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی» و نیز نقش داشتن در «اعمال تحریم‌های ظالمانه و غیرقانونی ایالات متحده علیه مردم ایرا منم از خنده افتادم زمین یعنی تو این روز تخمی این خبر حالم رو عوض کرد😂😂 خیلی جالبه واقعا من نمیدونم چه فکری میکنن که همچین حرفی میزنن بچه که بودیم از استراتژی آینه آینه برای تقابل و ضربه نهایی به دوستامون استفاده میکردیم
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ تصویب تشدید محدودیت‌ها این بار از بیت رهبری
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در ایران به 32 هزار و 616 نفر رسیدشمار قربانیان کرونا در ایران به 32 هزار و 616 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در آلمان؛ بیش از ۱۱ هزار مبتلا در دومین روز پیاپی | DW | 23.10.2020بار دیگر موارد جدید ابتلا به کرونا در آلمان طی یک روز از مرز ۱۱ هزار نفر گذشت و نگرانی‌ها را افزایش داد. برخی کارشناسان معتقدند در صورت ادامه این روند اعمال محدودیت‌های شدید سراسری اجتناب‌ناپذیر می‌شود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در آلمان؛ نزدیک به ۱۵ هزار نفر مبتلا در یک روز | DW | 24.10.2020شمار مبتلایان کرونا در آلمان در ۲۴ ساعت گذشته به ۱۵ هزار نفر نزدیک شده است. سازمان بهداشت جهانی درباره شیوع کرونا در اروپا هشدار داد. تاکنون ۴۲ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر در جهان به کووید-۱۹ مبتلا شدند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »