کرونا در ایران؛ مرگ ۱۳۲ نفر در شبانه‌روز گذشته و وضعیت بحرانی بیش از ۴ هزار نفر

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

گروهی از پزشکان با انتشار نامه‌ای خطاب به مراجع تقلید از آنها خواسته‌اند تا برای جلوگیری از شیوع کرونا از مسیر عزاداری‌های محرم، وارد عمل شوند.

در این نامه اعلام شده است که تا کنون حدود ۲۰۰ نفر از اعضای کادر پزشکی کشور در راه معالجۀ مبتلایان به کرونا جان خود را از دست داده‌اند.

آنها در نامۀ خود بر این موضوع تاکید کرده‌اند که برگزاری هرگونه تجمع برای عزاداری، باعث افزایش شمار مبتلایان و مرگ شهروندان می‌شود و در صورت صدور مجوز عزاداری، هیچ تضمینی برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی در جریان این عزاداری‌ها وجود ندارد و حتی با استفاده از ماسک و رعایت فاصله بین عزاداران، امکان جدی سرایت بیماری وجود دارد.

بر این اساس پزشکان از مراجع تقلید خواسته‌اند تا با اتکا به فقه جعفری، عزاداران را از شرکت در این مراسم پرهیز دهند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تعداد بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 220 هزار و 546 نفر رسیدتعداد بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 220 هزار و 546 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمار ابتلا به کرونا در آلمان از 214 هزار نفر گذشتشمار مبتلایان به ویروس کرونا در آلمان با شناسایی 1147 بیمار دیگر طی یک روز اخیر به 214 هزار و 214 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در هند از ۲ میلیون نفر عبور کرددولت هند روز جمعه ۷ اوت (۱۷ مرداد) اعلام کرد شمار مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور از ۲ میلیون نفر عبور کرده است. این در حالی است که تا کنون بیش از ۴۰ هزار نفر نیز در اثر این بیماری جان خود را از دست داده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شمار قربانیان ویروس کرونا در ایران از مرز ۱۸ هزار نفر گذشتویروس کرونا تا به امروز بیش از ۱۹ میلیون نفر را به بیماری کووید۱۹ مبتلا کرده و جان بیش از ۷۱۸ هزار نفر را گرفته است. بیش از ۱۲ میلیون نفر نیز در سراسر جهان که به این ویروس آلوده بوده‌اند بهبود یافته‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تعداد بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 221 هزار و 574 نفر رسیدتعداد بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 221 هزار و 574 نفر رسید شمار مبتلایان به کرونا در ترکیه با شناسایی 1185 مورد جدید طی شبانه روز گذشته به 238 هزار و 450 نفر و شمار قربانیان این ویروس نیز با فوت 15 بیمار دیگر به 5813 تن رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در جهان؛ آمار مبتلایان از 19 میلیون و 548 هزار نفر گذشت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »