کرونا در ایران؛ انتقاد از رعایت نکردن پروتکل‌ها در جشنواره فیلم فجر، 'شاید جلوی برگزاری را بگیریم' - BBC News فارسی

13/11/1399 08:36:00 ب.ظ

کرونا در ایران؛ انتقاد از رعایت نکردن پروتکل‌ها در جشنواره فیلم فجر، 'شاید جلوی برگزاری را بگیریم'

نخستین روز جشنواره فیلم فجر با انتقاد از رعایت نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی کرونا روبرو شده است. علیرضا رئیسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا و معاون وزیر بهداشت ایران گفت کارشناسان وزارت بهداشت تا آخر هفته از شیوه برگزاری جشنواره فیلم فجر گزارشی تهیه خواهند کرد و اگر مشاهده شود که پروتکل‌های رعایت نشده‌اند از برگزاری جشنواره در هر مرحله ای که باشد جلوگیری می‌شود. Mehrnews عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی در اولین روز برگزاری جشنواره فیلم فجر با انتقادهایی رو به رو شده است علیرضا رئیسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا و معاون وزیر بهداشت ایران گفت کارشناسان وزارت بهداشت تا آخر هفته از شیوه برگزاری جشنواره فیلم...

Mehrnews عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی در اولین روز برگزاری جشنواره فیلم فجر با انتقادهایی رو به رو شده است علیرضا رئیسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا و معاون وزیر بهداشت ایران گفت کارشناسان وزارت بهداشت تا آخر هفته از شیوه برگزاری جشنواره فیلم فجر گزارشی تهیه خواهند کرد و اگر مشاهده شود که پروتکل‌های رعایت نشده‌اند از برگزاری جشنواره در هر مرحله‌ای که باشد جلوگیری می‌شود.

تصاویری که از مراسم افتتاحیه و اولین روز این جشنواره منتشر شد انتقادهای بسیاری را بهمراه داشته است؛ انتقاد به برگزاری خود این مراسم در زمان شیوع کرونا و اینکه بازیگران و افراد سرشناس حاضر در این جشنواره پروتکل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی را رعایت نکرده‌اند.

آقای زالی از افزایش بستری در بیمارستان‌های استان تهران نیز ابراز نگرانی کرد و گفت: "برخلاف روزهای گذشته به رکورد جدیدی رسیدیم و شاهد بستری ۲۱۲۰ نفر بودیم در حالیکه این رقم در هفته‌های گذشته زیر ۱۸۰۰ نفر بود." headtopics.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>