کرونا؛ کاهش محدودیت های قرنطینه در ایتالیا

29/02/1399 06:41 ق.ظ

محدودیت های اجتماعی اعمال شده برای مقابله با گسترش ویروس کرونا در ایتالیا از دوشنبه کاهش می یابد. دولت ایتالیا به رستوران ها، میخانه ها، فروشگاه ها و آرایشگاه ها اجازه داده تا پس از ده هفته فعالیت خود را از سر بگیرند. تعداد قربانیان ویروس کرونا در ایتالیا یکشنبه ۱۴۵ نفر اعلام شد که پایین ترین رقم از ۱۹ اسفند است.

محدودیت های اجتماعی اعمال شده برای مقابله با گسترش ویروس کرونا در ایتالیا از دوشنبه کاهش می یابد. دولت ایتالیا به رستوران ها، میخانه ها، فروشگاه ها و آرایشگاه ها اجازه داده تا پس از ده هفته فعالیت خود را از سر بگیرند. تعداد قربانیان ویروس کرونا در ایتالیا یکشنبه ۱۴۵ نفر اعلام شد که پایین ترین رقم از ۱۹ اسفند است. با کاهش محدودیت های قرنطینه رستوران ها و میخانه ها باز می شوند محدودیت های اجتماعی اعمال شده برای مقابله با گسترش ویروس کرونا در ایتالیا از دوشنبه کاهش می یابد.

دولت ایتالیا به رستوران ها، میخانه ها، فروشگاه ها و آرایشگاه ها اجازه داده تا پس از ده هفته فعالیت خود را با رعایت ضوابط بهداشتی از سر بگیرند.

کلیساها هم می تواند مراسم دینی را از سر بگیرند. تعداد قربانیان ویروس کرونا در ایتالیا یکشنبه ۱۴۵ نفر اعلام شد که پایین ترین رقم از ۹ مارس، ۱۹ اسفند است. تعداد کل مبتلایان به کووید-۱۹ در ایتالیا به ۲۲۵ هزار نفر اعلام رسیده و تعداد قربانیان نیز حدود ۳۲ هزار نفر بوده است.

کسب و کارهای بازگشایی شده موظف به رعایت دستورالعمل های بهداشتی هستند.

ادامه مطلب:
bbcpersian »

جریان چیست که اینبار بصورت علنی خبر جابجایی سوخت توسط نفتکش‌های_ایرانی پخش گردید !؟ آیا قرار مداری برای بالا بردن قیمت نفت صورت گرفته !؟ نمیزارن بعضی ها از ایران بیان بیرون .گور به گور میکنن.علم طرف را .شاید بقیه دنیا اینطوری باشه

کرونا؛ برزیل از نظر تعداد مبتلایان از ایتالیا و اسپانیا پیشی گرفتبرزیل با پیشی گرفتن از اسپانیا و ایتالیا از نظر رقم مبتلایان به کرونا، در رده چهارم در جهان قرار گرفته است. مقام‌های بهداشتی برزیل کل بیماران شناسایی شده در این کشور را ۲۳۳۱۴۲ نفر اعلام کرده‌اند. آمریکا، روسیه و بریتانیا تنها کشورهایی هستند که از لحاظ شیوع ویروس کرونا از برزیل جلوتر هستند. رییس جمهور احمقش باعث شده. چرا تیتر نمیزنید قتله گاه شد؟؟؟

ایتالیا از ۱۴ خرداد سفرهای بین‌المللی را آزاد می‌کندایتالیا اولین کشور اروپایی بود که با ظهور علائم ابتلا به کرونا در بین ساکنانش، محدودیت‌های اجتماعی را به اجرا گذاشت و از ۴ مه نیز پس از کاهش تدریجی شمار مبتلایان، کاهش سطح قرنطینه سراسری را در دستور کار خود قرار داد.

کرونا در ایران؛ 107 نفر از کادر درمان جان باختندمعاون پارلمانی سازمان نظام پزشکی ایران از مرگ 107 نفر از کادر درمان این کشور در مقابله با کرونا خبر داد که ایران عنوان «شهید» را به آنها اختصاص داده است. - خبرگزاری آناتولی

انتقال 354 شهروند ترکیه از آمریکا در راستای مقابله با کرونا

انتقال شهروندان ترکیه از قرقیزستان در راستای مقابله با کروناگروه 149 نفره از شهروندان ترکیه در راستای مقابله با کرونا از قرقیزستان به کشور بازگردانده شدند. - خبرگزاری آناتولی

شمار قربانیان کرونا در جهان از 310 هزار نفر فراتر رفت

Image caption

با کاهش محدودیت های قرنطینه رستوران ها و میخانه ها باز می شوند

محدودیت های اجتماعی اعمال شده برای مقابله با گسترش ویروس کرونا در ایتالیا از دوشنبه کاهش می یابد.

دولت ایتالیا به رستوران ها، میخانه ها، فروشگاه ها و آرایشگاه ها اجازه داده تا پس از ده هفته فعالیت خود را با رعایت ضوابط بهداشتی از سر بگیرند.

کلیساها هم می تواند مراسم دینی را از سر بگیرند.

تعداد قربانیان ویروس کرونا در ایتالیا یکشنبه ۱۴۵ نفر اعلام شد که پایین ترین رقم از ۹ مارس، ۱۹ اسفند است.

تعداد کل مبتلایان به کووید-۱۹ در ایتالیا به ۲۲۵ هزار نفر اعلام رسیده و تعداد قربانیان نیز حدود ۳۲ هزار نفر بوده است.

کسب و کارهای بازگشایی شده موظف به رعایت دستورالعمل های بهداشتی هستند.

در رستوران ها تنها اعضای خانواده ها می توانند در کنار هم بنشینند.