کرونا در ایران؛ حتی در وضعیت قرمز کرونا، مراسم اربعین تعطیل‌بردار نیست

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 50 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سازمان تبلیغات اسلامی گفت «روضه‌های امام حسین» تعطیلی‌بردار نیست و جلسات در فضای باز یا فضای سرپوشیده با سقف‌های بلند و با رعایت ضوابط می‌تواند به صورت پرشور برگزار شود. گزارش ShahedAlavi👇 اخبار_ایران کرونا_در_ایران بهداشت_عمومی مراسم_اربعین اربعین

سخن‌گوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اعلام این‌ که تنها منطقه سبز و بدون کرونا در ایران «جزیره ابوموسی» است، گفت وضعیت استان‌های قرمز و هشدار در کشور همانند روزهای گذشته است.

به این ترتیب، در حالی‌که ۲۷ استان ایران در وضعیت قرمز و هشدار هستند، سازمان تبلیغات اسلامی اعلام کرد روضه‌های «امام حسین» تعطیلی بردار نیستند و آیت‌الله «وحید خراسانی»، از مراجع تقلید شیعیان هم گفت عزاداری محرم نباید تعطیل شود. در شرایطی که ستاد ملی مبارزه با کرونا دیروز از نهادهایی هم‌چون سازمان تبلیغات اسلامی خواست در مورد برگزاری مراسم عزاداری محرم نظرات خود را به ستاد بدهند، سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به شیوع کرونا در ایران و نگرانی‌ها از برگزاری مراسم محرم گفت روضه‌های امام حسین تعطیلی بردار نیستند و جلسات در فضای باز یا فضای سرپوشیده با سقف‌های بلند و با رعایت ضوابط می‌توانند به صورت پرشورآیت‌الله وحید خراسانی، از مراجع تقلید شیعیان هم در پاسخ به سوال در مورد برگزاری مراسم اربعین در شرایط کرونا: «شعائر...

استان خوزستان که از مسیرهای راهپیمایی اربعین است، از بیش از دو ماه پیش درگیر وضعیت قرمز کرونا است. ظاهرا دغدغه مسوولان بیش از سلامت مردم و مرگ روزانه آن‌ها در این استان، راهپیمایی عزاداری برای مردگان هزار و ۴۰۰ سال پیش است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران؛ هشدار عضو ستاد ملی کرونا در مورد نسل‌کشی کرونا در ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ آمار رسمی حسن روحانی: ابتلای ۲۵ میلیون ایرانی به کرونا
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

شیوع کرونا در ایران؛ جان باختن ۲۱۷ نفر در ۲۴ ساعت گذشتهوزیر بهداشت ایران هشدار داد که وضعیت ابتلا به ویروس کرونا در پاییز بدتر خواهد شد و با در پیش بودن بیماری آنفولانزا، کار برای کادرهای درمان و پزشکی دشوارتر از این خواهد بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ایران در حال حرکت به سمت ایمنی جمعی کروناعضو کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا درباره نتایج تحقیقاتی مبنی بر ابتلای ۲۵ میلیون ایرانی به کرونا تا کنون، توضیح داد و گفت: چه سیاست کشور بر ایجاد ایمنی جمعی باشد و چه نباشد، ما در حال حرکت به سمت ایمنی جمعی هستیم که به اعتقاد بنده روند ایجاد ایمنی نسبی، روند مثبتی است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ فوت 209 بیمار دیگر و تشخیص 2182 مورد جدیدکرونا در ایران؛ فوت 209 بیمار دیگر و تشخیص 2182 مورد جدید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مرگ و میر روزانه ناشی از کرونا در ایران دوباره از ۲۰۰ تن فراتر رفتشمار جانباختگان ناشی از بیماری کووید ۱۹ در ایران به بالاترین حد در ۵ روز گذشته رسید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »