کرونا؛ طب اسلامی و جنجال شیخ مرتضی کهنسال | DW | 22.03.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 47 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یکی از شاگردان عباس تبریزیان، با انگشت به دهان و دماغ مبتلایان کرونا 'عطر پیامبر' می‌مالد تا شفا یابند. سازمان نظام پزشکی این اقدام را مصداق تشویش افکار عمومی دانسته و وزارت بهداشت خواستار برخورد قضایی با او شده است.

یکی از شاگردان عباس تبریزیان، با انگشت به دهان و دماغ مبتلایان کرونا"عطر پیامبر" می‌مالد تا شفا یابند. سازمان نظام پزشکی این اقدام را مصداق تشویش افکار عمومی دانسته و وزارت بهداشت خواستار برخورد قضایی با او شده است.

کهنسال در فیلمی که پخش کرده، با لبخند می‌گوید: «در یکی از بیمارستان‌های مرجع هستیم... این را بفرستید برای همون خانم دکتر که گفت هم استعفا می‌دم و هم در دانشگاه‌ها را می‌بندم. کلیپ‌های بعدی هم میاد...» و سپس بر بالین بیماری می‌رود که کرونا دارد و مایع مربوطه را به دور دهان و دماغ بیماران می‌مالد. سازمان نظام پزشکی این اقدام را محکوم کرده و البته نه در بیانیه‌ای رسمی بلکه در کانال تلگرامی خود: «این شخص به اعتبار لباسش به بیمارستان و بر بالین بیماران رفته و کسی هم جلوی او را نگرفته؛ بدون حفاظت شخصی بوده و بخت گرفتاری‌اش بالا و چه بسا الان ناقل است و در جامعه رفت و آمد دارد...»

فیلم و سلفی‌های مرتضی کهنسال با بیماران کرونایی در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود. وبسایت"فرارو" می‌نویسد: «مرتضی کهنسال، اهل لنگرود از شاگردان عباس تبریزیان، چهره جنجالی طب اسلامی، ۲۷ اسفند به یکی از بیمارستان‌های گیلان رفت و سپس با پرواز به اصفهان و به یکی از بیمارستان‌های این شهر رفته است.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

کرونا یک سرباز ناشناخته خداست . همین که حمله کرد بر چیدو هست ، هست و تا کی برفت..مقام عظماء و دانشمندان و نیروهای مسلح جهان جلو این سرباز همه زانو زدند..

خداوکیلی به قیافه انسان تماس نگاه کنید.چقدر مظلوم و گوسالست.نازی

واقعا این شخص کرونا نگرفته؟؟؟؟

شکل سگ حاره.

خدا وکیلی وقتی رفتاربعضی آدم‌ها مثل این آقا رو‌در جامعه می بینم میگم خدایا شکرت بخاطر دادن عقل سالم و‌بدن سالم،هیچی ازت نمیخوام !!!!!!!

شبیه تپاله اس

امان از جهل و نادانی امان از خرافات امان از اعتقادات پوچ وتوخالی وبی اساس

یکی از افرادی را که دستمالی کرده بود امروز مرد!!

خدا لعنت کنه این جماعت متحجر و کند ذهن رو.

ویروس کرونا قیافه این رو ببینه قبض روح میشه و بیمار شفا می‌گیره! حالا هی به طب اسلامی شک کنید و مسخره‌بازی دربیارید... تنها ویروس‌هایی که طب اسلامی نه تنها درمانی برای آنها ندارد بلکه باعث شیوع آنها می‌شود khameneivirus و islamicrepublicvirus هستند.

بدبخت اونایی که مبتلا کرده انشا... خودش زودتر از این جهنم زمینی به بهشت آسمانی عروج بیابه

جهالت همین آخوند های خبیث بود که کرونا در سراسر جهان منتشر شد.

پیامبر ۱۴۰۰ سال پیش مرد جنازه او خاک شد. عطرش از کجا پیدا شد؟

وقتی که دوربین رو خاموش می کنن ی انگشت روغن بنفشه هم بهشون فرو می کنه به نیت محمد بچه باز که هر چه زودتر شفا پیدا یابند.

احمق تر از این یابو اون آدمایی هستن که این یابو رو تبلیغ میکنن ...خود کرونا هم تو این مملکت تبریزیان رو میبینه دستشو میگیره در کونش تا چیزی جا نکنن ...جاهلان ولایت مدار

در ضمن اين آخوند ها در حوضه علميه بچه بازى هم ميكنند.

این ها شبه علم است. فقط جامعه را دچار بدبینی کرده و به شیوع بیشتر ویروس کرونا کمک می کند.یکی باید به این قبیل ملاها بگوید بنشینید سرجایتان.

Elahi ke korona ke na badtarin mariziha ra to bozineh ba shoraka begirin. Korona to ra bebine az tars pa be farar migozare. To va hameye shoma ha az sata kabos tarsnak tarin.

مرتیکه پفیوز . خاک برسر رییس بیمارستان مربوطه

روغن بنفشه در ماتحت ، روغن حنضل در یک طرف منافذ بدن و روغن خراطین در طرف متقارن !

دولت اصلاحات حامی بزرگتر از اروپا به ویژه آلمان و انگلیس ندارد. تمام تلاشتون رو بکنید، اینبار نوبت شماست هزینه بدیدن!

بازم خوبه پنبه آغشته به روغن بنفشه تو ماتحتشون نكرد 😡😡

fojitsomi كاش مادرشو بگان بخنديم

In martikeh ra bayad az amamash avizon konan

ویروس چینی خود نفس این آخوند بی شور را خواهد گرفت ! خامنه ای که رهبر این جانوران وحشی باشد بیشتر از این انتظاری نیست

خامنه ای هم همینطور رو میکنه اونم باید دستگیر بشه🙄

الاغ به پیامبر توهین نکن ... حواست باشه...

اینا مصداق یه آیه قرآن نیستن؟ اتفاقا خودشون زیاد این آیه رو برای دیگران میخونن!!!! 《کالانعام بل هم اضل》

بفرستش پيش يارشون طوسي يه حالي بهش بده

۱۴روز دیگه خبر مرگش میاد خود کرده را...

اگر معادل یک صدم بودجه اختصاص داده شده به حوزه ها، به دانشگاهها و آموزش و پرورش کشور تعلق می گرفت امروزاینگونه در تنگنای امور طبی و بهداشتی نبودیم و از همه مهمتر، مردمی آگاه تر در مواجهه با بیماریها و دیگر مسائل روز جامعه می داشتیم و خرافه اینگونه در کشورمان جولان نمی داد.

قیافش مثل شیافه

ایشان چه وظیفه ای در جامعه دارند، چه مسئولیتی برای خودش تعریف کرده؟😀

پس چرا هزار سال پیش رسول الله انگشتش رو به اینجاها نکرد و پیغمبر چنین دعا کرد ...

ویروس کرنا باعث شده که مردم بفهمند از شر اخوند باید به خدا پناه برد اینها دست از سر کچل این مردم بر نخواهند داشت

این مرتیکه چطور وارد بیمارستان و بخش ها میشه؟ به خانواده مبتلایان اجازه دیدار داده نمیشه بعد این گوساله میره و باعث انتقال بیشتر بیماری میشه. ظرف یکهفته آینده امیدوارم عازم جهنم بشه.

جهالت_آخوند

غوه غضائیه اینو تشویق افکار عمومی میدونه نه تشویش KhameneiVirus

داریم کم کم میرسیم به دوران ۱۵۰ سال پیش اورپا که کلیسا ها و کشیش ها یه همچین رفتارهای داشتن، با مرور تاریخ میشه متوجه شد که نظام اخوندی داره به خط پایان میرسه

هیچ کاری با مرتضی_کهنسال نخواهند داشت، وجود همچنین جاهلان مذهبی برای بقای نظام فاسد ج.ا لازمه

این آقا همین الان ناقله شک نکنین روزی ده ها نفر مبتلا می‌کنه

آخه این چه عطر بد بویی هستش که باعث عطسه میشه؟ در ضمن عطر پیامبر هم بوده!!!!

این قارچا باید همه جا باشن تو همه چیز دخالت میکنن جاکشا

سازمان نظام پزشکی از وزارت بهداشت خواست که از قوه قضائیه بخواهد که اگر امکان دارد دادستان ورود کند! شیخ همچنان در بیمارستان انگشت به دماغ بیماران می مالد. سکانس دوم : امیر نوری ظرف بیست و چهار ساعت دستگیر و با قرار آزاد شد یا نشد واقعا نمیدونم! بساطی داریما..

خب بذارین مبتلا بشه بعد علیه اش تبلیغ کنین.نکنه مانع کسب وکار میلیاردی وزارت بهداشت میشه!چطور توضیح نمیدین چرا این یارو خودش مبتلا نمبشه!؟؟

افسار مملکت تو دست این کثافتاست کی میخواد باهاشون برخورد قضایی کنه

به غیر از بوی شتر و بوی تعفن از محمد چیز دیگری به مشام مردم نمیرسد. بوی خون یکی از بوهای مهم محمد جنایتکار بود. ایران در هزارو اندی سال پیش این بو را متوجه شد و تا اکنون این بوی گند در فضای کشور وجود دارد. فقط با نابودی دین محمد طراوت و شادابی به وطن عزیزمان باز خواهد گشت.

عطر؟ ممد بو گندو

حالا که روحانیون عطر پیامبر را درآوردن چه وقت روغن و سیب‌زمینی پیامبر درمیاد؟ کاندوم چی

AkhshanDr arbabhalgheha

وزارت بهداشت اول بره مسولین بی لیاقت اون بیمارستانو توبیخ کنه بعد ارجاع بده تازه رفته با پرسنل هم عکس یادگاری گرفته

'طب اسلامی'عنوانی بی اساس و نامربوط است و ربطی به معارف اصیل اسلام و شیعه ندارد و نوعی دکانداری و خودنمائی است.صدر و ساقه کتاب و سنت دعوت به و پیشرفت و تبعیت از دستاوردهای نوین بشری کرده است. مراجع تقلید نیز که عالیترین مقامات مذهبی هستند طب اسلامی را نفی کرده اند.

دوستان عزیز حسادت نکنید به این انسان ایشون به حرف استادش گوش کرده وروغن بنفشه زیادی باچوب پنبه ........ تا به این جایگاه رسیده که کرونا هم خایه نمیکنه سمتش بره بنده خدا چه صبری داشته

ایالت بایرن اگه از خونه بری بیرون،حبس داره.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ظریف: تروریسم اقتصادی آمریکا مانع مقابله با کرونا استوزیر امور خارجه کشورمان در گفتگویی با روزنامه معتبر فولیا دی سان پائولو برزیل گفت: تروریسم درمانی ایالات متحده آمریکا مانع واکنش مؤثر در مقابل بیماری همه گیر جهانی است. سردار ملی دیگر شئونیزم فارسی هفتگانه ی فریب و فریبکاری ذهنی جاهلان و اشرار فرقه فارسیسم اشغالگر کارگر نیست.حکومت جاهلیت اشرار فرقه فارسیسم‌ باید به یکی از علوم طبیعی منطق حق حقیقی ملتهای ایرانیان و یا به علوم علمی منطقی جهانی تسلیم شود و گذار کند. تروريسم روحاني و دارو دسته اش مانع مقابله با كرونا هسهند و همچنين باعث رنجش ملت ايران و پسرفت ايران و بتوني كردن سايت هاي اتمي
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

تماس تلفنی ظریف با مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا درباره کروناوزیر امور خارجه ایران با ‎مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا درباره شیوع جهانی ویروس کرونا به صورت تلفنی گفتگو کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شناسایی ۲۴۰۰ مسافر با علائم مشکوک کرونا تا اول فروردینتهران - ایرنا- سرپرست جمعیت هلال احمر گفت: از روز ۲۷ اسفند تا اول فروردین ماه، تعداد ۹۷۰ هزار خودرو با ظرفیت حدود سه میلیون مسافر از استان‌های درگیر کرونا خارج شده‌اند که حدود ۲ هزار و ۴۰۰ نفر از این مسافران دارای علائم بیماری کرونا مثل تب و سایر علائم بودند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

افزایش تدابیر مبارزه با کرونا در روسیه، قفقاز و آسیای میانهروسیه و کشورهای حوزه قفقاز و آسیای میانه تدابیر مربوط به مبارزه با ویروس کرونا را افزایش دادند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کمک 72 میلیون لیر ترکیه به جمهوری تُرک قبرس شمالی برای مبارزه با کرونامعاون رئیس جمهور ترکیه: برای مبارزه با ویروس کرونا به جمهوری تُرک قبرس شمالی به منظور رفع نیازهای اولیه این کشور در مرحله اول 72 میلیون لیر کمک مالی ارائه کردیم
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تاکید لاریجانی بر تدابیر ویژه تعطیلات نوروز در مقابله با کرونادکتر علی لاریجانی، رییس مجلس شورای اسلامی روز شنبه دوم فروردین در تماس با استانداران سیستان و بلوچستان، کردستان، هرمزگان و بوشهر از پیگیری و تامین نیازهای این استان‌ها در حوزه اقلام بهداشتی و تجهیزات درمانی خبر داد. این هنوز نمرده ؟! حتماداره میگه به همه درورودی شهربه جای الکل قرصِ انگل بدهند😂
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »