کرونا در ایران؛ مصطفی معین: پروتکل بهداشتی را درصف۱۰ نفره نانوایی هم نتوانسته‌ایم رعایت کنیم

24/05/1399 09:48:00 ب.ظ

«ما در صف نانوایی که ۱۰ نفر بیشتر نیستند هم نتوانسته‌ایم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنیم، چطور می‌توانیم در یک جمعیت میلیونی پروتکل‌ها را رعایت کنیم؟» گزارش شاهد علوی را اینجا بخوانید👇 ShahedAlavi بهداشت‌_عمومی گاهشمار_کرونا کرونا_در_ایران

با ۲۴۸ شهر دارای وضعیت قرمز و هشدار کرونا، آمار جانباختگان کرونا در ایران از مرز ۱۹ هزار نفر گذشت. در شرایطی که هیچ چشم‌اندازی از بهبود وضعیت دیده نمی‌شود وزیر بهداشت می‌گوید ایران سبد خود را در صف خرید واکسن کرونا گذاشته‌ است.

از طرفی دیگر، رئیس شورای عالی نظام پزشکی می‌گوید برگزاری کنکور و مراسم‌های عزاداری سبب افزایش شدید در شمار بیماران و قربانیان خواهد شد.

نگرانی‌ متخصصان نسبت به برگزاری مراسم کنکور و محرم همچنان ادامه دارد و در آخرین اظهارنظر، «مصطفی معین»، رئیس شورای عالی نظام پزشکی، با اشاره عدم امکان رعایت پروتکل‌های بهداشتی در اجتماعات، به دولت روحانی هشدار داد که برگزاری کنکور و مراسم‌های عزاداری سبب افزایش شدید در شمار بیماران و قربانیان خواهد شد.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

Anadolu Ajansı

Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

کرونا در ایران؛ 174 فوتی و ثبت 2625 مورد جدید ابتلا در یک روزکرونا در ایران؛ 174 فوتی و ثبت 2625 مورد جدید ابتلا در یک روز

کرونا در ایران؛ مرگ ۱۷۴ نفر در شبانه‌روز گذشته، درمان بیماری تحت‌الشعاع تحریم‌های آمریکارئیس سازمان نظام پزشکی ایران درباره چرایی بیشتر بودن آمارهای غیررسمی نسبت به آمارهای رسمی مبتلایان کرونا می‌گوید: «طبق پروتکل‌های سازمان بهداشت جهانی، آمار باید بر اساس تست 'پی سی آر' اعلام شود. در دنیا اینگونه است و این تست مرجع آمار است.»

کرونا در استرالیا؛ ثبت جوانترین قربانی کرونا

اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران- 23 مرداد 1399آمار قربانیان کرونا در کشور از 19 هزار نفر فراتر رفت و به عدد 19 هزار و 162 نفر رسید. کماکان 15 استان در وضعیت قرمز و 11 استان در وضعیت هشدار کرونا قرار دارند.

ووشوکار قهرمان ایران در کیش کرونا گرفت و جان سپرد

کرونا در آفریقای جنوبی؛ 259 جان باخته در یک روز