کرونا در ایران - ۵ هزار مبتلای جدید در یک روز؛ هزینه ۱۴۰ میلیون تومانی بستری شدن در خانه

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 54 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺کرونا در ایران - ۵ هزار مبتلای جدید در یک روز؛ هزینه ۱۴۰ میلیون تومانی بستری شدن در خانه ▪️آمار وزارت بهداشت ایران نشان می‌دهد از ۱۰ مرداد تا ۱۱ مرداد، ۴۱۱ نفر در اثر ابتلا به کرونا جان باختند

این آمار از افزایش ۳۸ درصدی شمار مرگ و میر ناشی از ابتلا به کووید-۱۹ در ایران نسبت به هفته گذشته خبر می‌دهد.وزارت بهداشت ایران همچنین در این ۲۴ ساعت، شناسایی ۳۷ هزار و ۱۸۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا را تأیید کرد.

به گفته خانم لاری، استان‌های مازندران، ایلام، گلستان، و سمنان بیشترین شمار مبتلایان را در هفته گذشته ثبت کردند.در‌ گیلان، ۱۶ شهرستان از ۱۷ شهرستان در وضعیت قرمز قرار گرفته‌اند.آمار رسمی نشان می‌دهد در ۱۰ ماه گذشته، آمار بستری‌شده‌ها در گیلان بیش از ۵ برابر شده است. در حال حاضر،بیش از هزار و ۲۵۰ بیمار مبتلا به کووید-۱۹ در بیمارستان های گیلان بستری هستند. ایرج حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت می‌گوید در گیلان ۳۰ درصد مردم از ماسک استفاده می‌کنند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی آبادان نیز می‌گوید ممکن است شرایط به گونه‌ای شود که از فضای پارکینگ بیمارستان‌ها‌ برای بستری بیماران استفاده کنیم. مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو می‌گوید خط تولید یکی از شرکت‌های تولید سرم، به دلیل بازسازی خطوط تولیدش متوقف شده است. در این نامه گفته شده که گروه‌های «کلاهبردار» و «سودجو» ممکن است به دنبال پر کردن ویال های خالی واکسن «که به طور نامناسب دفع شده اند» باشند.در حالی که ظرفیت بیمارستان‌های سراسر کشور رو به تکمیل است، «تجارت نیوز» در‌ گزارشی هزینه‌های بستری در بیمارستان و یا خانه را برآورد کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Anyone that believes the official, Iranian, statistics on Corona should have his head examined. Banning of the effective vaccines by the Supreme Criminal Khamenei has caused in excess of one million deaths. Another crime against humanity committed by the medieval mullahs.

ما که پول نداریم کرولا بگیریم کروناشو میگیریم......

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران - مقامات بهداشتی و دانشگاهی از «طغیان کرونا» در مناطق مختلف کشور خبر می‌دهندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. از کرونا در امریکا چه خبر ؟ اونجا خبری نیست که فقط دنبال اخبار ایرانید.امار مبتلایان امریکا ۵۱۸۹۸ و فوت شدگان۲۴۱ نفر اونجا مشکلی نیست؟؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در ایران طی یک هفته 38 درصد افزایش یافتبراساس اعلام وزارت بهداشت ایران در یک هفته اخیر موارد فوتی ناشی از کرونا در این کشور 38.2 درصد و موارد بستری 32 درصد افزایش داشته است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نگرانی از وقوع موج سهمگین‌تر شیوع کرونا در ایران؛ وزارت بهداشت: واردات واکسن باید ادامه یابدبا ادامه کندی روند تولید واکسن، علیرضا رئیسی، سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا در ایران اعتراف کرده که برای قطع زنجیره کرونا باید واکسن وارد شود. او تصریح کرده است که تصمیم‌گیری در مورد تعیین شروط واردات واکسن کرونا توسط افرادی خارج از چارچوب وزارت بهداشت اتخاذ شده بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ وقفه واکسیناسیون و شماتت شهروندان | DW | 01.08.2021سخنگوی ستاد کرونا در ایران می‌گوید ۹۰درصد بیماران بستری بالای ۷۰ سال دارند و تنها ده درصدشان یک نوبت واکسن زده‌اند. او از مردم گلایه کرده که چرا واکسن نمی‌زنند. آیا مسئولیت مرگ و میرها و کمبود واکسن متوجه مردم است؟ خبر را درست بخوانید! همان دوز اول را ۱۰ درصد زده اند!؟؟ چرا؟ الان که برای بالای ۶۰ سال دوز اول و دوم را به راحتی میزنند اونم چه واکسنی خود واکسن عامل پخش کرونا و کشته شدن مردمه این دیوثها مشکل ورشکستگی صندوق بازنشستگان را به این شکل حل کردند
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بحران کرونا در ایران به کمبود سِرُم تزریقی رسیداوج گیری بیماری کووید-19 در ایران باعث کمبود تخت، دارو و سرم تزریقی شده است که به گفته سازمان غذا و داروی ایران مشکل در خط تولید یک کارخانه این معضل را به وجود آورده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وضعیت وخیم بیمارستان‌های ایران در روزهای اوج‌گیری دوباره کروناوضعیت وخیم بیمارستان‌های ایران در روزهای اوج‌گیری دوباره کرونا برخی از بیمارستان‌های ایران مانند بیمارستان بقیه الله تهران به علت کمبود تخت بیمارستانی مجبور شدند مساجد و نمازخانه‌های خود را به بخش کرونا تبدیل کنند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »