کرونا در ایران؛ مخالفت با تعطیلی دلیل سیاسی دارد

28/07/1399 04:08:00 ب.ظ

درگذشت ۳۳۷ نفر بر اثر ابتلا به کرونا در ۲۴ساعت گذشته، گواه این موضوع است که حال ایران اصلا خوب نیست.اعداد اعلام‌شده تنها اختصاص به افرادی دارند که تست کرونای آنها مثبت اعلام شده. گزارش پویان خوشحالpkhwshhal 👇 اخبار_ایران گاهشمار_کرونا راستی_آزمایی

« »، معاون کل «وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی»، روز دوشنبه خواستار ادامه اعمال محدودیت‌ها تا...

« »، معاون کل «وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی»، روز دوشنبه خواستار ادامه اعمال محدودیت‌ها تا کنترل کامل بیماری ویروس کرونا شد. او گفته است: «بر اساس آمارهایی که در روزهای آینده منتشر خواهد شد» درخواست تشدید محدودیت‌ها را داریم. هر چند مشخص نیست آقای حریرچی دقیقا از چه آماری صحبت می‌کند، اما تعداد فوتی‌های روز دوشنبه گواه این موضوع است که وضعیت از حالت بحرانی روزهای اخیر نیز وخیم‌تر شده است.

« »، فرمانده «ستاد مقابله با کرونا در کلان‌شهر تهران»، نیز از ارسال نامه‌ای به وزیر بهداشت در خصوص در نظر گرفتن جرایم و ممنوعیت‌هایی برای تعطیلات تجمیعی هفته آینده در ایران خبر داد: «چند اتفاق در جریانات اخیر افتاده است که ما را از پیک دوم متمایز می‌کند، اول این که بیماران در شرایط بدحال‌تری مراجعه می‌کنند، دوم این که مدت اقامت بیماران در بیمارستان‌ها نسبت به پیک اول و دوم، حداقل بین ۱. ۲ تا ۲. ۳ روز افزایش داشته و طولانی‌تر شده است.»

او همچنین گفته است «تا زمانی که رفت‌وآمد و تولید سفر در داخل شهر مدیریت نشود، این روند و چرخه ویروس منحوس در تهران استمرار پیدا می‌کند.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

خردگرایی مخل| بهمن بازرگانی

از دیر زمان هوس بلعیدن این حجم عظیم را داشتم. هر دو فیلم و سریال را دیده بودم. هیچ یک جای خالی کتاب را پر نمی‌کرد. این را به تأکید می‌گویم. پس از خواندنش. تأمل در فلسفه تاریخِ تولستوی، به درک رمان کمک می‌کند: «همه اشخاص بی‌شماری که در این جنگ شرکت داشتند بر این گمان بودند که می‌دانند چه می‌کنند حال آن‌که همه جز ابزارهایی بی‌اراده در خدمت تاریخ نبودند و کاری را پیش می بردند که خود از آن خبر نداشتند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

کرونا در ایران؛ محدودیت‌ها در تهران تا دوم آبان تمدید شد | DW | 17.10.2020آمار رسمی مرگ و میر کرونا در ایران از ۳۰هزار نفر گذشت. محدودیت‌ها در تهران تمدید شدند و مراکز فرهنگی و هنری و ورزشی تعطیل می‌مانند. معاون وزیر بهداشت می‌گوید موارد بستری در بیمارستان‌های تهران دو برابر میزان ترخیص است.

شمار جان باختگان کرونا در ایران به 30 هزار و 375 نفر رسیدشمار جان باختگان کرونا در ایران به 30 هزار و 375 نفر رسید

کرونا در ایران؛ ابتلای روزانه ۱۳ تا ۱۵ پرستار به بیماری کووید-۱۹

منحنی صعودی کرونا در ایران و دولت ناتوان از مهار بیماری | DW | 18.10.2020آمار ابتلا به کرونا و تلفات بیماری کووید-۱۹ در ایران بی‌وقفه افزایش می‌یابد. اروپا با شروع موج دوم روبروست، اما در ایران درباره آغاز موج سوم هشدار داده می‌شود. تمامی شواهد از عدم موفقیت دولت در مهار بیماری حکایت دارند.

شمار جان باختگان کرونا در ایران به 30 هزار 712 نفر رسیدایران:‌ با فوت 337 نفر دیگر طی 24 ساعت گذشته تعداد جان_باختگان کرونا به 30 هزار 712 نفر رسید

آمار نگران کننده کرونا در کشور /۳۳۷ فوتی در شبانه روز گذشتهآمار نگران‌کننده کرونا در کشور ۳۳۷ فوتی در شبانه‌روز گذشته *تعداد مبتلایان جدید: ۴۲۵۱ نفر *تعداد فوت‌شدگان جدید: ۳۳۷ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۵۳۴۶۳۱ نفر *تعداد بهبودیافتگانِ ترخیص شده: ۴۳۱۳۶۰ نفر *تعداد فوت‌شدگان: ۳۰۷۱۲ نفر چشم دولت شما روشن با اون مدیریتتون که فرسنگ ها فاصله داره با ادعاتون اگر دستگاه سلامت خسته و فرسوده شده غمی نیست،سر دستگاه ماله کشی و سرکوب و غارت ،نظام مقدس سلامت؟؟