کرونا در ایران؛ توپ مسئولان در زمین مسافران

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در روزهایی که گذشت «سفرها» و «برگزاری مراسم عزاداری» در تاسوعا و عاشورا باعث شد تا اظهاراتی در خصوص آغاز پیک سوم کرونا مطرح شود. مسئولان بر این باورند که سفرها دلیل اصلی این افزایش خواهد بود. گزارش پویان خوشحالpkhwshhal 👇 گاهشمار_کرونا راستی_آزمایی

: «با این وجود شدت شیوع کرونا در استان، در مقایسه با میانگین کشور کمتر است و چهارمحال‌وبختیاری همچنان جزو استان‌های کم‌بروز به شمار می‌رود. چهار شهرستان شهرکرد، بروجن، لردگان و سامان در وضعیت قرمز قرار دارند و باید رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این شهرستان‌ها بیش از پیش جدی گرفته شود.»

در روز سه‌شنبه ۱۱شهریور ماه، ۱۵۸ بیمار در بخش‌های کرونایی چهارمحال‌وبختیاری بستری‌‌اند که از این تعداد، آزمایش ۱۲۵ نفر قطعی مثبت بوده است و ۳۸ نفر در بخش ویژه بستری‌ شده‌اند و در ۲۴ ساعت منتهی به روز سه‌شنبه ۲ نفر فوت کرده‌اند و تعداد فوتی‌های این استان به ۱۶۵ نفر رسیده است. استان کهگیلویه‌وبویراحمد نیز وضعیت مشابهی دارد و تعداد مبتلایان در این استان در روزهای اخیر ۳.۵ برابر شده است.

استان مازندران نیز که در روزهای گذشته میزبان مسافران تاسوعا و عاشورا بود، همچنان در وضعیت قرمز به سر می‌برد و تا روز سه‌شنبه ۱۱شهریور ماه، ۷۴۷ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل بستریگفتنی است استان گلستان با کاهش تعداد شهرهای قرمز، وارد منطقه زرد شیوع ویروس کرونا شد. در این استان شهرستان‌های مراوه‌تپه و گمیشان در وضعیت سفید، شهرستان‌های رامیان، مینودشت، کردکوی و بندرگز در وضعیت قرمز و مابقی شهرستان‌های استان در وضعیت زرد قرار دارند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران؛ از ۱۵ شهریور «ایران سراسر مدرسه می‌شود»
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ فوت 109 بیمار طی 24 ساعت گذشتهکرونا در ایران؛ فوت 109 بیمار طی 24 ساعت گذشته
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران - 10 شهریور 1399بر اساس آخرین اطلاعات کرونا در کشور، استان‌های تهران، مازندران، گیلان، قم، اصفهان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، کرمان، خراسان شمالی، سمنان، یزد، زنجان و قزوین در وضعیت قرمز قرار دارند.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛‌ فوت 101 بیمار طی یک روزایران:‌ با فوت 101 نفر دیگر طی 24 ساعت گذشته تعداد جان_باختگان کرونا به 21 هزار 672 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا جان ۱۰۹ نفر دیگر را در ایران گرفتتهران-ایرنا- سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون ۳۷۵ هزار و ۲۱۲ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و با فوت ۱۰۹ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جانباختگان این بیماری به ۲۱ هزار و ۵۷۱ نفر رسید.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

شیعیان جهان در روز عاشورا در سایه کرونا عزاداری کردندشیوع بیماری همه گیر «کووید ۱۹» باعث شد تا تعداد شرکت کنندگان در مراسم امسال کربلا کمتر از سال‌های گذشته باشد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »