کرونا در ایران | هشدار در مورد «خارج شدن از کنترل» امیکرون در مازندران؛ الزام حضور کارمندان و «سونامی سفر» در نوروز

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کرونا در ایران | هشدار در مورد «خارج شدن از کنترل» امیکرون در مازندران؛ الزام حضور کارمندان و «سونامی سفر» در نوروز مدیرکل آموزش‌وپرورش شهر تهران می‌گوید رئیس جمهوری ایران مشخص کرده‌ است که مدارس و دانشگاه‌ها فعالیت ‌کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران می‌گوید امیکرون در حال «خارج شدن از کنترل» در این استان است و آمار مراجعه سرپایی به‌ مراکز درمانی به پنج هزار نفر رسیده است. فرهاد غلامی گفت ممکن است طی سه تا پنج روز آینده آمار به ۱۰ هزار نفر برسد در حالی که سیستم بهداشت و درمان مازندارن توانایی پوشش ۹ هزار مراجعه‌کننده را دارد.

مدیرکل آموزش‌وپرورش شهر تهران می‌گوید رئیس جمهوری ایران مشخص کرده‌ است که مدارس و دانشگاه‌ها فعالیت ‌کنند. در عین حال، خبرگزاری ایسنا از الزامی بودن حضور کامل کارمندان و نبود ابلاغ رسمی از سوی دولت در این رابطه نوشته است و در این گزارش عنوان کرده است که پس از بررسی شماری از سازمان‌ها، مشخص شد که در دوران اخیر و پس از شیوع امیکرون، ابتلای کارمندان به کرونا «کم نبوده است.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

مازندران ؟؟؟؟من تو مازندران زندگی میکنم کرونا هست ولی نه اونجور که داری میگی جو نده اصلا که باشه ایران مازندران روزی دوهزار کشته کرونا داره به تو پاچه پلشت چه ربط

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روزنامه شرق: جلیلی در نامه‌ای به خامنه‌ای خواستار خروج ایران از «برجام» شدسعید جلیلی، دبیر پیشین شورای عالی امنیت ملی ایران و عضو کنونی مجمع تشخیص مصلحت نظام در نامه‌ای 200 صفحه‌ای به علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی خواستار خروج حرامزاد مفتخور ازآسمان قیافه پفیوز حال آدم بهم میخوره این هم یکنوع انگل است
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

چگونه می‌توان در ایران از استبداد گذار کرد؟شماری از کارشناسان و فعالان حقوق مدنی، در اولین روز کنفرانس «ایران و گذار از استبداد»، دیدگاه‌های خود را درباره راه‌های گذار، موانع و اقدامات ضروری برای انجام آن را مطرح کردند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

رسانه‌های ایران فهرست جدیدی از انتصابات فامیلی در دولت رئیسی منتشر کردندفهرست جدید پس از آن منتشر می‌شود که ابراهیم رئیسی روز ششم بهمن‌ از منتقدان خود خواست تا «پنج نفر» را نام ببرند که مشمول انتصابات فامیلی در دستگاه‌های زیرمجموعه دولت او هستند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

پنتاگون: رزمایش‌های دریایی در خلیج به دلیل افزایش خطر ایران در منطقه استوزارت دفاع ایالات متحده آمریکا «پنتاگون»، با اشاره به رزمایش‌های دریایی در خلیج و تشدید فزاینده خطر ایران در منطقه، اعلام كرد واشینگتن همکاری با شرکای خود خلیج فارس
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

امیکرون در ایران؛ پیش‌بینی ابتلای صد هزار نفر در روز، بازگشایی بخش‌های آی‌سی‌یویک مقام مسئول در وزارت بهداشت ایران با اشاره به این که شیوع کرونا در ایران «در مرحله اپیدمی تصاعدی» قرار دارد پیش‌بینی کرد آمار روزانه ابتلا در ایران تا صد هزار نفر هم برسد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

هشدار پوتین درباره عضویت اوکراین در ناتو: آماده مذاکره‌ برای کاهش تنش‌ها هستیمولادیمیر پوتین روز سه‌شنبه گفت امیدوار است که رفع نگرانی‌های امنیتی روسیه از طریق مذاکرات ممکن باشد، اگرچه این مذاکرات آسان نخواهد بود. محمدحسین بقراطی 😂مانیا رو هومن کونی بگاد همون بیتا رو میگم😂🍆🍆🍆 لطفا ویکتور اوربان رئیس جمهور مجارستان را با ایران بزرگ و ۱۶۴۷۰۰۰ کیلومتر مربع با تاریخ چند هزاره و منابع سرشارش مقایسه نفرمایید
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »