کرونا در ایران؛‌ فوت 147 بیمار دیگر و 2457 مبتلای جدید

10/04/1399 12:54:00 ب.ظ

- خبرگزاری آناتولی

- خبرگزاری آناتولی خبرگزاری آناتولی وزارت بهداشت ایران اعلام کرد:‌ با فوت 147 نفر دیگر طی 24 ساعت گذشته تعداد جان باختگان کرونا به 10 هزار و 817 نفر رسید.

خبرگزاری آناتولی وزارت بهداشت ایران اعلام کرد:‌ با فوت 147 نفر دیگر طی 24 ساعت گذشته تعداد جان باختگان کرونا به 10 هزار و 817 نفر رسید.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویری از جشن پیروزی اردوغان و حامیانش در کاخ ریاست جمهوری در آنکارا

ویدیوها : رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه روز یکشنبه ۲۸ مه در دور دوم انتخاباتی تاریخی و در یکی از بزرگترین چالش‌های دوران رهبری‌اش توانست بار دیگر پیروز شود و بر کرسی ریاست جمهوری تکیه زند. ادامه مطلب >>

خیز کرونا در ایران با ثبت ۱۴۴ مورد فوتی جدید؛ «کرونا تمام نشده، خطر جدی است»شمار قربانیان روزانه کووید-۱۹ در ایران با ثبت ۱۴۴ مورد فوتی به بالاترین حد خود از نیمه‌های فروردین رسیده است. بالاترین میزان فوت روزانه در اثر ابتلا به ویروس کرونا در ایران با ثبت ۱۵۸ مورد در تاریخ ۱۶ فروردین بود.

کرونا در ایران؛ 10 هزار و 508 فوتی، 222 هزار و 669 مبتلاکرونا در ایران؛ 10 هزار و 508 فوتی، 222 هزار و 669 مبتلا

امروز بیشترین موارد مرگ‌ومیر ناشی از کرونا در ایران ثبت شداز ابتدای شیوع کرونا در ایران بیشترین موارد روزانه فوتی 158 مورد بود که امروز با ثبت 162 مورد فوتی رکورد روزانه تعداد جان‌باختگان شکسته شد. - خبرگزاری آناتولی

گام‌های تند ایران در ساخت واکسن کرونا/مطالعات بالینی بر روی انسان؛ بزودیوزیر بهداشت ضمن اعلام اقدامات موثر ایران در ساخت واکسن کووید-۱۹ گفت: اغلب تست‌های مدل‌های حیوانی این واکسن پاس شده و در آینده بسیار نزدیک برای کلینیکال ترایال (مطالعات بالینی) در انسان وارد عمل خواهیم شد.

نماینده اقلیم کرد شمال عراق در ایران به کرونا مبتلا شدنماینده اداره اقلیم کرد شمال عراق در ایران در گفت‌وگو با خبرنگار «آناتولی» از ابتلای خود به ویروس کرونا خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

کرونا در چین؛ اعمال محدودیت‌های سختگیرانه برای ۴۰۰ هزار نفر در نزدیکی پکنچین به سبب نگرانی از شیوع گسترده کرونا، در نزدیکی پکن، مجددا محدودیت سختگیرانه‌ای را به اجرا در آورده که زندگی ۴۰۰ هزار نفر را تحت تاثیر قرار داده است. در این منطقه فقط کارگران مشاغل ضروری می‌توانند از خانه خارج شوند و از هر خانواده هم تنها یک نفر اجازه دارد برای خرید بیرون برود.