کرونا در ایران؛ از هر ۱۴ بیمار یک نفر می‌میرد، وزیر با مداحان جلسه می‌گذارد

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

درحالی‌که هر روز بیش از ۷۰۰ مبتلای جدید به کرونا در پایتخت بستری می‌شوند و از هر ١٤ بیمار بستری در تهران، یک نفر جان خود را از دست می‌دهند، وزیر بهداشت برای برگزاری عزاداری_محرم با مداحان دیدار کرد! گزارش ShahedAlavi👇 کرونا_در_ایران بهداشت_عمومی

حریرچی البته نگفت این در مورد آمار مرگ‌ومیر هم صادق است و تنها مرگ‌ومیر کسانی که از آن‌ها تست گرفته شده، اعلام شده است اما هشدار داد که با وجود ۸۴ میلیون نفر جمعیت، کشور تنها ۱۳۰ هزار تخت بیمارستانی دارد و به گفته او فاجعه در تعداد آی‌سی‌یو است که یک تخت به ازای هر ۱۰۰ هزار است و هرچند هنوز هیچ بیماری پشت در نمانده است اما بیمارستان‌ها پردر جلسه ستاد مقابله با کرونای روز پنجشنبه هم مقرر شد که اجرای طرح ترافیک در شهر تهران، به مدت یک هفته تعلیق شود.

حسن روحانی در همین جلسه خبر داد که در مراسم عزاداری محرم با بهره‌گیری از ابتکارات جدید و همسو با شرایط خاص کشور در موضوع کرونا، بخشی از عزاداری‌ها به فضای مجازی منتقل شده و در حسینه‌های مجازیدر شرایطی که موج دوم کرونا در ایران دست‌کم ۲۸ استان را درگیر کرده است، «محمدرضا کریمیان»، از مسئولان فرودگاه امام خمینی تهران خبر داد که از ۱۵ مرداد شرط ورود مسافران به ایران از طریق این مرز هوایی، ارایه برگه آزمایش منفی کرونا به زبان انگلیسی و با تایید مقام‌های صلاحیت‌دار بهداشتی کشور مبدا است که...

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران؛ فوت 226 بیمار دیگر و ثبت 2621 مبتلای جدیدکرونا در ایران؛ فوت 226 بیمار دیگر و ثبت 2621 مبتلای جدید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار موارد ابتلا به ویروس کرونا در جهان از ۱۷ میلیون نفر گذشتبر اساس آمار روزانه‌ای که خبرگزاری فرانسه با استناد به داده‌های منابع موثق از سراسر جهان ارائه می‌کند بیش از نیمی از هفده میلیون مورد ابتلا در سه کشور آمریکا، برزیل و هند به ثبت رسیده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

واکسن کرونا از ۲۵ مرداد در دسترس مردم روسیه قرار می‌گیردواکسن کرونا از ۲۵ مرداد در دسترس مردم روسیه قرار می‌گیرد یک مقام روسی اعلام کرد که واکسن کروناویروس از تاریخ ۱۵ اوت مقارن با ۲۵ مرداد در دسترس مردم روسیه خواهد بود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران- 9 مرداد 1399
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در روسیه؛ شمار مبتلایان از مرز 834 هزار نفر گذشت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

برگزاری آزمون دکتری در ایران همزمان با هشدار‌های کرونا - BBC News فارسیدر ایران، به رغم هشدارها، امروز کنکور دکترای تخصصی برگزار شد. برگزاری آزمون‌های سراسری ورود به دانشگاه‌ها هم که برای سه هفته دیگر برنامه ریزی شده بسیاری را نگران کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »