کرونا در ایران؛ کرونا توریست، تبلیغ سفر به کشورهای همسایه با هدف تزریق واکسن

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 48 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تبلیغاتی از سفرهای هوایی به کشورهای همسایه ایران برای تزریق واکسن_کرونا مورد توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته؛ سفرهایی که قیمت آن‌ها حداقل ۱۲ میلیون تومان است و مقامات می‌گویند کلاهبرداری است. بهداشت_عمومی گزارشی از پویان خوشحال pkhwshhal

محور اصلی خبرهای این روزهای مربوط به ویروس کرونا را واکسن این ویروس تشکیل داده است. در برخی از کشورهای جهان، تزریق واکسن آغاز و در ایران نیز تولید و واردات واکسن به صورت موازی خبرساز شده است. این در حالی است که آمارهای رسمی از کاهش نسبی مبتلایان و فوتی‌ها حکایت دارند.

انتشار گسترده تبلیغات تور پنج روزه استانبول در روزهای اخیر در شبکه‌های مجازی واکنش‌های گسترده‌ای را در پی داشته است.»، رییس جمهوری ایران امروز چهارشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۹ در آخرین اظهار نظر در خصوص واکسن کرونا گفته است: «برخی کشورها واکسن ساخته‌اند و ما دیروز-۱۸آذر- تصمیم گرفتیم از یک کشور واکسن خریداری شود. دیشب هم دستور این کار را صادر کردم.»

هم‌چنین طی همین مدت، ۲۹۵ بیمار کووید-۱۹ جان خود را از دست داده‌اند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۵۱ هزار و ۲۱۲ نفر رسیده است. این مقام مسوول هم‌چنین شب «یلدا» را مانند یک بمب خطرناک توصیف کرد و گفت میهمانی‌ها و دید و بازدیدهای یلدایی می‌توانند وضعیت کنترل شده این بیماری را با چالش‌های جدید و یا حتی فاجعه‌های بزرگ همراه سازند.نیز که در هفته‌های اخیر بسیار بحرانی و شمار بستری‌های روزانه استان دو رقمی شده بود، بار دیگر وضعیت نگران کننده‌‌ای به خود گرفت. رسانه‌های ایران خبر روز چهارشنبه کرونایی این استان را با تیتر «گرفتار در گرداب کرونا» منتشر کرده‌ بودند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران؛ آغاز قطره‌چکانی واکسیناسیون کرونا در مراکز درمانی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ تهدید ویروس جهش‌یافته در یک‌ سالگی اعلام ورود کرونا
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ عدم هماهنگی در ثبت‌نام واکسیناسیون و نگرانی از ورود گونه هندی کروناکرونا در ایران؛ عدم هماهنگی در ثبت‌نام واکسیناسیون و نگرانی از ورود گونه هندی کرونا آمار جمع‌آوری شده توسط تارنمای «دنیای ما در قالب آمار» نشان می‌دهد شمار مرگ و میر روزانه به ازای هر میلیون نفر در ایران، از هند بالاتر است و تقریبا نزدیک کشور ایتالیا است
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پنهان‌کاری چین در ارتباط با کرونا؛ ابهام در مورد 174 مبتلا به کرونا در 2019سازمان جهانی بهداشت تأکید کرد که چین از ارائه اطلاعات در مورد 174 مورد ابتلا به کرونا که در سال 2019 میگن بن نایف رو میخوان پادشاه کنن خبر درسته یا شایعه ست چين بايد پاسخگو باشد. و عادلانه محاكمه شوند كه چرا در ابتداي اين ويروس، بجاي روشنگري، ان دكتر را به زندان فرستادند. مسول اينهمه جانباختگان از اين ويروس، تنها چين است.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

موج چهارم کرونا در ایران؛ رکورد روزانه تعداد مبتلایان به کرونا شکسته شدموج چهارم کرونا در ایران؛ رکورد روزانه تعداد مبتلایان به کرونا شکسته شد از روز هفدهم تا هجدهم فروردین ۲۰ هزار و ۹۵۴ مبتلای جدید به ویروس کرونا در ایران شناسایی شده است. به گفته سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت ۱۹۳ نفر در ۲۴ ساعت جان خود را از دست دادند جمهوری اسلامی اینجوریه ، بجای سعی در قلع و قمع ویروس کرونا ،داره خانواده هائي که خودش داغدیده کرده قلع و قمع میکنه که در ایران صحرای برهوتی برای عزاداران حسینی درست کنه !! . وجود اش عذاب و عزا برای دنیا . نه_به_جمهوري_اسلامي
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »