کرونا چطور حال محیط زیست را خوب کرد؟

06/05/1399 12:53 ب.ظ

کرونا چطور حال محیط_زیست را خوب کرد؟ | شیوع ویروس_کرونا باعث شده که بخش‌هایی از طبیعت، یک نفس عمیق بکشند

شیوع ویروس کرونا باعث شده است که بخش‌هایی از طبیعت، یک نفس عمیق بکشند. حالا انتشار سالانه کربن دی‌اکسید، ۷ درصد کاهش خواهد یافت که بیشترین میزان کاهش بعد از جنگ‌جهانی دوم تا کنون است. در نیویورک آلودگی هوا ۵۰ درصد کاهش یافته و در پکن میزان دوچرخه سواری تا ۱۸۷ درصد افزایش یافته است.

حالا انتشار سالانه کربن دی‌اکسید، ۷ درصد کاهش خواهد یافت که بیشترین میزان کاهش بعد از جنگ‌جهانی دوم تا کنون است. در نیویورک آلودگی هوا ۵۰ درصد کاهش یافته و در پکن میزان دوچرخه سواری تا ۱۸۷ درصد افزایش یافته است.

ادامه مطلب:
IRNA_1313 »

کارآفرینان چطور به مصاف کرونا رفته‌اند؟🎥کارآفرینان چطور به مصاف کرونا رفته‌اند؟ | امروز روز کارآفرینی است؛ روز کسانی که با بحران اقتصادی ناشی از ویروس کرونا سخت‌ترین روزها را می‌گذرانند

کرونا در ایران؛ وزارت بهداشت: تهران، منبع پخش بیماری کرونا در سراسر کشور

رشد ۳۰۰ درصدی آمار بیماران کرونا در مشهد

اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایرانکماکان وضعیت استان‌های تهران، اصفهان، بوشهر، هرمزگان، قزوین، مرکزی، خراسان شمالی، همدان، خراسان جنوبی، سمنان، سیستان‌و‌بلوچستان، اردبیل و کهگیلویه‌و‌بویراحمد در وضعیت هشدار قرار دارد.

کرونا مراسم کارناوال بزرگ سائو پائولو را لغو کرد | DW | 25.07.2020پاندمی کرونا دامن کارناوال خیابانی بزرگترین شهر برزیل را هم گرفت. کارناوال ۲۰۲۱ به تاریخی ناروشن عقب افتاده است. برزیل کانون اصلی ویروس کرونا در آمریکای لاتین شده است.

لباس مجهز برای مراقبان آزمون‌های سراسری/ حوزه امتحانی داوطلبان مبتلا به کرونا احتمالا 'بیمارستان' استسخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: مراقبانی که در جلسه آزمون مبتلایان به کرونا خواهد بود مانند پزشکان و پرستاران باید مجهز به لباس، گان و شیلد باشد.

دریافت 85 MB با شروع قرنطینه و محدودیت بر روی رفت و آمد، تغییراتی در کیفیت هوا، آب و حیات وحش دیده شد.

حالا انتشار سالانه کربن دی‌اکسید، ۷ درصد کاهش خواهد یافت که بیشترین میزان کاهش بعد از جنگ‌جهانی دوم تا کنون است.

در نیویورک آلودگی هوا ۵۰ درصد کاهش یافته و در پکن میزان دوچرخه سواری تا ۱۸۷ درصد افزایش یافته است.

در این گزارش ویدئویی، حال خوبی که کرونا با محدود کردن انسان‌ها برای بخش‌هایی از محیط زیست ساخته، روایت شده است. اما این تمام داستان ما، کرونا و محیط زیست نیست؛ در بخش دوم این گزارش که به زودی منتشر می‌شود، بلایی را هم که با زباله‌های پلاستیکی و عفونی بر سر طبیعت آورده‌ایم، خواهید دید...