کرونا جان یک پزشک را در اهواز گرفت

19/07/1399 04:57:00 ب.ظ

سرپرست بیمارستان رازی اهواز از جان باختن یکی از پزشکان این بیمارستان بر اثر ابتلا به کووید-۱۹ خبر داد. ایلنا: «دکتر عبدالله عسکری پس از چند روز مبارزه با ویروس کرونا بامداد امروز در بخش آی سی یو بیمارستان راضی درگذشت» اخبار_ایران کرونا_در_ایران خوزستان

خبرگزاری ایلنا به نقل از «ماندانا قنواتی» نوشت : « دکتر عبدالله عسکری پس از چند روز مبارزه با ویروس کرونا بامداد امروز در بخش آی سی یو بیمارستان راضی درگذشت» «غلامرضا شریعتی» استاندار خوزسان با «شهید مدافع سلامت» خواندن این پزشک از او بعنوان اولین...

خبرگزاری ایلنا به نقل از «ماندانا قنواتی» نوشت : « دکتر عبدالله عسکری پس از چند روز مبارزه با ویروس کرونا بامداد امروز در بخش آی سی یو بیمارستان راضی درگذشت» «غلامرضا شریعتی» استاندار خوزسان با «شهید مدافع سلامت» خواندن این پزشک از او بعنوان اولین پزشک خوزستانی یاد کرد که در جریان دفاع از سلامت شهروندان به این ویروس مبتلا شد و جان باخت.

غلامرضا شریعتی در پیام تسلیت خود نوشت: « بر خود لازم میدانم از ایثار و فداکاری کادر درمانی و پزشکان و متخصصان بیمارستان رازی و سایر بیمارستان‌های استان که از اولین روزهای شیوع ویروس کرونا، در شرایط سخت و طاقت‌فرسا در مبارزه با این ویروس از سلامت مردم عزیزمان حفاظت می‌کنند، قدرانی نموده و برای ایشان آرزوی سلامتی و توفیق در خط مقدم جبهه مبارزه با این ویروس و خدمات‌رسانی مستمر و مداوم به بیماران را دارم.»

دکتر عبدالله عسکری متولد سال ۱۳۴۶ در شهرتان هفتکل و پزشک عمومی بیمارستان رازی در بخش کووید ۱۹ از ابتدای شیوع کرونا مشغول خدمت رسانی به بیماران بود.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

Anadolu Ajansı

Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

خدا رحمتش کنه

ثبت بیش از 20 هزار مورد ابتلا به کرونا در فرانسه طی یک روز

کرونا در هند طی یک روز 926 قربانی گرفت

شمار مبتلایان به کرونا در تاجیکستان به 10 هزار و 137 نفر رسید

مبتلایان به کرونا در صورت رعایت نکردن پروتکل‌ها، ۲۰۰ هزار تومان جریمه می‌شوندرئیس‌جمهور در ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: اگر فردی که مبتلا به کرونا شده به محل کار و خانواده‌اش اطلاع ندهد و پروتکل‌ها را رعایت نکند، برای هر بار نقض ۲۰۰ هزار تومان جریمه می‌شود.

شایعه ابتلای قالیباف به کرونا تکذیب شدمدیرکل حوزه ریاست مجلس: *ابتلای قالیباف به کرونا کذب است *درست است که دشمنان مشغول به شایعه سازی و بیمارسازی قالیباف ⁩هستند، اما ایشان بی توجه به تمام این مسائل مشغول به کار، کار و کار است *ساعت ۶:۳۰ صبح دومین جلسه صبح شنبه ۱۹مهر اولین جلسه اش قبل از ساعت 6:30 صبح چی بوده؟؟؟ آببازی در هنگام وضو با نمایندگان درّنده مردم؟ توجه شما رو دیوارهای اتاق این جلسه جلب میکنم قالیباف بیمار بشه نشه برای مردم اصلا ارزشی نداره اصلا مهم نیست

فرق کرونا با آنفلوانزا و سرماخوردگی چیست؟ | DW | 10.10.2020آبریزش بینی، سرفه، گلودرد و تب؛ از آنجا که این علائم در یک سرماخوردگی ساده هم دیده می‌شوند، تشخیص اینکه بیماری ویروسی است یا باکتریایی، دشوار است. چه علائمی در بیمار مبتلا به کرونا دیده نمی‌شود؟ به مردم فرق این سه را بدهید تا آگاه شوند ، نه اینکه نمکی گرفت ، نوبخت مرد ، ول کنید بفکر مردم باشید .