کرونا، علی انصاریان را هم برد

15/11/1399 04:53 ب.ظ

«علی انصاریان» بازیکن سابق باشگاه پرسپولیس و تیم ملی ایران، پس از حدود ۲۰ روز مبارزه با ویروس کرونا، درگذشت. بهداشت_عمومی کرونا_در_ایران علی_انصاریان در ایران وایر بخوانید:

«علی انصاریان» بازیکن سابق باشگاه پرسپولیس و تیم ملی ایران، پس از حدود ۲۰ روز مبارزه با ویروس کرونا، درگذشت.علی انصاریان و مهرداد میناوند، ۲۳ دی اجرای ویژه‌برنامه باشگاه پرسپولیس برای دربی را برعهده داشتند. این برنامه، توسط شرکت «آتیه داده‌پرداز» اسپانسر باشگاه پرسپولیس اجرا می‌شد که برای مدت سه سال، تمامی درآمدهای مجازی باشگاه پرسپولیس را در قراردادی مشکوک در اختیار گرفته است.

هم‌زمان با بستری شدن مهرداد میناوند در بیمارستان، «خبرآنلاین» ادعا کرد که «در جریان این برنامه، پروتکل‌های بهداشتی رعایت نشده بود.» علی انصاریان ۱۳۶ بار با پیراهن پرسپولیس به میدان رفت و سابقه گل‌زنی در بازی دوستانه مقابل بایرن‌مونیخ در ورزشگاه آزادی را داشت. اول بار او با مهار «مهدی مهدوی‌کیا» در بازی پرسپولیس و فجرسپاسی شیراز چهره شد. علی پروین پس از بازی او را بی‌نقص‌ترین مدافع آن زمان فوتبال ایران دانست و بلافاصله خواهان عقد قرارداد با علی انصاریان شد.

او فصل ۱۳۸۵-۱۳۸۶ به باشگاه استقلال پیوست. در ۲۳ بازی چهار گل برای این تیم به ثمر رساند، اما هرگز مانند روزهای اوجش در پرسپولیس درخشان نبود. علی انصاریان ۶ بار برای تیم ملی ایران به میدان رفت. او بلافاصله پس از خداحافظی از فوتبال سراغ هنر رفت. خرداد ۱۳۹۰ تک‌آهنگی به نام «شدید» با اجرای علی انصاریان منتشر شد که البته اولین و آخرین اثر او بود. headtopics.com

او از سال ۱۳۸۵ تا سال ۱۳۹۷ در ۹ فیلم سینمایی ایفای نقش کرد. همچنین سابقه بازی در ۹ سریال تلویزیونی از جمله «زیر آسمان شهر»، «نقطه‌چین»، «کیمیا» و «محکومین» را داشت. سه‌بار در سریال‌های شبکه‌های خانگی ایفای نقش کرد و چهار بار اجرای برنامه‌های مختلف شبکه‌های تلویزیونی و اینترنتی را برعهده داشت.

لعنت_به_جمهوری_اسلامی

ادامه مطلب:
iranwire »