کرونا در ایران | افزایش نگرانی‌ها از شیوع «امیکرون»؛ بسته شدن مرزهای زمینی و دریایی ایران به روی گردشگران

05/10/1400 07:02:00 ب.ظ

هم‌زمان با شناسایی موارد جدید ابتلا به امیکرون در ایران و شیوع گسترده این سویه جهش یافته ویروس کرونا در کشورهای همسایه ایران، اعمال محدودیت‌های جدید مسافرتی در ایران از روز گذشته آغاز شد.

هم‌زمان با شناسایی موارد جدید ابتلا به امیکرون در ایران و شیوع گسترده این سویه جهش یافته ویروس کرونا در کشورهای همسایه ایران، اعمال محدودیت‌های جدید مسافرتی در ایران از روز گذشته آغاز شد. در همین حال مدیرکل حمل‌ونقل بین‌المللی سازمان راهداری نیز از ممنوعیت سفرهای زمینی به ترکیه و بسته...

در همین حال مدیرکل حمل‌ونقل بین‌المللی سازمان راهداری نیز از ممنوعیت سفرهای زمینی به ترکیه و بسته بودن مرزها خبر داده و گفته است تنها گروه‌های هفت‌گانه از جمله دیپلمات‌ها، دانشجوها، و دو تابعیتی‌ها تا اطلاع ثانوی امکان سفر به آن کشور را دارند.

مرز بازرگان، مرز زمینی ایران و ترکیه به گزارش وزارت بهداشت ترکیه، سویه امیکرون در آن کشور به سرعت در حال گسترش است و ۱۰ درصد موارد ابتلای جدید در ترکیه ناشی از آلودگی به امیکرون است.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

وقوع زلزله 6.5 ریشتری در منطقه هندوکش افغانستان

زلزله‌ای به قدرت 6.5 ریشتر در منطقه هندوکش افغانستان رخ داد. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

ویروس از طریق هواپیما هرگز نمی‌تواند وارد شود که هوایی اشکال ندارد نترسین نترسین ما همه با هم هستیم ahmad_golestan بیشتر شعارهای معروف ایران را من ساخته ام نترسین نترسین ما همه با هم هستیم من سیاسی نیستم من نویسنده هستم من مخترع زبان شیرین برره هستم درود بر امام خامنه ای..

آمار رسمی کرونا در ایران؛ هشدار به دو گروه سنی در مورد ابتلا به اُمیکرونوزارت بهداشت ایران روز شنبه، چهارم دی، از جان باختن ۴۲ نفر دیگر بر اثر کرونا و شناسایی حدود هزار و ۲۰۰ بیمار جدید در کشور طی شبانه‌روز گذشته خبر داد. خوب که چی؟

وضعیت همه‌گیری کرونا در استان‌ها / چالش‌های مهم و پرخطر در مدارسوضعیت همه‌گیری کرونا در استان‌ها در هفته ۹۶ همه‌گیری کرونا، علیرغم افزایش بستری و فوت در معدودی از استان‌ها، همچنان بیماری در کشور روندی نزولی و در مواردی ایستا دارد، اما در این هفته بحث رعایت پروتکل‌ها درمدارس موضوع مهمی است که می‌تواند چالش‌برانگیز باشد

لغو بیش از 1600 پرواز در آمریکا به‌دلیل همه‌گیری کرونابیش از 1600 پرواز در آمریکا به‌دلیل همه‌گیری کرونا در تعطیلات کریسمس لغو شد. - خبرگزاری آناتولی

شمار بهبودیافتگان کرونا در جهان از 250 میلیون نفر فراتر رفتشمار بهبودیافتگان کرونا در سراسر جهان به 250 میلیون و 66 هزار و 164 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی

تصاویری از کریسمس در سایه کرونا از چهار گوشه جهان | DW | 26.12.2021گالری تصویری: کریسمس در سایه کرونا از چهار گوشه جهان در حالی که سویه نوپدید کرونا جهانیان را سخت نگران کرده، کریسمس در کشورهای دنیا جشن گرفته می‌شود و اومیکرون نیز در دومین سال گسترش جهانی کرونا یکه‌تازی می‌کند. نترسین نترسین ما همه با هم هستیم ahmad_golestan بیشتر شعارهای معروف ایران را من ساخته ام نترسین نترسین ما همه با هم هستیم من سیاسی نیستم من نویسنده هستم من مخترع زبان شیرین برره هستم درود بر امام خامنه ای..

درخواست ایران برای استفاده از سوخت اتمیِ تولید داخل در رآکتور بوشهررئيس سازمان انرژی اتمی ایران می‌گوید تهران خواستار آن است که در رآکتور اتمی بوشهر از سوخت اتمی تولید ایران استفاده شود. نیروگاه بوشهر متکی به اورانیوم دریافتی از روسیه است.