کرونا در ایران؛ حسن روحانی: اگر عزاداری نباشد؛ مردم دلگیر، افسرده و مضطرب می‌شوند!

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 50 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

حسن روحانی در جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا گفت باید اعتدال در دستور کار باشد «زیرا اگر بگوییم محرم عزاداری نباشد نادرست است و مردم را دلگیر می‌کند و اضطراب و افسردگی برای مردم ایجاد می‌کند.» گاهشمار_کرونا کاری از شاهد علویShahedAlavi 👇 اخبار_ایران

«ایرج حریرچی»، در ادامه با اشاره به این‌که وقتی عروسی، سفر و غیره برقرار است نمی‌شود برای محرم کاری نکنیم و باید متعادل رفتار کرد، گفت اصل بر این است که هرگونه تجمع مناسب نیست؛ اما فشار می‌آورند تا کنکور را تعطیل کنند تا به شمالجمعی از پزشکان ایرانی با نوشتن نامه‌ای سرگشاده به مراجع تقلید، مبلغان مذهبی و مداحان از آنان خواسته‌اند ضمن پرهیز دادن عزاداران از برگزاری مجالس حضوری، بر شیوه‌های نوین عزاداری خانوادگی در منازل، بهره‌گیری حداکثری از رسانه‌های تصویری و صوتی و فضای مجازی و توزیع...

این عضو کمیته علمی ستاد ملی کرونا هشدار داد که در اکثر استان‌ها و به‌خصوص تهران، تعداد مبتلایان بسیار زیاد است، به‌طوری‌که اکثر بیمارستان‌ها پر شده‌اند و تعداد افراد بدحال در اتاق‌های آی‌سی‌یو و زیر دستگاه تنفس مصنوعی هم بیشتر شده که تعداد زیادی از آنان می‌میرند و آی‌سی‌یوهای بیمارستان‌ها هم تقریبا پر شده‌اند.

پیش‌تر «علی‌رضا رییسی»، از معاونان وزارت بهداشت خبر از رضایت بالای داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد از شیوه رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این آزمون داده بود، «محمدباقر قالیباف»، رییس مجلس، در مجلس گفت برخی از پیام‌های رسیده در مورد کنکور ارشد، خبر از نقص جدی در اجرای پروتکل‌های بهداشتی جدید بود و خواستار بررسی میدانی این.

سازمان سنجش آموزش کشور در مقابل با اشاره به نتایج نظرسنجی از داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد و رضایت ٩١ درصد از آن‌ها از رعایت اصول بهداشتی در حوزه‌های امتحانی، مدعی شد مطالب منتشرشده در فضای مجازی دال بر عدم رعایت پروتکل‌ها در برگزاری آزمون کذب و در راستای تشویش اذهان عمومی و بی‌اعتبار کردن سازمان­‌های مورد اعتماد مردم

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران؛ 163 فوتی و 2020 مورد ابتلای جدید در یک روزکرونا در ایران؛ 163 فوتی و 2020 مورد ابتلای جدید در یک روز
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سفیر ایران در لبنان: ایران مشارکت فعالی در بازسازی بیروت خواهد داشتسفیر جمهوری اسلامی ایران در لبنان در جریان بازدید از بیمارستان صحرایی ایران در بیروت تاکید کرد که کشورمان مشارکت فعالی در بازسازی بیروت خواهد داشت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ فوت 189 بیمار و ثبت 2132 مورد جدید ابتلا طی یک روزکرونا در ایران؛ فوت 189 بیمار و ثبت 2132 مورد جدید ابتلا طی یک روز
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران- 19 مرداد 1399کماکان استان‌های مازندران، تهران، قم، گلستان، خراسان شمالی، اردبیل، اصفهان، البرز، خراسان رضوی، کرمان، سمنان، آذربایجان شرقی، مرکزی، یزد و گیلان در وضعیت قرمز قرار دارند.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

ادامه نگرانی‌ها از برگزاری مراسم محرم همزمان با بحران کرونا در ایران - BBC News فارسیآمار روزانه مرگ و میر ناشی از کرونا در ایران همچنان سه رقمی است. با این حال دولت دستورالعملی برای اجرای مراسم عزاداری محرم اعلام کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

روحانی: باید در مبارزه با کرونا یک مسیر اعتدالی در نظر بگیریمتهران - ایرنا - رییس جمهوری با بیان اینکه زمان پایان کرونا مشخص نیست، گفت: باید یک مسیر اعتدالی در مبارزه با کرونا را در نظر بگیریم نه می‌توانیم فعالیت را کامل تعطیل کنیم و نه می‌توانیم مانند گذشته عمل کنیم. ادامه محدودیت‌های شدید امکان پذیر نیست.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »