کرونا در ایران؛ قیمت واکسن آنفلوآنزا چند است؟

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 69 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 31%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس سازمان غذا و دارو، می‌گوید واکسن کرونا در ایران با قیمتی پایین‌تر از کشورهای اطراف و با ارز ۴۲۰۰ تومانی تامین شده است. او به گفتن اینکه «قیمت‌ها خیلی بالا نیست» اکتفا کرد. گزارش پویان خوشحالpkhwshhal 👇 اخبار_ایران گاهشمار_کرونا راستی_آزمایی

: «هیچ سیستم درمانی نمی‌تواند به تعداد بیماران، تخت بیمارستانی داشته باشد، بنابراین در صورتی که تعداد موارد بیماری، فراتر از تاب و توان سیستم درمانی برود، مردم در پیدا کردن تخت دچار مشکل خواهند شد.»از هر صدهزار نفر در این استان ۱.۲ تا ۱.۳ در بیمارستان بستری هستند.

در زنجان نیز بیش از ۵۰ درصد بیماران بخش آی‌سی‌یو در وضعیت وخیم به سر می‌برند. «پرویز قزلباش»، رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان، در این‌ باره روز دوشنبه ۳۱شهریور۱۳۹۹: «هم‌اکنون ۳۳۸ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری و از این تعداد ۷۶ نفر در بخش آی‌سی‌یو تحت مراقبت هستند که ۵۰ درصد آنان را بیماران بدحال تشکیل می‌دهند.»

قزلباش با اعلام این که در حال حاضر مرگ و میر در بیمارستان‌های زنجان کاهش یافته، پیش‌بینی کرده است در دو تا سه هفته پس از اوج‌گیری مجدد، این آمار دوباره سیر صعودی به خود بگیرد. همچنین روز یک‌شنبه ۳۰شهریور۱۳۹۹ خبری درباره فوت ۱۳ دانش‌آموز در استان کرمانشاه منتشر شد که «ابراهیم شکیبا»، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی این استان، این موضوع را تکذیب وتا کنون ۸ کودک از ابتدای شروع ویروس کرونا در این استان به دلیل ابتلا به این ویروس فوت کرده‌اند که سن همه آن‌ها زیر ۵ سال بوده است: «این اعداد به موضوع بازگشایی مدارس مرتبط نیست، به طوری که این کودکان زیر ۵ سال سن داشته و مدرسه‌رو نبوده‌اند.

پس از آن، مسئولان ستاد اربعین در کشور نیز رسما اعلام کردند که امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا مراسم اربعین در کشور عراق برگزار نخواهد شد. باز هم برخی زائران در مرزها حضور یافتند. در نهایت «علی خامنه‌ای»، رهبر جمهوری اسلامی، رسماً به موضوع ورود کرد تا شاید فصل‌الخطاب این ماجرا باشد. او روز دوشنبه ۳۱شهریور۱۳۹۹ با مخاطب قرار دادن زوار پیاده‌روی کربلا،

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

pkhwshhal قرار است واکسن تولید آسترا زنکا که به دلیل خطر ایجاد ورم نخاع روی دست سوئد و انگلستان باد کرده، از طریق یک «زرتشتی الاصل هندی» به ایران فروخته شود! به این ترتیب شرکت آسترا زنکا در برابر قربانیان این واکسن در ایران هیچ مسولیتی نخواهد داشت!

pkhwshhal مگر قراره پولی بابتش دریافت کنند ؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اوج گرفتن ابتلای روزانه به کرونا در ایران؛ تهران در وضعیت «کاملا قرمز» قرار دارددر حالی که مسئولان درباره وضعیت شیوع کرونا در تهران هشدار می‌دهند و آن را «کاملا قرمز» توصیف می‌کنند، آمارهای رسمی وزارت بهداشت ایران هم نشان می‌دهد که شمار ابتلاهای روزانه به کووید-۱۹ در کل کشور نیز به بالاترین میزان در ماه‌های اخیر رسیده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ فوت 177 نفر و ثبت 3341 بیمار جدید در یک روزکرونا در ایران؛ فوت 177 نفر و ثبت 3341 بیمار جدید در یک روز
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ فوت 183 بیمار در یک شبانه روزوزارت بهداشت ایران در آخرین آمار رسمی خود اعلام کرد در شبانه روز گذشته 3 هزار و 97 بیمار جدید شناسایی و 183 بیمار مبتلا به کووید-19 نیز جان باختند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ مقام وزارت بهداشت: تهران وارد موج سوم شیوع شده است - BBC News فارسیعلیرضا زالی، رییس ستاد کرونا استان تهران، گفته است که 'تهران وارد موج سوم کرونا شده' و 'اگر مداخلات جدی صورت نگیرد هفته‌های سختی را خواهیم داشت'. به گفته آقای زالی 'حجم مسافرت‌های اخیر نیز بار بسیار زیادی در نقل و انتقال و چرخش ویروس' داشته است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ وضعیت «قرمزتر» شده است
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ثبت نام ایران برای پیش خرید واکسن کرونا / درخواست بازگشت دورکاری در تهرانثبت‌نام ایران برای پیش خرید واکسن کرونا وزارت بهداشت: *ما سبدمان را برای خرید واکسن کووید-۱۹ گذاشتیم و ثبت‌نام کردیم *شرط شرکت‌ها برای فروش واکسن آن بوده که کشور متقاضی ۱۵ درصد پیش پرداخت برای این واکسن داشته باشد *مقرر شد که این ۱۵ درصد پرداخت شود از شما که رسانه‌ای به ظاهر حرفه‌ای هستید، انتظار می‌رفت خبر را اصلاح و در خصوص آن توضیح دهید! نه آنکه اصل خبر را حذف نمایید. خداکنه مثل پیش خریدخودرو وبازی قرعه کشی نباشه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »