کرونا و فوتبال؛ شصت و هشت درصد بازیکنان لیگ برتر دو دز واکسن زده‌اند - BBC News فارسی

27/07/1400 07:32 ب.ظ

کرونا و فوتبال؛ شصت و هشت درصد بازیکنان لیگ برتر دو دز واکسن زده‌اند

ویروس کرونا؛ باشگاه‌های لیگ برتر فوتبال انگلیس چگونه به اوضاع کمک می‌کنند؟حدود دو هفته قبل کالوم رابینسون، ملی‌پوش اهل جمهوری ایرلند که دو بار مبتلا به کووید-۱۹ شده، اعلام کرد نمی‌خواهد واکسن بزند.صحبت‌های رابینسون چند روز بعد از این بود که یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول خشم خود را از بازیکنان لیگ برتر که از واکسن زدن امتناع می‌کنند، اعلام کرد.

حدود دو هفته قبل کالوم رابینسون، ملی‌پوش اهل جمهوری ایرلند که دو بار مبتلا به کووید-۱۹ شده، اعلام کرد نمی‌خواهد واکسن بزند. صحبت‌های رابینسون چند روز بعد از این بود که یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول خشم خود را از بازیکنان لیگ برتر که از واکسن زدن امتناع می‌کنند، اعلام کرد.

کلوپ گفته بود: "۹۹ درصد بازیکنان واکسینه شده‌اند و این نتوانسته بقیه را قانع کند که این کار را انجام دهند. ضمن این که واکسن زدن نه فقط از شخص واکسینه شده بلکه از تمام افراد اطراف او حفاظت می‌کند." بی‌بی‌سی مطلع شده است که تا ماه سپتامبر ۴۹ درصد بازیکنان به طور کامل واکسینه شده بودند و این آمار در ماه قبل از آن ۱۸ درصد بود.

مربیان لیگ برتری مانند کلوپ، پپ گواردیولا، میکل آرتتا، نونو اسپیریتو سانتو، استیو بروس و گراهام پاتر قبلا از بازیکنان خواسته بودند که واکسن بزنند.

ادامه مطلب:
bbcpersiansport »

آغاز لیگ برتر با دروغ به فیفا؛ ورود به استخر آزاد، به ورزشگاه ممنوع

شش قدم؛ ائتلاف مدعیان لیگ برتر برای شکستن رکورد پرسپولیس - BBC News فارسیپرسپولیس از پایان فصل ۹۶ -۱۳۹۵ که جام قهرمانی لیگ برتر را پس از ۹ سال بالای سر برد، تا امروز دستش را از روی این جام برنداشته است. پنج قهرمانی پیاپی، از پرسپولیس، مجموعه‌ای ساخته که با شروع هر فصل می‌تواند نامش را به عنوان مدعی اصلی قهرمانی مطرح کند.

پانوراما| لیگ برتر فوتبال ایران 21 ساله شد📊 اینفوگرافی| لیگ برتر فوتبال ایران ۲۱ ساله شد 👈مشاهده تصویر باکیفیت ورزشی EtemadOnline

سهم ترکیه در تجارت جهانی برای نخستین بار به بیش از یک درصد رسیدسهم ترکیه در تجارت جهانی برای نخستین بار به بیش از یک درصد رسید

چند درصد جمعیت کشورهای عضو اتحادیه اروپا در معرض فقر یا محرومیت اجتماعی قرار دارند؟یورواستات با انتشار گزارشی اعلام کرد که در میان کشورهای عضو اتحادیه اروپا، جمهوری چک با ۱۱.۵ درصد پایین‌ترین جمعیت در معرض فقر یا محرومیت اجتماعی را داراست و در مقابل رومانی با ۳۵.۸ درصد بیشترین جمعیت در خطر فقر یا محرومیت را داراست.

قیمت تایر رسماً 30 تا 40 درصد افزایش یافت+ نامه- اخبار صنعت و تجارت - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimقیمت تایر رسماً ۳۰ تا ۴۰ درصد افزایش یافت تایرهای سواری رادیال و ون مجموعاً ۳۰ درصد افزایش، مرحله اول ۲۰ درصد و مرحله دوم ۱۰ درصد تایرهای بایاس و رادیال نیمه سنگین، سنگین و کشاورزی مجموعا ۴۰ درصد افزایش، مرحله اول ۳۰ درصد و مرحله دوم ۱۰ درصد کشور شده دزدخانه. ال برکت الله آیا در آمد مردم و کارگر هم اندازه تایر گران می‌شود جو بسیار ت شخمیه هرکی واسه خودش میتازه با این همه فراوانی جنس وگرونی بوی کودتا وتغییر به مشام میرسه🤔🤨😉

ویروس کرونا؛ باشگاه‌های لیگ برتر فوتبال انگلیس چگونه به اوضاع کمک می‌کنند؟

حدود دو هفته قبل کالوم رابینسون، ملی‌پوش اهل جمهوری ایرلند که دو بار مبتلا به کووید-۱۹ شده، اعلام کرد نمی‌خواهد واکسن بزند.

صحبت‌های رابینسون چند روز بعد از این بود که یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول خشم خود را از بازیکنان لیگ برتر که از واکسن زدن امتناع می‌کنند، اعلام کرد.

کلوپ گفته بود: "۹۹ درصد بازیکنان واکسینه شده‌اند و این نتوانسته بقیه را قانع کند که این کار را انجام دهند. ضمن این که واکسن زدن نه فقط از شخص واکسینه شده بلکه از تمام افراد اطراف او حفاظت می‌کند."

بی‌بی‌سی مطلع شده است که تا ماه سپتامبر ۴۹ درصد بازیکنان به طور کامل واکسینه شده بودند و این آمار در ماه قبل از آن ۱۸ درصد بود.

مربیان لیگ برتری مانند کلوپ، پپ گواردیولا، میکل آرتتا، نونو اسپیریتو سانتو، استیو بروس و گراهام پاتر قبلا از بازیکنان خواسته بودند که واکسن بزنند.

گرث ساوتگیت، سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس پیش از این راجع به جوانان بریتانیا گفته بود: "در سن و سال آن‌ها، افراد آمادگی بیشتری برای قبول تئوری توطئه دارند. آن‌ها بیشتر شبکه‌های اجتماعی را می‌خوانندو شاید بیشتر در مقابل چنین دیدگاه‌هایی آسیب‌پذیر باشند. تا جایی که من می‌بینم، کمی سردرگمی در این رابطه وجود دارد."