کره جنوبی: درباره اعزام نیرو به تنگه هرمز با ایران رایزنی می‌کنیم

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کره جنوبی: درباره اعزام نیرو به تنگه هرمز درحال رایزنی با ایران هستیم یک مقام رسمی دفتر ریاست‌جمهوری کره جنوبی از رایزنی با ایران درباره اعزام نیروهای این کشور به تنگه هرمز خبر داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روزنامه کره‌ای هرالد، یک مقام رسمی دفتر ریاست جمهوری کره جنوبی اعلام کرد که دولت این کشور هنوز در حال تکمیل بررسی انتخاب‌هایش در زمینه چگونگی کمک به امنیت در تنگه هرمز بوده و گفت که تصمیم نهایی درباره این که آیا باید نظامیانی به این منطقه فرستاده شوند، ممکن است به زودی اتخاذ شود.

این مقام کره‌ای گفت: همان‌طور که می‌دانید، این تصمیم‌گیری ما با در نظر گرفتن جان مردم، امنیت و تامین نفت خواهد بود و گزینه‌های مرتبط با آن هنوز در حال بررسی شدن هستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گزارش دو آژانس آمریکایی: دومین دهه قرن بیست و یکم گرمترین دهه کره زمین بوددمای زمین بطور متوسط در دهه ۲۰۱۰ میلادی ۱۴.۷ درجه سانتیگراد (۵۸ درجه فارنهایت) بوده است. این دما در مقایسه با دمای زمین در قرن بیست و یکم، ۰.۸ درجه سانتیگراد (۱.۴ درجه فارنهایت) افزایش نشان می دهد. دانشمندان می گویند که سال جاری میلادی می تواند حتی گرم‌تر از گذشته باشد و رکورد جدیدی بر جای بگذارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

گزارش دو آژانس آمریکایی: دومین دهه قرن بیستم گرمترین دهه کره زمین بوددمای زمین بطور متوسط در دهه ۲۰۱۰ میلادی ۱۴.۷ درجه سانتیگراد (۵۸ درجه فارنهایت) بوده است. این دما در مقایسه با دمای زمین در قرن بیستم، ۰.۸ درجه سانتیگراد (۱.۴ درجه فارنهایت) افزایش نشان می دهد. دانشمندان می گویند که سال جاری میلادی می تواند حتی گرم‌تر از گذشته باشد و رکورد جدیدی بر جای بگذارد. البته فکر کنم منظورتون قرن بیست و یکم باشه با این حساب، زمین خنک شده! سال ۱۹۲۰ تکنولوژی به اندازه حالا رشدی مداشت و گازهای کلخانه ای هم در این سطح نبود. با این آمار و ارقام کل پنبه گلوبال ورمینگ را زدید!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جوزپ بورل: مانند آمریکا نگران نقش ایران هستیممسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا: ما هم مانند آمریکا نگران نقشی هستیم که ایران در همسایگی کشورهای دیگر دارد. با این وجود، تمرکز ما جای دیگری است می‌خواهیم از دستیابی ایران به تسلیحات هسته‌ای جلوگیری کنیم غلط کردی بیا ما منتظریم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مورگان اورتگاس: ایران به جای برخورد با مقصران سرنگونی هواپیمای مسافربری با افشاکنندگان حقیقت برخورد می‌کندمورگان اورتگاس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا می‌گوید رژیم ایران به جای برخورد با مقصران سرنگونی هواپیمای مسافربری، آشکارکنندگان حقیقت را دستگیر می‌کند. او روز پنجشنبه ۲۵ دی‌ماه در توئیتر خود نوشت: «جای PahlaviRepresentsIranians ا مورگان چاخان هم اومده واسه دروغ گفتن
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

الکویت به دلیل اوضاع متشنج سیاسی ایران حاضر به بازی با استقلال در تهران نیستباشگاه الکویت در نامه‌ای رسمی از فیفا خواست به دلیل اوضاع متشنج سیاسی در تهران بازی نماینده کشورش با کدوم اوضاع متشنج سیاسی؟؟؟ بهتر ما خودمونم جرات نمیکنیم بریم ورزشگگگگگگگگگگاه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

وزیر خارجه استرالیا درباره شهروند زندانی در ایران با ظریف صحبت کردوزیر خارجه استرالیا می گوید سرنوشت یک شهروند استرالیایی-بریتانیایی زندانی در ایران را با محمد جواد ظریف مطرح کرده است. گروگان جاعش
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »