کرونا در مراکش طی یک روز 66 قربانی گرفت

کرونا, مراکش

30/10/2020 09:25:00 ق.ظ

کرونا در مراکش طی یک روز 66 قربانی گرفت

30.10.2020رباط/ خبرگزاری آناتولیوزارت بهداشت مراکش با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: شمار قربانیان ویروس کرونا با فوت 66 بیمار دیگر طی 24 ساعت گذشته به 3 هزار و 572 نفر افزایش یافت.بر این اساس، شمار مبتلایان با شناسایی چهار هزار و 320 مورد جدید در یک روز گذشته به 212 هزار 38 نفر افزایش یافته است.

ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

تکرار شیطنت معاندین در شبکه‌های مجازی/ "حمله مردم چابهار به مرغداری" صحت ندارد+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

۴۱۵ فوتی کرونا در کشور در ۲۴ ساعت گذشته کرونا همچنان در اوج ۴۱۵ فوتی کرونا در کشور در ۲۴ ساعت گذشته *تعداد مبتلایان جدید: ۶۸۲۴ نفر *تعداد فوت‌شدگان جدید: ۴۱۵ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۵۸۸۶۴۸ نفر *تعداد بهبودیافتگانِ ترخیص شده: ۴۶۷۹۱۷ نفر *تعداد فوت‌شدگان: ۳۳۷۱۴ نفر اصلاح طلب مصدقی حامی بایدن است. در کمپین بایدن است با 99.3 میلیارد یوان. اصلاح طلب مصدقی حامی بایدن,می گوید ماهستیم درخت سبز درهمه جا بایدن بدون اجازه ی اصلاح طلب مصدقی اب نمی خورد. اصلاح طلب مصدقی 99.3 میلیارد یوان برای انتخابات بایدن خرج کرده.

رکوردزنی ۹ باره کرونا در تهران در مهرفرمانده عملیات مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران اعلام کرد: متاسفانه برای پنجمین روز متوالی، عدد بستری شدگان کرونا یی از ۶۰۰۰ نفر پایین‌تر نیامده، و بیش از ۷۰۰ نفر نیز با حال عمومی وخیم در بخش های مراقبت‌های ویژه تحت درمان هستند. ظاهرا داریم منقرض میشیم ما رکود زدیم ما رکورد زدیم ما ریدیم.

کرونا در ایران ـ رکورد روزانه مرگ در آمار رسمی به ۴۱۵ نفر رسید🔺 کرونا در ایران ـ رکورد روزانه مرگ در آمار رسمی به ۴۱۵ نفر رسید ⚡️ وضعیت بحرانی کرونا درحدی نگران کننده است که سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران شمار قربانیان کرونا را بیش از تلفات جنگ با عراق دانسته است بزار بمیرم حد اقل از دست گرانی واخوندا راحت میشیم به درک همش دروغه رژیم منفور اخوندی اسلامی برای گریز از اعتراضات مردمی اینبار برعکس قبل فوتی های کرونا را چندین برابر اعلام می کنند که مردم را از آمدن به خیابان ها بترسانند متاسفانه حتی به بیمارستان ها دستور دادند که باید بیمار ها را بکشند و بگویند از کرونا مردند مرگ بر این رژیم قاتل

کرونا در ایران؛ در هر ۴ دقیقه یک ایرانی جانش را از دست می‌دهد

سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد خواستار رویکردی تازه در پیشبرد صلح در خاورمیانه شدسفیر آمریکا در سازمان_ملل متحد خواستار رویکردی تازه در پیشبرد صلح در خاورمیانه شد کلی کرفت گفت این تحولات نشان می‌دهد که برای ایجاد صلح در منطقه به رویکرد متفاوتی نیاز است. بلس ی واحد پول جهانی وجود داشت رویکرد جدید لازمه دوتا استراتژیه،یک نابودی ویروس اسلام در خاورمیانه و خاستگاه آن،دوم برچیدن رژیم جمهوری اسلامی،بجز این آب در هاون کوبیدن است. اگر خاور میانه است که به خاورمیانه ای ها ربط داره ، نه به آمریکا . اما اگر خاور آمریکا هست ، شما هر کاری دوست داشتید بکنید. آمریکا سرطان خاور میانه است و تمام. لطفا از خاور میانه گمشید و تشریف نجستان را ببرید به وطن خودتون .

۳۰ زندانی در دزفول به کرونا مبتلا شده‌اند

شمار قربانیان کرونا در مراکش با مرگ 66 بیمار دیگر طی 24 ساعت گذشته به 3572 نفر رسید. 30.10.2020 رباط/ خبرگزاری آناتولی وزارت بهداشت مراکش با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: شمار قربانیان ویروس کرونا با فوت 66 بیمار دیگر طی 24 ساعت گذشته به 3 هزار و 572 نفر افزایش یافت. بر این اساس، شمار مبتلایان با شناسایی چهار هزار و 320 مورد جدید در یک روز گذشته به 212 هزار 38 نفر افزایش یافته است. وزارت بهداشت مراکش همچنین اعلام کرد که تاکنون 174 هزار و 911 بیمار کرونایی نیز سلامتی خود را بازیافته‌اند.