کره شمالی دو موشک دیگر پرتاب کرد؛ آمریکا می‌گوید شرایط را زیر نظر دارد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

🔴 خبر فوری | کره شمالی دو موشک دیگر پرتاب کرد؛ آمریکا می‌گوید شرایط را زیر نظر دارد ⚡️ کره_شمالی هفته گذشته سه بار اقدام به پرتاب موشک های بالیستیک کوتاه برد خود کرد. کره_جنوبی و ایالات متحده آمریکا از دوشنبه یک رزمایش مشترک آغاز کردند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

در آستانه ضرب الاجل ۹ شهریور فیفا؛ دولت روحانی «هماهنگی» را بهانه تاخیر حضور زنان در ورزشگاه‌ها اعلام کرد

پیش از این نیز دولت و وزارت ورزش از موافقت خود با ورود زنان به ورزشگاه ها سخن گفته بودند و آن را مشروط به آماده کردن زیرساخت‌های لازم دانسته بودند. موضوعی که حتی اخیرا وزارت ورزش اعلام کرده «همه زیرساخت ها برای حضور زنان در همه ورزشگاه ها فراهم است. » با این حال هنوز گره کور حضور زنان در ورزشگاه های ایران باز نشده و دلیلش بی ارتباط با هماهنگی های بین دستگاه‌ها و البته نظر مراجع نیست.

برخی معتقدند دولت روحانی سعی دارد با طرح این موضوع که تندروها در دیگر ارکان حکومت مانع حضور زنان هستند، خود را مسئول اعلام نکند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

کمونیست یعنی فقر برای همه فروریخته است مانع زندگیست

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اعتراض دانشگاه بلژیکی به ادامه بازداشت یک استاد/لغو برگزاری دوره‌های مشترک دو دانشگاهرییس دانشگاه تهران با اشاره به نامه رییس دانشگاه 'لوون' بلژیک گفت: بعد از انتشار خبر قطع ارتباط دانشگاه 'لوون' بلژیک با دانشگاه تهران به دلیل بازداشت یکی از استادان این دانشگاه در ایران، رییس دانشگاه در نامه‌ای اعلام کرد ارتباط ما قطع نشده است اما همچنان نسبت به این موضوع اعتراض داریم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

السالوادور برای اولین بار طی دو سال گذشته، روزی بدون قتل را به پایان رساندطی ۱۹ سال اخیر، در مجموع تنها ۸ روز بدون قتل در السالوادور وجود داشته است. به عنوان مثال تنها در ماه ژوئیه امسال ۱۵۴ قتل به ثبت رسیده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کمیسیون انتخابات افغانستان: حتی با دو نامزد هم انتخابات را برگزار می‌کنیمکمیسیون مستقل انتخابات افغانستان دوشنبه 5 آگست اعلام کرد که حتی با دو نامزد هم انتخابات ریاست جمهوری
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

موتورسواری زنان؛ یک بام و دو هوای ناجا | DW | 05.08.2019در هیچ کجای قوانین رانندگی بحث جنسیت راننده مطرح نیست، اما پلیس راهور می‌گوید صرفا برای مردان گواهینامه موتور صادر می‌کند. دیوان عدالت اداری شکایت یک زن اصفهانی از پلیس ناجا را به خاطر عدم صدور گواهینامه وارد دانست. اگر طرف كارگر باشد وتوان خريد يك پرايد دست دوم نداشته باشد وزن چهار فرزندش را سوار كند بلامانع است وخط قرمز نظام نيست اما اگر زن رانندگي كند ولو باحجاب اسلام عزيز بخطر ميوفتد تكليفشون باخودشونم معلوم نيست
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

افغانستان... حمله بر کارمندان تلویزیون خورشید دو کشته و 4 زخمی برجای گذاشتیک انفجار حوالی ساعت عصر امروز یکشنبه 4 آگست در ساحه سرک پنجم پروژه تایمنی از مربوطات حوزه پانزدهم
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ائتلاف عربی یک پهپاد دیگر حوثی را رهگیری و ساقط کردائتلاف عربی به رهبری سعودی که از دولت قانونی یمن حمایت می‌مند روز دوشنبه از رهگیری و سرنگونی یک لعنت به ائتلاف کثیف عربی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »