کرواسی طرح سکه یک یورویی را پس از ادعای سرقت هنری کنار گذاشت

21/11/1400 11:38:00 ق.ظ

کرواسی طرح سکه یک یورویی را پس از ادعای سرقت هنری کنار گذاشت جزئیات بیشتر🔽

بانک ملی کرواسی طرح یک سکه پیشنهادی یک یورویی را پس از ادعاهایی مبنی بر سرقت هنری طراح آن تصویر، کنار گذاشت. در پشت سکه پیشنهادی یک سمور جنگلی طراحی شده بود.

واحد پول کنونی کرواسی، «کونا» از نام حیوانی گرفته شده است که از پوست آن در طول تاریخ به عنوان پول استفاده می‌شده است. استیپان پرانکوویچ یکی از چهار طراح برنده این سکه بود که روز جمعه معرفی شدند. برخی از کاربران شبکه‌های اجتماعی کرواسی متوجه شدند که طرح پرانکوویچ بسیار شبیه به عکسی است که توسط عکاس اسکاتلندی، ایین لیچ گرفته است است.

منطقه یورو در دو راهی رشد و تورم؛ تزریق محرک‌های اقتصادی ادامه می‌یابد؟ لیچ در ایمیلی به یورونیوز نوشت که نخستین بار از مردم کرواسی در مورد این حادثه شنیده است. او در ادامه نوشت: «از اینکه مردم چقدر سریع متوجه شده‌اند که عکس من کپی شده است، شگفت زده شده‌ام.» لیچ گفت: «(در غیر این صورت) من چیزی در مورد آن نمی‌دانستم.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

سیدجواد طباطبایی و اندیشه‌هایش؛ فیلسوف ایرانشهر را بیشتر بشناسیم

سیدجواد طباطبایی، اندیشمند سیاسی، در جامعه روشنفکری ایران با نام «فیلسوف ایرانشهر» شناخته می‌شود، برخی او را «مرشد محافظه‌کاری نوین ایران» می‌خوانند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

صعود ۵۰ درصدی شیبا اینو در یک هفته؛ رونق به بازار ارزهای دیجیتال بازگشتبرخی کارشناسان معتقدند که انتشار گزارش روند رو به رشد اشتغالزایی در اقتصاد آمریکا بسیاری از نوسان‌گیران حرفه‌ای را برای استفاده از فرصت‌ موجود برای ایجاد موج مثبت قیمتی در بازار رمزارزها ترغیب کرد؛ چرا که بهبود شرایط بازار کار آمریکا می‌تواند تردیدهای فدرال رزرو برای افزایش نرخ بهره را رفع کند.

استقلال با پیروزی مقابل پیکان به یک چهارم نهایی جام حذفی رسید

احضار روزنامه‌نگار به دلیل روایت یک حادثه تاریخی

سپاه پاسداران از یک موشک بالستیک با برد ۱۴۵۰ کیلومتر رونمایی کردسپاه_پاسداران از یک موشک_بالستیک با برد ۱۴۵۰ کیلومتر رونمایی کرد ▪️نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز چهارشنبه ۲۰ بهمن از یک موشک بالستیک به نام «خیبرشکن» با برد ۱۴۵۰ کیلومتر و «دارای سوخت جامد» در یکی از پایگاه‌های خود رونمایی کرد. سپاه سندروم رونمایی از موشک موقع توافق رو داره؟؟

العربیه: نخست وزیر لیبی از یک سوءقصد جان سالم به در بردشبکه تلویزیونی العربیه گزارش داد که عبدالحمید الدبیبه، نخست وزیر لیبی، بامداد پنج‌شنبه ۲۱ بهمن از یک سوءقصد جان سالم به در برد.

تصویری؛ نخست‌وزیر لیبی از یک سوءقصد جان سالم به در بردعبدالحمید الدبیبه، نخست‌وزیر دولت وحدت ملی در لیبی، سحرگاه پنج‌شنبه 10 فوریه از یک سوءقصد در مرکز طرابلس، پایتخت این کشور، جان سالم به در برد.منابع محلی