کرونا در ایران؛ آماده‌باش به بیمارستان‌ها برای پیک بعد از انتخابات

21/03/1400 03:44 ب.ظ

«محمد طالب‌پور»، رییس «بیمارستان سینا» تهران از رعایت نشدن پروتکل‌های بهداشتی در دوران انتخابات_ریاست_جمهوری ابراز نگرانی کرد و گفت: «به ما توصیه شده است برای موج محدود کرونا پس از انتخابات، در حالت آماده‌باش قرار بگیریم.» اخبار_ایران کرونا_در_ایران

طالب‌پور با بیان این که نگرانی اصلی در مورد روز برگزاری انتخابات است، گفت: «نمی‌توان انتخابات را برگزار نکرد بلکه باید همه پروتکل‌های بهداشتی رعایت و شرایطی ایجاد شود که بیشتر کارها در فضای باز صورت گیرد.

»

روز پنج‌شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ برگزاری مراسم‌ تبلیغاتی ستاد «ابراهیم رئیسی» بدون رعایت پروتکل‌های بهداشتی با اعتراض مقامات استان خوزستان روبه‌رو شده بود. فرماندار اهواز تاکید کرده بود که در تجمع انتخاباتی ابراهیم رئیسی در این شهر، مراسم در ساعات منع تردد و برخلاف ساعت تعیین شده برگزار شده است.

در حال حاضر ۱۶ شهر کشور در وضعیت قرمز، ۲۰۱ شهر در وضعیت نارنجی و ۲۳۱ شهر در وضعیت زرد قرار دارند و هیچ شهری در وضعیت آبی قرار ندارد. بنا بر اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در روز جمعه ۲۱ خرداد، طی یک شبانه‌روز گذشته، ۱۲۴ نفر دیگر جان خود را بر اثر کرونا در کشور از دست داده‌ و نزدیک به ۱۰ هزار بیمار جدید شناسایی شده‌‌اند. headtopics.com

بر اساس این گزارش، مجموع بیماران کووید-۱۹ در کشور به سه میلیون و ۱۳ هزار و ۷۸ نفر و تعداد کل جان‌باختگان به ۸۱ هزار و ۷۹۶ نفر رسیده است.

ادامه مطلب:
iranwire »

واکسیناسیون کرونا در ترکیه؛ بیش از 32 میلیون دوز تزریق شدوزارت بهداشت ترکیه از تزریق 32 میلیون دوز و 12 هزار و 290 دوز واکسن کرونا در کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

واکسیناسیون کرونا در جهان؛ بیش از 2 میلیارد و 260 میلیون دوز تزریق شدتاکنون بیش از 2 میلیارد و 260 میلیون دوز واکسن ضد کووید-19 در سراسر جهان تزریق شده و ترکیه دهمین کشور از لحاظ میزان واکسیناسیون است. - خبرگزاری آناتولی

واکسیناسیون کرونا در جهان؛ بیش از 2 میلیارد و 300 میلیون دوز تزریق شدتاکنون بیش از 2 میلیارد و 300 میلیون دوز واکسن ضد کووید-19 در سراسر جهان تزریق شده و ترکیه دهمین کشور از لحاظ میزان واکسیناسیون است. - خبرگزاری آناتولی سهم ایران؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آیا قوانین ایران در مورد مهریه در ازدواج‌های ثبت شده در اروپا صادق است؟احوال شخصیه ایرانیان (از جمله نکاح) تابع قوانین ایران هستند و اگر شوهر ایرانی باشد مهریه قابل مطالبه است. مستنبط از ماده ٧ قانون مدنی و فصل تابعیت همان قانون

قاضی زاده هاشمی: از زمان تاسیس دولت تا ٢٢بهمن کرونا را حل و فصل می‌کنیمکاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: از زمان تاسیس دولت تا ٢٢بهمن قضیه کرونا را از نظر رعایت پروتکل‌ها و واکسیناسیون حل و فصل می‌کنیم. توهم زدی داداچ😂😂😂😂 انشاءالله هر نفر یک ستاد رئیسی ... مراقب مکر دشمنان و معاندین و ... باشید دشمنان دنبال شکسته شدن رای انقلابیها هستن گشت_ارشاد_برای_مدیران داداش ساقیت کیه

کمتر از نیم درصد جمعیت ایران دوز دوم واکسن کرونا دریافت کرده‌اند | DW | 10.06.2021رئیس کمیته علمی مقابله با کرونا در ایران آخرین آمار و ارقام در باره واکسیناسیون را اعلام کرد. او وعده داد که در ماه‌های آینده تا ۳۰ میلیون دوز واکسن داخلی تولید خواهد شد. شما در کمیته‌‌های ما علم میبینید؟تا به امروز حتی یک مقاله علمی در مورد واکسنهای ایرانی خوندید؟کدوم کمیته‌ی علمی؟ این فقط یه کمیته‌ی سیاسیه رای_بی_رای

استان‌وایر- «محمد طالب‌پور»، رییس «بیمارستان سینا» تهران از رعایت نشدن پروتکل‌های بهداشتی در دوران انتخابات ریاست جمهوری ابراز نگرانی کرد و گفت: «به ما توصیه شده است برای موج محدود کرونا پس از انتخابات، در حالت آماده‌باش قرار بگیریم.»

طالب‌پور با بیان این که نگرانی اصلی در مورد روز برگزاری انتخابات است، گفت: «نمی‌توان انتخابات را برگزار نکرد بلکه باید همه پروتکل‌های بهداشتی رعایت و شرایطی ایجاد شود که بیشتر کارها در فضای باز صورت گیرد.»

روز پنج‌شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ برگزاری مراسم‌ تبلیغاتی ستاد «ابراهیم رئیسی» بدون رعایت پروتکل‌های بهداشتی با اعتراض مقامات استان خوزستان روبه‌رو شده بود.

فرماندار اهواز تاکید کرده بود که در تجمع انتخاباتی ابراهیم رئیسی در این شهر، مراسم در ساعات منع تردد و برخلاف ساعت تعیین شده برگزار شده است.

در حال حاضر ۱۶ شهر کشور در وضعیت قرمز، ۲۰۱ شهر در وضعیت نارنجی و ۲۳۱ شهر در وضعیت زرد قرار دارند و هیچ شهری در وضعیت آبی قرار ندارد.

بنا بر اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در روز جمعه ۲۱ خرداد، طی یک شبانه‌روز گذشته، ۱۲۴ نفر دیگر جان خود را بر اثر کرونا در کشور از دست داده‌ و نزدیک به ۱۰ هزار بیمار جدید شناسایی شده‌‌اند.

بر اساس این گزارش، مجموع بیماران کووید-۱۹ در کشور به سه میلیون و ۱۳ هزار و ۷۸ نفر و تعداد کل جان‌باختگان به ۸۱ هزار و ۷۹۶ نفر رسیده است.

روند واکسیناسیون کرونا در کشور نیز هم‌چنان با کندی پیش می‌رود.

بر اساس اعلام وزارت بهداشت، تاکنون جهار میلیون و ۲۹۵ هزار و ۸۰۷ نفر دوز اول و ۷۶۵ هزار و ۲۱۳ نفر نیز دوز دوم واکسن کرونا را در کشور دریافت کرده‌اند و مجموع واکسن‌های تزریق‌ شده در کشور به پنج میلیون و ۶۱ هزار و ۲۰ دوز برآورد شده است.

برخی مقامات ستاد مقابله با کرونا در روزهای گذشته از استفاده از واکسن «برکت» به عنوان دوز دوم واکسن کرونا در ایران سخن به میان آورده‌اند.

محققان مستقل با اشاره به ابهام‌ها درباره مراحل تولید این واکسن، درباره استفاده از آن در ایران ابراز نگرانی کرده‌اند.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: