کرونا در ایران؛ 24 درصد موارد بستری فوت می‌کنند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 7 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یک مطالعه ملی در ایران درباره ویژگی‌های مرگ و میر در بیماران کووید-19 که بستری شده‌اند نشان می‌دهد 24.4 درصد بیماران جان خود را از دست می‌دهند. - خبرگزاری آناتولی

یک مطالعه ملی در ایران درباره ویژگی‌های مرگ و میر در بیماران کووید-19 که بستری شده‌اند نشان می‌دهد 24.4 درصد بیماران جان خود را از دست می‌دهند.دکتر پویا پاینده مهر، رئیس بخش اورژانس بیمارستان سینا در تهران پایتخت ایران گفت: 23 هزار و 367 بیمار بستری شده با تشخیص قطعی کووید-19 در بیمارستان‌های سراسر کشور مورد ارزیابی قرار گرفتند.

پاینده مهر بر اساس این مطالعه وجود سابقه بیماری های قلبی، کلیوی و دیابت را دلیل افزایش احتمال فوت بیماران در ایران دانست.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا دوباره در ایران؛ وخامت وضع در همه استان‌ها، تهران در وضعیت هشدار - BBC News فارسیمعاون وزیر بهداشت ایران می‌گوید تهران منبع پخش ویروس کرونا به بقیه کشور است و تقریباً کل کشور در وضعیت قرمز قرار گرفته است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

۲۱۶ فوتی کرونا در ۲۴ ساعت گذشته / ۳۶۹۵ تن در وضعیت شدید بیماریشناسایی ۲۳۳۳ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور *تعداد مبتلایان جدید: ۲۳۳۳ نفر *تعداد فوت شدگان جدید: ۲۱۶ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۲۹۱۱۷۲ نفر *تعداد بهبود یافتگانِ ترخیص شده: ۲۵۳۲۱۳ نفر *تعداد فوت شدگان: ۱۵۷۰۰ نفر
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

روند صعودی کرونا در ۹ استان / سطح بالای ابتلا و مرگ در کل کشورروند صعودی کرونا در ۹ استان سطح بالای ابتلا و مرگ در کل کشور بنابر اعلام کمیته اپیدمیولوژی وزارت بهداشت از وضعیت کووید-۱۹ در کشور، روند ثبات با تغییرات مختصر صعودی دیده می‌شود، البته سطح ابتلا و مرگ ناشی از این بیماری نسبتا بالا است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

۲۵ استان در وضعیت قرمز کرونا / ادامه بیماری در جهان تا زمانی نامعلومکیانوش جهانپور رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت با تاکید بر این که همه گیری بیماری کووید۱۹ در ایران و جهان کماکان تداوم خواهد داشت؛ گفت: باید با رعایت پروتکل های بهداشتی مانع از تشدید این بیماری در کشور شویم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ کیانوش جهانپور: وضعیت قرمز در ۲۵ استان کشور
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کارگر خدماتی در غم نان، شرکت‌ها در اندیشه‌ ‌بی‌قانونی/ نظارت عالیه مجریان 'قانون کار' کجاست؟شرکت‌های خدماتی کارگران ساده را که در شهرستان‌های کوچک بیکار هستند، با دستمزدهای ناچیز جذب و در همان بدو استخدام تحت عنوان «آموزش برای انجام کار حرفه‌ای» مبالغی را از آنها دریافت می‌کنند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »