کرونا در آمریکا طی یک روز 374 قربانی گرفت

16/08/1400 07:24 ب.ظ

شمار قربانیان کرونا در آمریکا با فوت 374 بیمار دیگر طی شبانه‌روز گذشته به 754 هزار و 311 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی

شمار قربانیان کرونا در آمریکا با فوت 374 بیمار دیگر طی شبانه‌روز گذشته به 754 هزار و 311 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی براساس تازه‌ترین داده‌های دانشگاه جانز هاپکینز، مجموع قربانیان کرونا در آمریکا با مرگ 374 بیمار دیگر طی یک روز گذشته به 754 هزار و 311 نفر رسید.

همچنین شمار مبتلایان به کرونا در آمریکا نیز با شناسایی 29 هزار و 185 بیمار دیگر به 46 میلیون و 466 هزار و 504 نفر افزایش یافت.

ایالت کالیفرنیا با بیش از 4 میلیون و 959 هزار مورد ابتلا به کرونا بیشترین آمار را در میان ایالات آمریکا به خود اختصاص داده است. در همین حال ایالت تگزاس با بیش از 4 میلیون و 260 هزار مورد و ایالت فلوریدا با بیش از 3 میلیون و 701 هزار بیمار کرونایی در رده‌های بعدی قرار دارند.

ایالت کالیفرنیا با 72 هزار و 511 مورد مرگ ناشی از کرونا دارای بیشترین آمار قربانیان نسبت به سایر ایالات آمریکا است. این آمار در ایالت تگزاس از 71 هزار تن و در ایالت فلوریدا نیز از 60 هزار نفر فراتر رفته است. headtopics.com

ادامه مطلب:
aa_persian »

کرونا در ایران: سایه ورود احتمالی به یک موج جدید کرونا در کشوربنا به اعلام روز یکشنبه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت ایران در یک شبانه روز گذشته ۱۲۶ نفر بر اثر کرونا جان باختند و ۷۵۵۴ نفر نیز به این بیماری مبتلا شدند. سایه مثل حباب است که در تورم مشاهده شد پس نگرانی ندارد بخصوص که این روزها بیشتر هوا ابریست و سایه دیده نمیشود

کرونا در ایران طی شبانه‌روز گذشته 126 قربانی گرفت

آتش‌سوزی در بخش کووید-١٩ در بیمارستانی در هند جان ١١ بیمار را گرفتوقوع حادثه‌ای مشابه در ماه مه و در بحبوحه مقابله این کشور با خیز مرگبار کووید-١٩ نیز موجب مرگ ١٨ بیمار شده بود.

۱۲۶ فوتی و ۷۵۵۴ ابتلای جدید کرونا در کشور۱۲۶ فوتی و ۷۵۵۴ ابتلای جدید کرونا در کشور *مبتلایان جدید: ۷۵۵۴ نفر *جانباختگان جدید: ۱۲۶ نفر *مجموع مبتلایان: ۵۹۸۷۸۱۴ نفر *مجموع بهبودیافتگان: ۵۶۰۱۷۶۴ نفر *مجموع جان‌باختگان: ۱۲۷۲۹۹ نفر *مجموع واکسن تزریق شده: ۹۴۲۰۱۲۷۳

ابلاغ پروتکل طب ایرانی در درمان کرونا؛ بزودی / صدور مجوزِ ۱۷ فرآورده طبیعی تاکنونمدیرکل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت با اشاره به عزم جزم وزارت بهداشت برای استفاده از ظرفیت طب سنتی ایرانی، گفت: نتیجه جلسات متعددی که تاکنون برگزار شده است به زودی به عنوان ابلاغ پروتکل طب ایرانی منتشر خواهد شد. البته از در عقب! اگر منظورتان کشور چین است، چنین چیزی حقیقت ندارد. چین با قرنطینه شدید و تقریبا زندانی کردن مردم در منازل، توانست بیماری را کنترل کند و نه با طب سنتی چینی! کره جنوبی هم با تست‌ گسترده و تشخیص زودهنگام بیماری و قرنطینه سریع توانست بیماری را کنترل کند.

آخرین وضعیت کرونا در استان‌ها / زنگ خطر ورود به پیک ششم بیماریزنگ خطر ورود به پیک ششم کرونا روند بستری و مرگ‌ومیر ناشی از کرونا در هفته دوم آبان ماه، مصادف با هفته ۸۹ اپیدمی، در برخی استان‌ها افزایشی شده و حتی از متوسط کشور هم پیشی گرفته است؛ موضوعی که می‌تواند زنگ خطری برای ورود کشور به پیک ششم کرونا باشد.