کرونا جان نوزاد دو روزه را در گناباد گرفت / مادر ‌کودک ‌در عروسی شرکت کرده بود- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnim

27/04/1399 01:07 ب.ظ

کرونا جان نوزاد دو روزه را در گناباد گرفت مادر این کودک که در هفته‌های آخر بارداری در عروسی شرکت کرده بود به کرونا مبتلا می‌شود

گروه استان‌ها ـ کم سن ‌ترین فرد مبتلا به کرونا که یک نوزاد دو روزه بود فوت کرد. گناباد ، کرونا چند ماهی است که در کشورهای جهان در حال قربانی گرفتن است و در این مدت همیشه هشدارها برای سالمندان و افرادی که بیماری زمینه‌ای داشته‌اند بوده است.

پس از ابتلای یک کودک 35 روزه به کرونا در گناباد این بار کودک دو روزه‌ای که تست کرونای وی نیز مثبت بود در گناباد جان خود را از دست داد.

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

نوزاد ۲۳ روزه بوشهری قربانی کرونا شدنوزاد ۲۳ روزه قربانی کرونا شد دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر: در میان فوتی‌های کرونا طی چند روز اخیر یک نوزاد ۲۳ روزه وجود دارد و مابقی در رده سنی ۳۸ تا ۸۲ سال هستند.

مرگ یک نوزاد 23 روزه در ایران بر اثر کرونا

ابتلای مرموز ۶۱ خدمه کشتی آرژانتینی به کرونا با وجود سفر دریایی ۳۵ روزهدریانوردان قبل از حرکت ۱۴ روز قرنطینه بوده‌اند و بعد از سفر نیز با افراد دیگر تماسی نداشته‌اند. همچنین تست کرونای خدمه کشتی آرژانتینی قبل از حرکت منفی بوده است.

كرونا؛ 'تحقيقات مربوط به واكسن كرونا هدف جاسوسان روسیه قرار گرفت 'سازمان های امنیتی هشدار داده‌اند که جاسوسان روسی موسساتی که در بریتانیا، ایالات متحده و کانادا برای تولید واکسن ویروس کرونا تلاش می کنند را هدف قرار داده‌اند. مرکز امنیت ملی سایبری بریتانیا (ان سی اس سی) اعلام کرده است که هکرها به احتمال قریب به یقین به عنوان 'بخشی از سرویس های اطلاعاتی روسیه' عمل کرده‌اند.

کرونا در ایران؛ شیوع سنگین‌تر و مرگ‌و‌میر بیشتر در موج دوم کرونا

دو اتهام بریتانیا به روسیه: مداخله در انتخابات و دزدی فرمول واکسن کرونادولت بریتانیا می گوید احتمال قریب به یقین روسیه در انتخابات دسامبر سال گذشته میلادی این کشور مداخله کرده است. دولت بوریس جانسون هم چنین کاخ کرملین را به حملات سایبری برای سرقت اطلاعات در رابطه با واکسن مقابله با کرونا متهم کرد.