کرونا؛ بازی‌های لیگ فوتبال آلمان پس از تاخیری دو ماهه از امروز شروع می‌شود

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

بوندسلیگا، لیگ فوتبال آلمان، اولین لیگ معتبر اروپایی است که رقابت‌های فصل را پس از تاخیری که به دلیل شیوع ویروس کرونا ایجاد شده بود، از امروز در پشت درهای بسته از سر می‌گیرد. به هیچ تماشاگری اجازه ورود به ورزشگاه داده نمی‌شود، اما بازی‌ها برای صدها میلیون هوادار فوتبال در سراسر جهان پخش می‌شود. لیگ فوتبال آلمان از ۱۳ ماه مارس (دو ماه پیش) در حالی تعلیق شد که اکثر تیم ها هنوز ۹ بازی دیگر باید انجام می‌دادند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

بوندسلیگا، لیگ فوتبال آلمان، اولین لیگ معتبر اروپایی است که رقابت‌های فصل را پس از تاخیری که به دلیل شیوع ویروس کرونا ایجاد شده بود، از امروز در پشت درهای بسته از سر می‌گیرد.

به هیچ تماشاگری اجازه ورود به ورزشگاه داده نمی‌شود، اما بازی‌ها برای صدها میلیون هوادار فوتبال در سراسر جهان پخش می‌شود. قرار است برای اطمینان از این که تماشاگری وارد ورزشگاه نمی‌شود و همچنین برای جلوگیری از هر گونه اختلالی در برگزاری بازی‌ها، پلیس در استادیوم‌ها مستقر شود.در حدود ۳۰۰ نفر شامل بازیکنان، کارکنان و مقامات در داخل و اطراف ورزشگاهها خواهند بود. از بازیکنان تست کرونا گرفته شده و انتظار می‌رود که در زمان بازی فاصله اجتماعی را رعایت کنند.

پیش از شروع بازی‌ها در طول هفته گذشته، تیم‌ها در قرنطینه بوده و برای تمرین، از هتل محل اقامتشان به ورزشگاه برده می‌شدند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

فوتبال زنان چه موقع شروع میشه؟!....

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انتقاد ریچارد گرنل از خواست خروج تسلیحات اتمی آمریکا از آلمان | DW | 14.05.2020ریچارد گرنل، سفیر آمریکا در آلمان خواستار حمایت حزب سوسیال ‌دمکرات آلمان از متحدان این کشور در ناتو (پیمان آتلانتیک شمالی) شد. نمایندگان حزب سوسیال دمکرات‌ آلمان مخالف استقرار تسلیحات اتمی آمریکا در آلمان هستند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بیش از 15 درصد از جمعیت ترکیه جوان هستندجمعیت افراد بین 15 تا 24 سال در ترکیه بالغ بر 12.9 میلیون نفر است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ملخ‌ها نیمی از محصولات کشاورزان کراچی پاکستان را از بین بردندکشاورزان منطقه بلوچستان پاکستان در تلاشند تا با استفاده از سموم دفع آفات با ملخ‌هایی مبارزه کنند که به گفته آنها ماحصل تلاش یک ساله آنها را از بین برده‌اند. حمله این ملخ‌ها در سه دهه اخیر بی‌سابقه بوده است. متاسفم ولنبلونکم بشیء من الخوف والجوع ونقص من الاموال والانفس والثمرات وبشر الصابرین
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

چاووش‌اوغلو: 70 هزار نفر از هموطنان‌مان را از 114 کشور منتقل کردیمچاووش‌اوغلو: 70 هزار نفر از هموطنان‌مان را از 114 کشور منتقل کردیم - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سیلوستر استالونه یک بازیگر تئاتر که از اغمای ناشی از ابتلا به کرونا برخاسته است را با شخصیت «راکی» مقایسه کردسیلوستر استالونه یک بازیگر تئاتر که از اغمای ناشی از ابتلا به کرونا برخاسته است را با شخصیت «راکی» مقایسه کرد نیک کوردرو که به بیماری کووید۱۹ مبتلا شده است، چند هفته در اغما بود و در بخش مراقبت‌های ویژه در وضعیتی بحرانی قرار داشت.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دژاگه: چرا برخلاف دنیا عده‌ای اصرار به ادامه لیگ ایران دارند؟دژاگه: *چرا برخلاف دنیا عده‌ای اصرار به ادامه لیگ ایران دارند؟ *از رییس جمهور تقاضا دارم که درباره برگزاری لیگ برتر به فکر ورزشکاران باشند *چه تضمینی وجود دارد که بازیکنان بعد از شروع تمرینات، کرونا نگیرند؟! *فکر کردن به ادامه‌ی لیگ کار اشتباهی است البته اینم که میدونه بازم تیمش هیچ گهی نمیشه بی تاثیر نیست جیک جیک مستونت بود چرا پاشدی اومدی ایران پول توش بود الان تازه میفهمی ایران چه جور جاییه نصف ایرانیای خارج از کشور هم شبیه تو هستن بهمون دلیل که اصرار به باز گشایی مدارس دارن
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »