کرونا؛ نخست وزیر روسیه به کووید- ۱۹ مبتلا شد

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

میخاییل میشوستین، نخست وزیر روسیه به ویروس کرونا مبتلا شده است. تلویزیون روسیه هنگام اعلام بیماری آقای میشوستین، تصویر او را نشان داد که از طریق تماس تصویری با ولادمیر پوتین صحبت می کرد. بیماری آقای میشوستین در روزی اعلام شد که دولت این کشور از شناسایی ۷۰۹۹ بیمار جدید و افزایش تعداد مبتلایان به بیشتر از یکصد هزار نفر خبر داد.

آقای میشوستین که از چهار ماه پیش به نخست وزیری رسیده است، در مدیریت مقابله با همه گیری ویروس کرونا در روسیه نقش مهمی ایفا کرده است.قرار است در مدت قرنطینه نخست وزیر، آندری بلوسوف، معاون اول نخست وزیر جانشین او شود.این در حالی است که آقای پوتین پیش تر درباره کافی نبودن تجهیزات ایمنی برای کارکنان بخش درمان در روسیه هشدار داده است.

میخاییل میشوستین از مردم خواسته است در تعطیلات یازده روزه ماه مه، به جای سفر در خانه هایشان بمانند تا مانع از گسترش ویروس کرونا شوند. شهردار مسکو هم با ابراز نگرانی از جدی گرفته شدن فاصله گذاری اجتماعی از سوی شهروندان، از افزایش گشت های پلیس در پایتخت روسیه خبر داده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ا

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روسیه به ایران سوخت اتمی تحویل داده است، به رغم تحریم‌ها | DW | 29.04.2020روسیه برای ادامه فعالیت نیروگاه اتمی بوشهر به ایران سوخت هسته‌ای تحویل داده است. این امر با تحریم‌های بین‌المللی منافات دارد و ممکن است اعتراض آمریکا را به دنبال داشته باشد. کدام تحریم بین المللی؟! ممکنم هست رئیس جمهور فشل امریکاووزیر خارجه ی احمقش از خشم وحسادت بمیرند! روسیه بوی تعفن خیانت رو میده. روزی رضا شاه میگفت: گربه ما، ایران پشتش همیشه به روسیه است. اما ملاها برای دوام خود چطور به غارت ایران توسط روسیه و چین میپردازند. در این میان، فرانسه هم خیانتکاری با سابقه است که نباید فراموش کنیم و انگلیس که در سکوت، خون میمکد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تشکر از رهبر انقلاب/تقدیر از تلاش کارگران/توصیه به مردم برای ماندن در خانهروحانی: * کسی نمی‌داند پایان کرونا کی خواهد بود *برای فعالیت و کار ضروری با احتیاط از خانه خارج شوید *در مناطق سفید باید دستورالعمل ها بیشتر رعایت شود *ملت ما در شرایط فعلی نه خود را باخته و نه دچار حزن و اندوه شده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

روسیه: تحریم تسلیحاتی ایران تمدید نمی‌شود/ آمریکا به اجرای کامل برجام بازگرددروسیه: تحریم تسلیحاتی ایران تمدید نمی‌شود معاون وزیر امورخارجه روسیه با بیان اینکه تحریم تسلیحاتی سازمان ملل علیه ایران موضوعی حل شده است، تاکید کرد: این محدودیت‌ها تمدید نخواهد شد. آمریکا: باشه باشه درستش همینه ولی اینکه در واقع چه اتفاقی خواهد افتاد رو باید صبر کرد و دید این حق وتو را به روسیه و چین نمیدادن دنیا امن میشد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مردان بیش از زنان به کرونا مبتلا شدندتهران- ایرنا- معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: آمارها نشان می دهد که مردان به خصوص مردان شاغل که در کسب و کارها بیشتر فعال بوده اند، بیش از زنان به کرونا مبتلا شده اند و آمار فوتی های مردان نیز بیشتر است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

گزارش آسوشیتدپرس از شکنجه، زندان و تجاوز به زنان توسط حوثی‌های یمن«بازجویان از او خواستند که نماز بخواند تا گناهانش آمرزیده شود و سپس آنها به نوبت به او تجاوز کرده‌اند.» خانوم ايدا قجر كاش تشريف مياوردن و اينجا از حوثي هاي يمن كه دست و پرورده ي نظاهم هستن شكايت ميكردن تتلو اخه چ عدديه اين وسط خر بودی خرتر شدی دیگه نمیتونی ادای بی طرف هارو در بیاری زده به سرت ⭕️ نویسنده سعودی از نتانیاهو خواست فلسطینی‌ها را بسوزاند 🔹 'رواف السعین' نویسنده جنجالی سعودی، عصر دیروز با انتشار ویدیوهایی در یوتیوپ، به فلسطینی‌ها تاخته و از 'بنیامین نتانیاهو' نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی خواسته است فلسطینی‌ها را بسوزاند و جهان را از دست آنها خلاص کند!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

از کجا آورده‌ای؟ نگاهی به ثروت‌اندوزی حاکمان عرب در اروپا | DW | 30.04.2020خوشگذرانی در ویلاهای لوکس اروپا با سرمایه کشور؟ دادگاهی در پاریس در اقدامی بی‌سابقه دارایی شخصی رفعت اسد، عموی بشار اسد را بررسی کرده است. او یکی از چهر‌ه‌های پرنفوذ عرب است که در اروپا ثروت کلانی دارد. ایکاش باب شه اروپا که از خداشه اینا مال و ثروتشونو بیارن اونجا خرج کنن.حالا این دیگه گندش در اومده بررسی میکنن چه عجب بعد ۹ ساااال
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »